Mohito

Tālrunis: 67104510
E-pasts:

Darba laiki:
P., O., T., C., PK.: 10:00-21:00
S.: 10:00-21:00
Sv,: 10:00-21:00
Tax Free Shopping

Apskatīt stāvu plānā

Veikala apraksts

Sieviešu apģērbu, apavu un aksesuāru veikals.

PAVASARI GAIDOT – MOHITO lookbook ar Magdalēnu Jasek

MOHITO atklāj jauno sezonu ar lookbook, kas ir pavasarīgās noskaņās. Tas ir ieskats gaidāmajā pavasara/ vasaras 2017 kolekcijas tendencēs. Šoreiz mūsu dizaineri ir izvēlējušies ziedu apdrukas, roķīgu noskaņu un militārā stilā ieturētus aksesuārus – tomēr kolekcija gaidāma ļoti sievišķīga. Kolekcijā dominē gaisīgi un caurspīdīgi audumi, neatņemama sastāvdaļa ir arī daudzkrāsainie izšuvumi. Šī lookbook seja ir modele Magdalēna Jasek (Magdalena Jasek).

Pavasara dominējošā krāsa ir rozā - no sārtiem toņiem līdz apdrukām amaranta krāsā. Romantiski sievišķīgā stila mīlētājas būs priecīgas par plisētiem svarkiem (līdz pusstilbam), delikātām rišām un maigo velūru. Kleitas un apmetņi pievērš sev uzmanību ar skaistiem ziedu izšuvumiem.

Lookbook cita šķautne vērsta uz roķīgo stilu. Mūsu dizaineri nolēma apģērbu un aksesuārus akcentēt ar rožu apdrukām, dekoratīvām uzšuvēm un izšuvumiem, netika aizmirsti arī mežģīņu elementi, kas piestāv retro stilam.

Militārā tendence atkal atgriežas pavasara/ vasaras 2017 kolekcijā. Ikdienas apģērbā to viegli var radīt uzvelkot lielizmēra silto vējjaku vai vaļīgu haki krāsas kreklu. Visi pavasara tērpi ir papildinati ar velūra augstpapēžu kurpēm un somām ar spīdīgām sprādzēm.

Meklē jauno koleciju mūsu MOHITO veikalos!