Atvērts līdz 21:00

Atjaunošanas datums

16.02.2023

Garšu un notikumu telpas BURZMA atklāšana ir tik drīz…

Burzma atklāšana

Galerija Centrs” 27. februārī plkst. 17.00 ar vērienīgu atklāšanas pasākumu apmeklētājiem durvis vērs garšu un notikumu telpa BURZMA. Tā vienuviet pulcēs vairāk nekā 10 autentiskas un mūsdienīgas kafejnīcas, restorānus un bāru, kas viesus gaidīs unikālā vidē ar vienotu interjera dizainu un viesmīlības konceptu.

Garšu un notikumu telpas atklāšanas dienā par atmosfēru rūpēsies BURZMA zīmola līdzautors Arvis Zēmanis, kas apmeklētājiem būs sarūpējis vairākas aktivitātes un pārsteigumus. Pasākuma laikā apmeklētājus pārsteigs grupa Citi Zēni, savukārt pasākuma norises laikā par muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ Aspirins un perkusiju pavēlnieks Oskars Deko.

BURZMA būs telpa, kurā baudīt ēdienu un dzērienu kombinācijas, pieredzēt autentisku un rosīgu atmosfēru, aizraujošu interjeru, kur būt cilvēkos un atklāt aizraujošas satikšanās. Šajā garšu un notikumu telpā esam padomājuši par katru detaļu, lai apmeklētājiem šī būtu telpa, kurā tvert iedvesmu,” norāda Arvis Zēmanis, BURZMA zīmola līdzautors.

Vairāk nekā 1500 kvadrātmetru platībā, t/c Galerija Centrs 4. stāvā BURZMA apmeklētājiem būs pieejamas divas zonas – Grab&Go un Rest&Taste. Tajās būs iespējams baudīt Meksikas virtuvi no L-Taco, Gruzīnu virtuvi no Hačapuri un Āzijas virtuzvi no Ginger. Papildu tam, bistro maltītes nodrošinās Boom Cafe, malkas krāsnī ceptas picas gatavos Vīnkalni, pelmeņus un pankūkas būs iespējams iegādāties no Zeest, par izsmalcinātiem suši rūpēsies DERBRUDER, savukārt Holy Sip piedāvās atspirdzinošus kokteiļus un uzkodas.

Topošās garšu un notikumu telpas BURZMA konceptu un zīmolu radījuši Kirson Design Group, vienā komandā apvienojot vadošos bāru un restorānu konsultantus, viesmīlības ekspertus un dizainerus. Šo projektu īsteno nekustamo īpašumu fonds Baltic Horizon Fund, savukārt unikālo konceptu izstrādā un pārvalda nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un konsultāciju uzņēmums CBRE Baltics.

Citi raksti

 • Ar unikālu vides instalāciju “Kopgalds” Galerija Centrs turpina Pilsētas pikniku Vecrīgā

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāta “Nature MORTE” izstāde

  Vairāk
 • Galerija Centrs piedzīvo izaugsmi

  Vairāk
 • BURZMA iegūst Baltic Real Estate Awards apbalvojumu

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atvērts ziedu veikals “Tauriņzieds”

  Vairāk
 • T/C Latvija “Lielveikals, kā nākotnes laboratorija” ir atvērts!

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atklāts pirmais skandināvu modes un dzīvesstila zīmola ARKET veikals Latvijā.

  Vairāk
 • Arket billboard

  Galerija Centrs paziņo par jaunu nomnieku – skandināvu modes un dzīvesstila zīmolu ARKET

  Vairāk
 • Burzma video diskusija

  Video diskusija Burzmā par Burzmu

  Vairāk
 • Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

  Vairāk
 • Jau februārī atklāsim garšu un notikumu telpu – BURZMA

  Vairāk