Lieliskie% – septembra izdevīgākie atlaižu piedāvājumi

  • Greznais SPA rituāls „La Bella”

Izmeklēts SPA rituāls ar īpaši izstrādātu 5 etapu formulu Jūsu pilnīgas relaksācijas un harmonijas atjaunošanai. Ļaujieties maģijas pieskārienam, baudot profesionālo meistaru augstvērtīgi sniegtās rūpes! Sveču gaisma, ēterisko eļļu aromāts, greipfrūta svaigums un Jūsu – karaliskā atpūta! Piedāvājumā iekļauts Garra Rufa zivtiņu SPA rituāls, visa ķermeņa masāža ar greipfrūtu losjonu un siltā ietīšana, jūras sāls pīlinga masāža un piparmētru maska pēdām.

1 personas / 90 min. / 80 EUR – 51% = 39.20 EUR

  • Laivu piedzīvojums „Saulriets Dzirnezerā”

Laivu piedzīvojums ietver 3 upes un vienu ezeru – sākot no skaistām villām līdz pat pamestām padomju laiku nometnēm. Dodoties šajā piedzīvojumā, izbaudīsiet Gaujas plašos ūdeņus, ūdensrozēm un zvejas laivām piepildīto Vecgauju, nomaļo Dzirnupi, kas pārsteigs ar kontrastiem, slūžām un līkločiem. Piedzīvojuma laikā baudīsiet gardu, „Boards You” sarūpētu maltīti un pēc laivošanas saņemsiet foto – skaistākos iemūžinātos mirkļus. Dodieties burvīgā Laivu piedzīvojumā pretī saulrietam Carnikavā!  

2 personas / 3 stundas / 36 EUR – 25% = 27 EUR

  • Aizraujoša boulinga spēle „O’Learys” T/C RIGA PLAZA

Lielākais sporta bārs Latvijā „O‘Learys” saviem apmeklētājiem piedāvā aktīvi pavadīt laiku ģimenes, draugu vai kolēģu lokā, izaicinot viņus vienā no populārākajiem iekštelpu sporta veidiem-boulingā. Piedāvājot 6 labiekārtotus boulinga celiņus ar papildus bortiem, spējam nodrošināt kvalitatīvu un emocijām bagātu laiku visa vecuma un iemaņu apmeklētājiem.

1-6 personas / 1 stunda / 29 EUR – 30% = 20.30 EUR

Akcijas periods

1.09.2022 - 30.09.2022

Lieliska dāvana

Uzmanību! Tiks mainīts TC darbalaiks.

Katru dienu

10:00 - 21:00