Kur paēst Centrā?

Pa ceļam uz darbu, pusdienu pārtraukumā vai pastaigās un sarunās baudot Vecrīgas šarmu tu nepaiesi garām tirdzniecības centram “Galerija Centrs”. Iepirkšanās bauda, ikdienas ērtības, iedvesmas un prieka avots.

BURZMA

Garšu un notikumu telpa mūsdienu gardēžiem. Vieta, kurā baudīt ēdienu un dzērienu kombinācijas, pieredzēt autentisku un rosīgu atmosfēru, aizraujošu interjeru, kur paveras unikāls skats uz Vecrīgas jumtiem.

Grab&Go vai Rest&Taste

Vairāk nekā 1500 kvadrātmetru platībā, Galerija Centrs 4. stāvā BURZMA apmeklētājiem ir pieejamas divas zonas – Grab&Go un Rest&Taste. Tajās iespējams baudīt Meksikas virtuvi no L-Taco, Gruzīnu virtuvi no Hačapuri un Āzijas virtuvi no Ginger. Papildu tam, bistro maltītes nodrošinās Boom Cafe, malkas krāsnī ceptas picas gatavos Vīnkalni, pelmeņus un pankūkas būs iespējams iegādāties no Zeest, par izsmalcinātiem suši rūpēsies DERBRUDER, savukārt Holy Sip piedāvās atspirdzinošus kokteiļus un uzkodas.

Vienmēr ir laiks kafijas pauzei

Pie mums vienmēr garda kafija, kas apmierinās pat kaislīgāko kafijas lietpratēju, svaigākais un kraukšķīgākais sviesta kruasāns, kā arī pilnvērtīgas maltītes iespējas. Kafiju, tēju vai kādu atspirdzinošu dzērienu baudi uz vietas vai paņem līdzi pastaigā vecpilsētas ielās vai kanāla malā.