Veikalu dāvanu kartes

Mēs visi zinām to sajūtu, kad svētkos gribas dāvāt ko īpašu un noderīgu, taču bieži vien jautājumu ir vairāk kā atbilžu. Kādā krāsā, kādā izmērā vai stilā? Sagādājot jubilāram dāvanu karti tu sniedz izvēles buķeti gaviļnieka patiesākajām vēlmēm! Sākot no ikdienas precēm, gardumiem, elektroprecēm, beidzot ar kosmētiku, dizaineru apģērbiem un juvelierizstrādājumiem, kā arī piedzīvojumiem dažādām maņām. Izvēloties dāvanu karti kādā no “Galerija Centrs” tirdzniecības vietām, esi drošs, ka svētkos būsi iepriecinājis pa īstam. 

“Galerija Centrs” veikalos var iegādāties gan elektroniskās, gan tradicionālās dāvanu kartes.

Davanas_GC

Dāvanu kartes no Lieliskadavana.lv

Labākā dāvana ir piedzīvojums – tā apgalvo lieliskadavana.lv. Mēs sakām – vēl labāk, ja vari baudīt piedzīvojumu kopā ar dāvanas saņēmēju. Veikals Lieliskadavana.lv piedāvā maciņam draudzīgāko sajūtu, emociju, piedzīvojumu un tikai pozitīvu atmiņu dāvanu sortimentu, nemitīgi papildinot un pilnveidojot savu piedāvājumu klāstu. Šobrīd tas sastāv jau no 1700 oriģinālām dāvanām un dāvanu komplektiem.

davanukarte

Elektroniskā dāvanu karte patiesi iepriecinās ikvienu iepirkšanās entuziastu

Laikā, kad pasaules iespējas šķiet netveramas, kad ikdienas dzīve ir strauja un mutuļojoša un cilvēku intereses ir bezgalīgas ir patīkami, ja varam dāvāt svētkos iespēju katram jubilāram iepriecināt sevi līdz sirds dziļumiem, patiesi un lietderīgi. Dāvā iepirkšanās dāvanu karti, kas neierobežo! Tā ļauj tās saņēmējam atrast tieši to, kas nepieciešams, savukārt dāvātājam sniedz garantiju, ka dāvātais būt tieši tas, ko gaviļnieks būs patiesi vēlējies.

Nezūdoša vērtība – klasiskās dāvanu kartes

Mūsdienu digitālā laikmeta kultūra sabiedrības ikdienu padarījusi elektronisku, tādā veidā piešķirot pavisam citu nozīmi un vērtību ar roku rakstītām un veidotām dāvanām. Piekritīsiet, ka šodien ir tik patīkami saņemt ar roku rakstītu vēstuli vai kartīti. Arī “Galerija Centrs” ir par nezūdošām vērtībām, tāpēc piedāvājam klasiskās dāvanu kartes, kas ļaus nodot personalizētu sveicienu ikvienam tās saņēmējam. Klasiskās dāvanu kartes iespējams iegādāties zemāk norādītajos veikalos: