Atvērts no 10:00

Atjaunošanas datums

24.05.2023

Galerija Centrs paziņo par jaunu nomnieku – skandināvu modes un dzīvesstila zīmolu ARKET

Arket billboard

“Galerija Centrs” paziņo par jaunu enkurnomnieku – jau 2023. gada nogalē tirdzniecības centrā tiks atvērts pirmais zviedru modes un dzīvesstila zīmola ARKET veikals Latvijā. Zīmola potenciāls vēl vairāk nostiprina “Galerija Centrs” pozīciju tirgū, piedāvājot pircējiem inovatīvu un uz pieredzi balstītu iepirkšanās vidi. ARKET zīmolu raksturo mūsdienīgs dizains un skandināvu stils.

ARKET jaunajā veikalā pircējiem būs pieejamas mūsdienīgas modes apģērbu un aksesuāru kolekcijas vīriešiem, sievietēm un bērniem, kā arī preces modernai mājas iekārtošanai. ARKET koncepts paredzēs  arī veģetāro kafejnīcu ar āra terasi, kur baudīt izcilu kafiju un uzkodas.

ARKET ir Zviedrijā (Stokholmā) 2017. gadā radīts un lielu atsaucību ieguvis zīmols, kas sniedz  iedvesmu skaistākai ikdienas dzīvei. Zīmola dizaina filozofija sakņojas 20. gadsimta skandināvu modernisma kustībā, kuras mērķis ir savienot mākslas, amatniecības un funkcionālo formu pasauli un reizē radīt plaši pieejamas modes preces. Visi produkti un preces ir izstrādāti, domājot par ilgtspējību.

“Mēs ticam, ka nekustamo īpašumu vērtība galvaspilsētas centrā tikai pieaugs. Reģiona ekonomiskā attīstība un pilsētu attīstības piedāvātās iespējas liecina, ka šo aktīvu izaugsme nākotnē būs ievērojami straujāka nekā to varam plānot citiem mūsu aktīviem. Mēs turpinām īstenot “Baltic Horizon Fund” ieguldījumu stratēģiju un izmantojam fonda centrālajās lokācijās esošo unikālo nekustamo īpašumu potenciālu. Pēdējos gados, tostarp “Galerijā Centrs”,  Rīgā īstenotās pārmaiņas mūsu attīstības stratēģijas ietvaros nodrošina šo aktīvu un fonda ilgtermiņa mērķu sasniegšanu. Kā liels institucionālais ieguldītājs ar gadu desmitiem ilgu pieredzi Baltijas valstīs, mēs turpināsim investēt “Galerijā Centrs”. Lielie publiskās infrastruktūras projekti pilnībā izmainīs Rīgas centru. Mēs būsim liecinieki tradicionālā pilsētas iepirkšanās centra pārtapšanai par  – uz pieredzi  balstītu Dzīvo Strādā Izklaidējies vides centru gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem,” komentēja Tarmo Karotams, “Baltic Horizon Fund” fonda pārvaldnieks.

“Mēs aktīvi veidojam mazumtirdzniecības nākotni. Mūs priecē dažādu risinājumu piedāvāšana mazumtirdzniecības zīmoliem, kuri drosmīgi eksperimentē ar tradicionāliem produktiem un apvieno labāko no dažādām kultūrām, lai ievērojami uzlabotu patērētāju pieredzi. Mums ir būtiska arī ilgtspējīga domāšana ikkatrā detaļā – sākot no pārtikas izejvielu sagādes, tekstilizstrādājumu izvēles un apstrādes, līdz pat cieņpilnām attiecībām ar dabu”, uzsvēra Iveta Ardava “CBRE Baltics” īpašumu pārvaldes attīstības direktore.

“Esmu gandarīta, ka ARKET ir pievienojies mūsu zīmolu sarakstam. Tā mūsu tirdzniecības centra apmeklētājiem būs jauna un unikāla pieredze – skandināvu stila modes apģērbu kolekcijas vīriešiem, sievietēm un bērniem, preces mājai, kafejnīca ar izcilu kafiju un uzkodām. Latvijā mūsu patērētājs augstu vērtē skandināvu zīmolus un mēs paredzam lieliskus panākumus, pircēju atzinību un pozitīvu apmeklētāju plūsmas pieaugumu,” komentē Sanita Krīgere, “Galerija Centrs” vadītāja.

Plašāka informācija par ARKET, tostarp konkrēts atvēršanas datums, tiks sniegta tuvākajā laikā.

Citi raksti

 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāta “Nature MORTE” izstāde

  Vairāk
 • Galerija Centrs piedzīvo izaugsmi

  Vairāk
 • BURZMA iegūst Baltic Real Estate Awards apbalvojumu

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atvērts ziedu veikals “Tauriņzieds”

  Vairāk
 • T/C Latvija “Lielveikals, kā nākotnes laboratorija” ir atvērts!

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atklāts pirmais skandināvu modes un dzīvesstila zīmola ARKET veikals Latvijā.

  Vairāk
 • Burzma video diskusija

  Video diskusija Burzmā par Burzmu

  Vairāk
 • Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

  Vairāk
 • Burzma atklāšana

  Garšu un notikumu telpas BURZMA atklāšana ir tik drīz…

  Vairāk
 • Jau februārī atklāsim garšu un notikumu telpu – BURZMA

  Vairāk
 • Piesakot topošo garšu un notikumu telpu, t/c “Galerija Centrs” norisināsies pirmais Rīdzenes ielas garšu festivāls

  Vairāk