Sveicieni pavasarī!

Es, protams, nezinu, vai brīdī, kad Tavās rokās ir nonācis Galerija Centrs pirmais Modes Avīzes numurs, ārā spīd saule vai rasina lietus vai, iespējams, nešpetnas vēja brāzmas jauc matu sakārtojumu un cenšas aizķerties kuplāku svārku malās. Tas nemaina svarīgāko – pavasaris ir klāt!

Narciss – kronis sievišķībai

Narciss ir viens no populārākajiem Latvijas modes zīmoliem, tāpēc uz sarunu par dzīvi, modi un tās tapšanu aicinām zīmola izveidotāju dizaineri Alisi Trautmani.

Tendence #Etno

Etno šiks šajā sezonā sasniedzis jaunas elegances virsotnes. Tendence, ar ko modes mākslinieki mīl koķetēt atkal un atkal, šopavasar sajūsmina ar patiesi nobriedušu un lēdijas cienīgu noskaņu.

Tendence #Pasteļtoņi

Atnākot gada siltākajiem mēnešiem, atmodini savas personības maigākās šķautnes – pasteļtoņi tam ir kā radīti. Mint zaļais, lavandas liegi violetais un kautri piesārtušais rozā nokļuvis tādu modes noteicēju kā Jason Wu, Rebecca Taylor un citu uzmanības centrā.

Tendence #Džinss

Kopš 19. gadsimta vidus, kad džinss no vienkārši izturīga strādnieku drēbju auduma ienāca ikdienas lietošanā un pamazām kļuva par karstāko modes preci, tas aktualitāti nav zaudējis nekad.

Tendence #Baltais

Balts ar baltu ir viena no šā pavasara karstākajām tendencēm. Monohromās spēles bija pamanāmas gan Carolina Herrera, gan Victoria Beckham, Derek Lam un citu pieprasītāko dizaineru jaunākajās kolekcijās.

Tendence #Ziedi

Lai gan varētu šķist, ka ziedu raksti nav nekas neparasts vai revolucionārs, tuvojoties vasarai, šajā sezonā tie būtiski atšķiras no tā, kas redzēts citus gadus.

Spozme pret mīlestību

Savulaik veiksmīgu modeles karjeru un starptautisku atzinību iemainījusi pret mīlestību, Laima Madžule šodien palīdz tiem, kurus piemeklējuši dzīves sarežģītākie mirkļi – viņas balss ir starp tām, kas atskan, zvanot pa krīzes centra Skalbes uzticības tālruni.

Kurpes

Sieviete var nest somiņu, bet kurpes ir tās, kas nes sievieti. /Kristians Labutēns/

Kleitas

Ir tikai viens noteikums - neesi garlaicīga un izvēlies simpātisku kleitu, lai kurp tu dotos. Dzīve ir pārāk īsa, lai iejuktu pūlī. /Parisa Hiltone/