Mohito

Tālrunis: 67104510
E-pasts:

Darba laiki:
P., O., T., C., PK.: 10:00-21:00
S.: 10:00-21:00
Sv,: 10:00-21:00
Tax Free Shopping

Apskatīt stāvu plānā

Veikala apraksts

Sieviešu apģērbu, apavu un aksesuāru veikals.

MOHITO Karnevāla Kolekcija
DAY AND NIGHT GLITTER Rudens/Ziema 2018

Šīs kolekcijas galvenās tēmas – elegance un spēja mirdzēt. Šogad zīmola modelētāji savu iedvesmu smēlušies unikālajos un sievišķīgajos 80tajos. Karnevāla kolekcija ir modernu, spīdīgu audumu un klasisko piegriezumu sajaukums, kas ļoti sievišķīgā veidā izceļ sievietes formu. Vizuļu cienītājām ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko kleitas garumu, kas šajā kolekcijā ir ļoti dažāds. Viens no piedāvātajiem modeļiem ir žilbinoša midi kleita ar smalkām lencītēm, kleita ir apdarināta ar mirdzošiem daudzkrāsainiem vizuļiem, kas izceļ auguma formas. Vēl kāds no piedāvātajiem modeļiem ir mini kleita ar ¾ piedurknēm, kas visa ir noklāta ar melniem vizuļiem. Tomēr arī askētiskās elegances cienītājām nav jāsatraucas par izvēles trūkumu, Mohito kolekcija piedāvā gan vienkāršo eleganci, gan sievišķīgo kleitu garumu līdz celim, gan kleitas ar atkailinātiem pleciem un tradicionālās A formas mini kleitas no gaisīgiem audumiem. Nav aizmirsts par dekoltē izgriezumiem V formā un ¾ garām piedurknēm.
Spilgtāka stila cienītājām būs iespēja aizstāt kleitu ar svinīgu kombinezonu, kas ir lieliska alternatīva. Šī modeļa augšdaļa ir apdarināta ar spīguļu elementiem un radīta tā, lai piekļautos ķermenim, savukārt apakšdaļa, pateicoties platajām bikšu starām, piestāvēs jebkurai ķermeņa formai.
Ideālais Karnevāla tēls nebūtu pilnīgs bez piemērotiem aksesuāriem. Šajā sezonā MOHITO piedāvā plašu klāstu – gari auskari ar iestrādātiem kristāliem, kaklarotas un piekariņi, jostas ar dekoratīvām sprādzēm un, protams, satriecošas augstpapēžu kurpes ar dekoratīviem elementiem. Meklē kolekciju mūsu veikalos, kā arī tiešsaistē.