Atvērts līdz 20:00

Atjaunošanas datums

20.01.2023

Jau februārī atklāsim garšu un notikumu telpu – BURZMA

Lai sniegtu jaunu un aizraujošu garšas ceļojumu mūsdienu gardēžiem, jau februārī t/c Galerija Centrs 4. stāvā atklāsim garšu un notikumu telpu BURZMA. Tā vienuviet pulcēs 11 autentiskas un mūsdienīgas kafejnīcas, restorānus un bāru, kas viesus gaidīs unikālā vidē ar vienotu interjera dizainu un viesmīlības konceptu.

Topošā garšu un notikumu telpa būs par kopā būšanu, ko apzīmē arī tās nosaukums BURZMA. Tā būs viesmīlības un interjera vizionāru radīta telpa ar izteiktu komūnas un piederības sajūtu mūsdienīgiem gardēžiem. “Šīs garšu un notikumu telpas izveide nav nejauša. Mēs vēlējāmies radīt telpu, kas apvienos visu ko vēlas mūsdienu gardēži – izcilu lokāciju, plašu ēdienu un dzērienu izvēli, kā arī Instagram cienīgu interjeru. BURZMA ar baudāmu atmosfēru, neatkarīgi no tā, vai plānotas ātras pusdienas vai nesteidzīgas vakariņas draugu kompānijā,” norāda Arvis Zēmanis, BURZMA zīmola līdzautors.

Vairāk nekā 1500 kvadrātmetru platībā BURZMA apmeklētājiem būs pieejamas divas zonas – Grab&Go un Rest&Taste. Tajās būs iespējams baudīt Meksikas virtuvi no L-Taco, Gruzīnu virtuvi no Chacapuri un Āzijas virtuvi no Ginger. Papildu tam, bistro maltītes nodrošinās Boom Cafe, malkas krāsnī ceptas picas gatavos Vīnkalni, pelmeņus un pankūkas būs iespējams iegādāties no Zeest, par izsmalcinātiem suši rūpēsies Der Bruder, savukārt Holy Sip piedāvās atspirdzinošus kokteiļus un uzkodas.

Lai arī jaunās koncepta vietas atklāšana vēl tikai gaidāma, jau tagad t/c Galerija Centrs 1. stāvā iespējams apmeklēt BURZMA vēstniecību. Tajā līdz ar gardas kafijas baudīšanu būs iespēja sākt iepazīt topošo garšu un notikumu telpu un, iespējams, satikt pat kādu no tās autoriem.

Topošās garšu un notikumu telpas BURZMA konceptu un zīmolu radījuši Kirson Design Group, vienā komandā apvienojot vadošos bāru un restorānu konsultantus, viesmīlības ekspertus un dizainerus. Šo projektu īsteno nekustamo īpašumu fonds Baltic Horizon Fund, savukārt unikālo konceptu izstrādā un pārvalda nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un konsultāciju uzņēmums CBRE Baltics.Burzma_terase

Citi raksti

 • Piesakot topošo garšu un notikumu telpu, t/c “Galerija Centrs” norisināsies pirmais Rīdzenes ielas garšu festivāls

  Vairāk
 • Dāvanas, pārsteigumi un svētku noskaņa

  Vairāk
 • “Galerija Centrs” top jauna koncepta vieta – garšu un notikumu telpa

  Vairāk
 • Galerija Centrs viedās velo novietnes

  Vairāk