Lindex

Tālrunis: 67104498
E-pasts:
Mājas lapa: www.lindex.com

Darba laiki:
P., O., T., C., PK.: 10:00-21:00
S.: 10:00-21:00
Sv,: 10:00-21:00
Tax Free Shopping

Apskatīt stāvu plānā

Akcija

Lindex rada sievietes cildinošus modes mākslas darbus

Iedvesmojoties no unikāliem mākslas darbiem, Lindex laiž klajā “Art meets Fashion” — jautru, iedvesmojošu un izteiksmīgu modes kolekciju, ko sievietes veidojušas sievietēm un ikvienam, kurš vēlas izrādīt cieņu sievietēm.
“Apģērbs ir būtiska tavas identitātes un tava izteiksmes veida daļa. Mode var sniegt gan prieku, gan pārliecību. Uzņēmumam Lindex ir svarīgi sniegt savu ieguldījumu šīs atziņas īstenošanā un radīt izteiksmīgas modes preces saviem klientiem. Šī kolekcija ir patiešām īpaša, jo tās radīšanu iedvesmoja mākslas darbi,” stāsta Pia Ekholma, Lindex Sieviešu apģērba dizaina un iepirkumu daļas vadītāja.
Kolekcijas pamatā ir laikmetīgās mākslas darbi, kurus Lindex uzdevumā radīja astoņi jaunie mākslinieki. Katrs mākslinieks, izmantojot individuālus izteiksmes līdzekļus un tehnoloģijas, ir radījis vienu oriģinālu mākslas darbu, kas cildina sievietes. Iedvesmojoties no unikālajiem mākslas darbiem, Lindex dizaina komanda interpretēja tos, tādējādi gūstot interesantu dizaina procesa sākuma punktu.
“Art meets Fashion” ir apģērba, aksesuāru un peldkostīmu kolekcija. Tajā iekļauti 12 izstrādājumi, tostarp džinsu jaka ar nelīdzenām malām, zīda kimono, ietilpīga, no presētas, vegāniskas ādas izgatavota soma un retro peldkostīmi ar savilkumiem malās. Visos kolekcijas izstrādājumos ir manāma nepārprotama vizuālā un idejiskā saikne ar oriģinālo mākslas darbu. Veidojot kolekciju “Art meets Fashion”, Lindex mērķis bija radīt valkājamu apģērbu sievietēm, kuras vēlas apliecināt sevi un savu personību ar izteiksmīgu ģērbšanās stilu.
Lindex iegādātie mākslas darbi ir pārdoti ekskluzīvā pasākumā. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti sadarbības iniciatīvai HERproject, kuras mērķis ir sniegt atbalstu globālajās piegādes ķēdēs strādājošām sievietēm ar zemiem ienākumiem.
Unikālā kolekcija “Art meets Fashion” būs pieejama, sākot ar 2018. gada 8. martu Lindex veikalā t/c Galerija Centrs un tiešsaistē.
Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos
Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:
Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Veikala apraksts

LINDEX ir viena no lielākajām modes veikalu ķēdēm Ziemeļeiropā ar 347 veikaliem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Vācijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. LINDEX iedvesmo sievietes un bērnus ar plašu un saskaņotu kolekciju par demokrātiskām cenām.