Atvērts līdz 21:00

Atjaunošanas datums

04.06.2024

Galerija Centrs piedzīvo izaugsmi

2024. gadu tirdzniecības centrs Galerija Centrs ir sācis ar nozīmīgām pārmaiņām. Gada sākumā piesaistīta jauna vadības komanda, un tās pārraudzībā Galerija Centrs – viens no senākajiem Rīgas tirdzniecības centriem – pirmo ceturksni noslēdzis ar būtisku apgrozījuma un apmeklētāju skaita pieaugumu. Sāktās stratēģiskās pārmaiņas ļāvušas Galerija Centrs piesaistīt arī vairākus jaunus nomniekus, no kuriem vērienīgākais ir enkurnomnieks – sporta klubu ķēde MyFitness.

Šī gada sākumā Galerija Centrs īpašnieks Baltic Horizon Fund un apsaimniekotājs Newsec par jauno tirdzniecības centra vadītāju izraudzījās Lāsmu Vilandi. Viņai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze nozarē, tostarp iznomāšanas komandas vadībā un jaunu nomnieku piesaistē.

Galerija Centrs vadītāja Lāsma Vilande: “Uzsākot darbu, apzinājos, ka mans galvenais izaicinājums būs saistīts ar cilvēku plūsmas samazināšanos Vecrīgā, kas ietekmēja arī Galerijas Centrs apmeklētāju skaita kritumu. Vienlaikus domāju, ka, rodot pareizo pieeju gan jaunu nomnieku un zīmolu piesaistē, gan mainot klasisko pieeju, kā Latvijā esam ieraduši plānot nomnieku izvietojumu, ir iespējams atgriezt šo tirdzniecības centru pilsētas iemītnieku un viesu dienaskārtībā kā vienu no iecienītākajiem galamērķiem, kur iepirkties, baudīt maltītes un labi pavadīt laiku.”

2024. gada pirmajā ceturksnī Galerija Centrs veikalu apgrozījums, salīdzinot ar pērnā gada rezultātiem, ir palielinājies par 7%, taču pieaugums turpina kāpt secīgi mēnesi no mēneša, tā rezultātā, piemēram, šī gada martā apgrozījuma pieaugums pret februāra datiem jau sasniedzis 11%. Pieaudzis arī tirdzniecības centra apmeklētāju skaits, pirmajā ceturksnī pakāpjoties par 3%. Šie dati, kā arī sāktās pārmaiņas veicinājušas gan esošo, gan arī jauno nomnieku uzticību un izpratni par biznesa izaugsmes potenciālu un lokācijas priekšrocībām, kā rezultātā 11% no kopējās Galerija Centrs nomas platības patlaban veido tieši jaunie nomas līgumi, kas noslēgti jaunās komandas vadībā.

Jau ziņots, aizvadītā gada nogalē, saskatot Galerija Centrs biznesa potenciālu, savu vienīgo veikalu Latvijā atklāja zviedru modes un dzīvesstila zīmols Arket. Savukārt 2024. gada nogalē durvis vērs jaunais sporta klubs MyFitness Galerija Centrs. Tas būs izvietots divos stāvos ar kopējo platību 2000 m2 un piedāvās plašu grupu nodarbību klāstu un modernu trenažieru zāli.

Jaunā vadība skaidro, ka, pateicoties pieredzes bagātajai komandai, Galerija Centrs šobrīd var koncentrēties uz plašāka un mērķtiecīgāka pakalpojumu klāsta nodrošināšanu saviem apmeklētājiem, tostarp skaistumkopšanas, sporta un estētikas jomās. Vienlaikus notiek darbs arī pie esošā zīmola precīzākas pozicionēšanas un atjaunošanas, kā arī vairākām citām būtiskām pārmaiņām, par ko informācija sekos jau tuvākajā laikā.

Citi raksti

 • Ar unikālu vides instalāciju “Kopgalds” Galerija Centrs turpina Pilsētas pikniku Vecrīgā

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāta “Nature MORTE” izstāde

  Vairāk
 • BURZMA iegūst Baltic Real Estate Awards apbalvojumu

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atvērts ziedu veikals “Tauriņzieds”

  Vairāk
 • T/C Latvija “Lielveikals, kā nākotnes laboratorija” ir atvērts!

  Vairāk
 • Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atklāts pirmais skandināvu modes un dzīvesstila zīmola ARKET veikals Latvijā.

  Vairāk
 • Arket billboard

  Galerija Centrs paziņo par jaunu nomnieku – skandināvu modes un dzīvesstila zīmolu ARKET

  Vairāk
 • Burzma video diskusija

  Video diskusija Burzmā par Burzmu

  Vairāk
 • Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

  Vairāk
 • Burzma atklāšana

  Garšu un notikumu telpas BURZMA atklāšana ir tik drīz…

  Vairāk
 • Jau februārī atklāsim garšu un notikumu telpu – BURZMA

  Vairāk