Par mums

GALERIJA CENTRS Vecrīgā teju gadsimtu ir vieta, kur ļauties elegancei un modes valdzinājumam.
GALERIJAS CENTRS ēka, sākotnēji — ARMIJAS EKONOMISKAIS VEIKALS, bet padomju laikā — RĪGAS CENTRĀLAIS UNIVERSĀLVEIKALS, ir arī viena no vēsturiski nozīmīgākajām celtnēm Vecrīgā. Šeit aktīva tirdzniecība rit jau kopš 1938. gada, un 2016. gadā GALERIJA CENTRS svinēja pamatakmens ielikšanas 80. gadadienu.

Pēc vērienīgas ēkas rekonstrukcijas 2006. gadā tirdzniecības centrs tika apvienots ar Rīdzenes ielu un GALERIJA CENTRS kļuva par Baltijā pirmo iepirkšanās galeriju ar stikla jumtu.

Centra interjers atspoguļo vēsturisko pieredzi un tradīcijas savienojumā ar niansētu izpratni par galvaspilsētas kultūru, cilvēkiem, gaumi un eleganci. Šīm vērtībām saplūstot, veidojas vēsturiski unikāla vide, kas caurausta ar pasaules modē atzītiem zīmoliem Weekend MaxMara, Liu Jo, Gant, Guess, Marc O’Polo, Geox, Hogl, Calvin Klein Jeans, Massimo Dutti, H & M, Pandora, Douglas un citiem.

GALERIJAS CENTRS harmoniskā atmosfēra un šarms ik gadu piesaista aptuveni astoņus miljonus tirdzniecības centra apmeklētāju, tādējādi ļaujot GALERIJAI CENTRS joprojām būt populārākajai modes iepirkšanās vietai Rīgas centrā.

VEIKALI

Jau kopš pirmsākuma GALERIJA CENTRS ir bijusi izsmalcinātākā iepirkšanās vieta Rīgā. Vieta, kas iemieso izcilu gaumi un Rīgai raksturīgo neuzbāzīgo estētismu. Arī mūsdienās GALERIJA CENTRS joprojām ir modes eksperts gan rīdziniekiem, gan Rīgas viesiem.

Kopumā centrā ir izvietoti 110 veikali, kā arī kafejnīcas, restorāni un dažādu pakalpojumu sniedzēji. Pirmajā stāvā centrālais ir pārtikas lielveikals, otrajā, trešajā un ceturtajā stāvā galvenokārt atrodas modes preču veikali, savukārt piektajā stāvā — veselības, skaistumkopšanas un sporta centrs Kolonna SPA.

VIDE

GALERIJA CENTRS ir mūsdienīgs četru stāvu iepirkšanās centrs ar veselības un sporta kompleksu piektajā stāvā. Tirdzniecības centrs ieskauj Rīdzenes ielu, kas ir izbūvēta par stiklotu pasāžu ar veikaliem, kafejnīcām un restorāniem.
Tirdzniecības centrā saglabātas vēsturiskās liecības, kas ļauj izjust GALERIJAS CENTRS unikālo arhitektūru kā neatņemamu Vecrīgas elegances daļu.

ATRAŠANĀS VIETA

GALERIJAS CENTRS tuvumā atrodas viesnīcas, valsts iestādes, privātie biroji, bankas un izglītības iestādes. Vecrīga un tās apkārtne ir nozīmīga tūrisma objektu apskates vieta, kas piedāvā ne tikai iepirkšanās, bet arī dažādas izklaides iespējas.

GALERIJA CENTRS ir vieta Vecrīgā, kas jāredz un jāsajūt. Vieta, kur kļūt par lieciniekiem modei, kas stāv pāri laikiem.