Rudens – pārmaiņu un iespēju laiks

Kā spožs saules zibsnis paskrējusi vasara, un esam jaunu izaicinājumu gaidās. Rudenīgais vējš paceļ mūsu domas augstāk un sakārto tās,atsijājot vasaras neprātu un aizstājot to ar sajūtu līdzsvaru un jaunām iedvesmām.

Rudens drēgnums pārvērš mūs, liekot uz mirkli apstāties no ikdienas steigas, un atsauc atmiņā aukstajos rudens un ziemas mēnešos tik nozīmīgās sajūtas. Rudens ir stāsts par nesteidzīgu romantismu un nozīmīgām pārmaiņām mūsos. Sajūtas ļauj uzdrošināties un nopurinoties doties pretī jaunām iespējām, dzīves pavērsieniem. Iedvesmai šajā Modes Avīzes numurā publicējam interviju ar cepuru meistari Beatrisi Gori. Tieši ļaujoties sajūtām, viņa spēja savu sapni par cepurēm pārvērst realitātē – cepuru darbnīcā- ateljē tundra HATA, bet pūpēžos, klintīs, akmeņos un mākoņos saskatītās formas – mākslinieciskās un krāsainās galvassegās. „Sākumā man nebija ne amats rokā, ne pārliecības, ka izdosies. Bija tikai tāda vīzija,” Beatrise atzīst. Taču eksperimentējot, ieklausoties sevī un apkārtējo viedokļos, ar laiku viss liekais vienkārši atbiris nost. Tas cepuru māksliniecei sniedzis gan pārliecību par to, ka izraudzītais virziens bijis pareizs, gan iespēju brīvāk pievērsties cepuru radīšanas procesam.

Beatrises stāsts uzskatāmi apliecina, ka veiksmes pamatā ir spēja būt gataviem pārmaiņām un ļauties izaicinājumiem. Pārmaiņas piedzīvo arī mūsu tirdzniecības centrs: veikalu klāsts rudenī kļuvis vēl košāks un interesantāks, sniedzot iespēju uzdrošināties un piedzīvot pārvērtības!Galerija Centrs jau esošo veikalu piedāvājumu papildinās auduma un ādas apģērbu darbnīca Beates darbnīca, modes ikonas Calvin Klein Jeans veikals, kā arī izsmalcinātie apģērbu veikali MCNeal un U.S. Polo Assn.

Veikalu skatlogi, kā arī modes dižgaru krāsu un faktūru rotaļas, ko vērojam pasaules vadošo modes namu jaunās sezonas kolekciju skatēs, kā allaž, sniedz bezgala daudz ideju, kā interpretēt modes aktualitātes atbilstoši savai personībai. Lai vieglāk orientēties visā šajā daudzveidīgajā piedāvājumā, jaunajā Modes Avīzes numurā esam īpaši izcēluši piecas no šī rudens aktuālākajām modes tendencēm. Lai tās kalpo kā pieturas punkti ceļā uz savu individuālo stilu!

Laikus jāpadomā arī par atbilstošiem aksesuārie