Atvērts līdz 21:00

Atjaunošanas datums

13.01.2023

Piesakot topošo garšu un notikumu telpu, t/c “Galerija Centrs” norisināsies pirmais Rīdzenes ielas garšu festivāls

Jau februārī t/c “Galerija Centrs” kļūs par mājvietu vēl nebijušai garšu un notikumu telpai, kas sniegs jauna veida viesmīlības un izklaides pieredzi gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem. Lai iepazīstinātu apmeklētājus ar topošās koncepta vietas atmosfēru, 18. janvārī ikviens ir aicināts uz pirmo Rīdzenes ielas garšu festivālu. Tajā būs iespēja baudīt gardus ēdienus, dzirkstošus dzērienus un festivāla cienīgus mūzikas ritmus.

Rīdzenes ielas garšu festivālā par atraktīvu atmosfēru rūpēsies pasākumu vadītājs un topošās garšu un notikumu telpas koncepta līdzautors Arvis Zēmanis. Viņš iesaistīs viesus aktivitātēs un izaicinājumos: austeru atvēršanā uz ātrumu, kokteiļu degustācijās, jaunu burgeru garšu radīšanas izaicinājumos, kā arī dalīsies unikālās detaļās par topošo garšu un notikumu telpu.

“Norisinoties pirmajam Rīdzenes ielas garšu festivālam, t/c “Galerija Centrs” uz dienu kļūs par Vecrīgas garšu epicentru. Šī festivāla apmeklētājiem būs iespēja ne vien baudīt festivāla cienīgu atmosfēru, bet arī sajust daļu no topošās garšu un notikumu telpas, kas atradīsies t/c 4. stāvā,” norāda tirdzniecības centra “Galerija Centrs” vadītāja Sanita Krīgere.

Rīdzenes ielas garšufestivāls apmeklētājiem būs pieejams no plkst. 11.00, savukārt no plkst. 17.00 līdz 23.00 Arvja Zēmaņa pavadībā norisināsies vairākas aktivitātes un izaicinājumi, tostarp perkusiju performance un DJ Aspirins uzstāšanās. Ieeja – bezmaksas.

Līdz ar festivāla atklāšanu, apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem apmeklēt arī topošās garšu un notikumu telpas vēstniecību. Tajā līdz ar kafijas baudīšanu būs iespēja uzzināt vairāk par pašu projektu, kā arī festivāla laikā būs iespēja aprunāties ar šī unikālā koncepta autoriem. Tā atradīsies Rīdzenes ielas vidū un darbosies līdz pat garšu un notikumu telpas atvēršanas dienai.

Topošās garšu un notikumu telpas projektu, kas atradīsies t/c Galerija Centrs 4. stāvā, īsteno nekustamo īpašumu fonds “Baltic Horizon Fund”, savukārt unikālo konceptu izstrādā un pārvalda nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un konsultāciju uzņēmums “CBRE Baltics”.

Citi raksti

 • Ar unikālu vides instalāciju “Kopgalds” Galerija Centrs turpina Pilsētas pikniku Vecrīgā

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāta “Nature MORTE” izstāde

  Vairāk
 • Galerija Centrs piedzīvo izaugsmi

  Vairāk
 • BURZMA iegūst Baltic Real Estate Awards apbalvojumu

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atvērts ziedu veikals “Tauriņzieds”

  Vairāk
 • T/C Latvija “Lielveikals, kā nākotnes laboratorija” ir atvērts!

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atklāts pirmais skandināvu modes un dzīvesstila zīmola ARKET veikals Latvijā.

  Vairāk
 • Arket billboard

  Galerija Centrs paziņo par jaunu nomnieku – skandināvu modes un dzīvesstila zīmolu ARKET

  Vairāk
 • Burzma video diskusija

  Video diskusija Burzmā par Burzmu

  Vairāk
 • Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

  Vairāk
 • Burzma atklāšana

  Garšu un notikumu telpas BURZMA atklāšana ir tik drīz…

  Vairāk