Veselības pasaule

Tālrunis: 67104553
E-pasts:
Mājas lapa: www.vp.lv

Darba laiki:
P., O., T., C., PK.: 10:00-21:00
S.: 10:00-21:00
Sv,: 10:00-21:00
Tax Free Shopping

Apskatīt stāvu plānā

Akcija

Novembra produkti veselībai!

Iepriecini savu organismu! Visu novembri īpaši izdevīga cena produktiem kvalitatīvam miegam, muskuļu, kaulu un zobu veselības atbalstam un enerģijas palielināšanai!

Tikai novembrī – lieliska cena produktiem, kas palīdzēs stiprināt un palielināt muskuļu masu, atjaunot ķermeni pēc intensīviem treniņiem un paātrināt metabolismu.

 

Novembrī mielojies ar veselīgiem un gardiem proteīna batoniņiem un papildini treniņus ar pamatīgu enerģijas devu, jo, pērkot divus vienādus produktus, saņem 50% atlaidi otram!
*Noteiktiem produktiem.

 

Novembrī ar Veselības Pasaule klienta karti patīkama atlaide veselīgam desertam un produktiem ķermeņa atjaunošanai pēc treniņa!

 

 

Veikala apraksts

SIA Veselības pasaule tika dibināta Rīgā 2000. gadā un patreiz ir lielākais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā plašu uztura bagātinātāju, sporta un diētiskās pārtikas izvēli. Mūsu sadarbības partneri ir tādi vadošie zīmoli šajā nozarē, kā Weider, Universal Nutrition, GNC, Power Bar, Natrol un VP Laboratory. Uzņēmums ir oficiālais un vienīgais minēto zīmolu izplatītājs Latvijā.

Pateicoties profesionālai „Veselības pasaule” komandai, tās mērķtiecībai, radošai un individuālai pieejai katram klientam un tiešajam kontaktam ar pasaules tirgus piegādātājiem, mēs piedāvājam mūsu pircējiem labākās preces un teicamu servisu.

Veselības pasaule mērķis: Būt labākajiem. Ievērot visaugstākos standartus. Garantēt kvalitāti.

Veselības pasaule galvenais uzdevums: palīdzēt klientiem uzlabot dzīves kvalitāti, būt vienmēr laimīgiem un veselīgiem, neatkarīgi no vecuma un dzīvesveida.

Mūsu produkcija:

  • sporta uzturs
  • diētiskais uzturs
  • fitnesa uzturs
  • uztura bagātinātāji
  • vitamīni
  • minerālvielas
  • sporta kosmētika
  • apģērbi fitnesam.

Mēs lepojamies ar to, ka esam unikāla kompānija, kas ir gatava izrādīt tik profesionālu un stipru atbalstu mūsu klientiem!