Atvērts no 10:00

Atjaunošanas datums

29.11.2022

“Galerija Centrs” top jauna koncepta vieta – garšu un notikumu telpa

Investējot 2 miljonus eiro, tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” taps jauna koncepta vieta – garšu un notikumu telpa. Tās konceptu radījuši Latvijā vadošie viesmīlības un interjera dizaina eksperti, lai sniegtu jaunu un aizraujošu garšas ceļojumu mūsdienu gardēžiem un jaunu garšu cienītājiem.  

Garšu un notikumu telpa durvis vērs 2023. gada sākumā. Šo projektu īsteno nekustamo īpašumu fonds “Baltic Horizon Fund”, savukārt unikālo konceptu izstrādā un pārvalda nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un konsultāciju uzņēmums “CBRE Baltics”.

“2023. gadā “Galerija Centrs” kļūs par mājvietu vēl nebijušai un aizraujošai vietai, kas sniegs jauna veida viesmīlības un izklaides pieredzi gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem. Garšu un notikumu telpa vienuviet pulcēs vairāk nekā 10 autentiskas un mūsdienīgas Latvijas kafejnīcas, restorānus un bārus, kas viesus gaidīs vidē ar vienotu interjera dizaina un viesmīlības konceptu. Garšu un notikumu telpas platība būs vairāk nekā 1500 kvadrātmetri un tā atradīsies tirdzniecības centra 4. stāvā,” stāsta tirdzniecības centra “Galerija Centrs” vadītāja Sanita Krīgere.

Garšu un notikumu telpas interjera konceptu un zīmolu radījuši “Kirson Design Group”, vienā komandā apvienojot vadošos bāru un restorānu konsultantus, viesmīlības ekspertus un dizainerus.

“Autentiskais un mūsdienīgais telpas interjers un vide neatstās vienaldzīgu nevienu. Garšu un notikumu telpa ir radīta, lai sniegtu tās apmeklētājiem vienlaikus gan piedzīvojuma pilnu gaisotni, gan mirkli atpūtai un atelpai. Mēs ticam, ka interjeram izvēlētie apdares elementi, kontrastējošo un piesātināto toņu mēbeles un telpas plānojums būs negaidīts un aizraujošs vizuāls pārsteigums ikvienam apmeklētājam,” saka “Kirson Design Group” interjera dizainere Evija Ķirsone-Slavinska.

Garšu un notikumu telpa tiks veidota divās īpašās zonās – “Grab&Go” un “Rest&Taste”. Tās aicinās baudīt gan ātras rīta maltītes un vēlās brokastis no rīta, gan piedāvās bagātīgas pusdienas vai launaga uzkodas pēcpusdienā, savukārt vakarā priecēs viesus ar nesteidzīgām vakariņām un gardiem dzērieniem.

Citi raksti

 • BURZMA iegūst Baltic Real Estate Awards apbalvojumu

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atvērts ziedu veikals “Tauriņzieds”

  Vairāk
 • T/C Latvija “Lielveikals, kā nākotnes laboratorija” ir atvērts!

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atklāts pirmais skandināvu modes un dzīvesstila zīmola ARKET veikals Latvijā.

  Vairāk
 • Arket billboard

  Galerija Centrs paziņo par jaunu nomnieku – skandināvu modes un dzīvesstila zīmolu ARKET

  Vairāk
 • Burzma video diskusija

  Video diskusija Burzmā par Burzmu

  Vairāk
 • Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

  Vairāk
 • Burzma atklāšana

  Garšu un notikumu telpas BURZMA atklāšana ir tik drīz…

  Vairāk
 • Jau februārī atklāsim garšu un notikumu telpu – BURZMA

  Vairāk
 • Piesakot topošo garšu un notikumu telpu, t/c “Galerija Centrs” norisināsies pirmais Rīdzenes ielas garšu festivāls

  Vairāk
 • Dāvanas, pārsteigumi un svētku noskaņa

  Vairāk