Galactico servisi

Informācijas centrs

Galerija Centrs informācijas centra darbinieki sniedz visprecīzāko informāciju par veikaliem, akcijām un atrastām mantām, kā arī nodrošina vairākus Galactico servisus.

Mobilo telefonu uzlāde

Galerijā Centrs netālu no informācijas centra tiek piedāvāts pakalpojums – mobilo telefonu uzlāde. Šis pakalpojums ir pieejams speciālā mobilo telefonu uzlādes punktā, kas sastāv no vairākiem slēdzamiem mobilo telefonu uzlādes skapīšiem.

Taksometra izsaukšana

Pēc klienta lūguma Galerija Centrs darbinieks izsauks taksometru uz tirdzniecības centru.

Beznodokļu iepirkšanās

Personas, kuru pastāvīgā deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Eiropas Savienības, var iepirkties Galactico tirdzniecības centru veikalos, izmantojot beznodokļu iepirkšanās (Tax Free) pakalpojumu. Par iespēju izmantot beznodokļu iepirkšanos (Tax Free) jautājiet veikalos!

Atsauksmes

Ikvienam klientam ir iespēja nodot savus ieteikumus, atsauksmes un sūdzības par tirdzniecības centru kopumā, kā arī par tā veikaliem un klientu apkalpošanu speciālā atsauksmju kastītē, kas izvietota pie Galerijas Centrs informācijas centra.

Kopēšanas pakalpojumi

Galerija Centrs informācijas centrā ir iespējams saņemt dokumentu kopēšanas pakalpojumus saskaņā ar cenrādi.

Skenēšanas pakalpojumi

Galerija Centrs informācijas centrā ir iespējams saņemt skenēšanas (ieskenēt un nosūtīt uz klienta norādītu e-pasta adresi) pakalpojumus saskaņā ar cenrādi.

Māmiņu istaba

Galerijā Centrs ir pieejamas bezmaksas māmiņu telpas, kur māmiņas var pabarot un apkopt mazuli. Šajā telpā var iebraukt ar bērnu ratiņiem. Šī telpa ir piemērota tualetes apmeklējumam vecākiem kopā ar maziem bērniem.

Tualete cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Galerijā Centrs ir pieejamas speciāli aprīkotas un pielāgotas bezmaksas tualetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem.