Mohito

Tālrunis: 67104510
E-pasts:

Darba laiki:
P., O., T., C., PK.: 10:00-21:00
S.: 10:00-21:00
Sv,: 10:00-21:00
Tax Free Shopping

Apskatīt stāvu plānā

Veikala apraksts

Sieviešu apģērbu, apavu un aksesuāru veikals.

Mohito Simple Office kolekcija pavasaris 2016.

Lai izveidotu Mohtio Simple Office kolekcijas līniju mūs iedvesmoja aktīva, pārliecināta par sevi biznesa lēdija, kas sevī apvieno spēku un neatkarību. Tieši šādām sievietēm mēs esam sagatavojuši šo līniju, kas apvieno klasisko biroja stilu un sievišķību, un nedaudz pievieno aktuālākās tendences. Dizaineru darba rezultāti ir apkopoti jaunajā Mohito Simple   pavasaris 2016 fotosesijā, kur atainoti eleganti tērpi un stilīgi aksesuāri.

Jaunajā sezonā Mohito zīmola dizaineri nolēma izveidot biroja dress code vēl vairāk pievilcīgu un papildināt to ar ekstra aktuālām detaļām no pasaules modes skatēm .  Klasiskajam biroja stilam asumu tērpiem nodrošina modernas bikses, krekli ar aizsienamu lentīti vai divrindu zelta  pogu žakete Balmain stilā. Kā intriģējoša alternatīva vienveidīgam biroja stilam izveidoti monolīti tēli , piemēram, tīri baltā, dziļi melnā un eneģiski sarkanā. Tāpat uzmanību piesaista printi- aplikācijas ar bezdelīgas tēlu, šis tēls parādās te uz elegantas blūzes , te uz zīmuļveida svārkiem un piedod ikdienas modeļiem svaigu, viegli rotaļīgu raksturu.

Simple Office kolekcijas līnijas apģērbs ir papildināts ar attiecīgiem aksesuāriem. Īstu must have starp tiem – maigi, bet uzmanību piesaistoši apaļas formas  auskari ar kakla rotām. Pēc pašu progresīvāko modes namu prognozēm, tieši šīs formas aksesuāri būs redzami pašu modernāko pilsētu  ielās. Somu kolekcijā piedāvātas ietilpīgas, un tajā pašā laikā elegantas iepirkumu somas, ka arī ērtas somas- neaizvietojamas biznesa tikšanās reizēs. Kas attiecas uz apaviem, tad te jāsaka, ka dizaineri uzsvaru likuši uz augstpapēžu kurpēm, kas visprecīzāk izsaka īstenās  Mohito lēdijas  būtību, harizmu un stilu.

Modeļi, kas piedāvti fotosesijā jai ir pieejami Mohtio veikalos.

Fotosesija:

Fotogrāfs:Martins Xriņevičs

Modele: Polina CX/Mango models

Stilzācija: Arleta Žak

Frizūra un vizāžists: Anna Stikala

Brenda menedžeris: Roberts Maxalek

Vairāk informācijas:Martina Forema Pr spec.