Gabor

Tālrunis: 20620277
E-pasts:

Darba laiki:
P., O., T., C., PK.: 10:00-21:00
S.: 10:00-21:00
Sv,: 10:00-21:00
Tax Free Shopping

Apskatīt stāvu plānā

Veikala apraksts

GABOR Tas ir pasaulē zināms sieviešu apavu zīmols, kurš ražo apavus ikdienai un brīvajam laikam. Jebkura vecuma sievietes spēj novērtēt vācu eleganci,kvalitāti un ērtumu valkāšanas laikā.

Gábor apavu dizaineri dod priekšroku mīkstiem materiāliem, kas nodrošina labu funkcionalitāti un augstu komfortas sajūtu valkāšanas laikā.

Patiesu komfortu Gabor apaviem garantē pārdomāts fasons, teicami apstrādāts oderējums, īpašas saistzoles, augstas kvalitātes āda un funkcionālie elementi.

Jauno "Gabor" Pavasara-Vasara '17 kolekciju raksturo vieglums un sportiskums. Kā sporta stilā, tā arī eleganto apavu piedāvājumā uzsvars tiek likts uz "smagām" pazolēm, kas joprojam paliek vieglas kā spalviņas, pateicoties innovatīvām putu materiālam.
Balta krāsa kļūst par galveno, kā arī ādas tonis, gaiši pelēkā, vintage rozā un visi pasteļtoņi šajā sezonā definē.Zila krāsa ir redzama dažādās niansēs, īpaši džinsa zilajā, tā pat sudraba, zelta un it īpaši brūna. 
Laipni lūgti brīnišķīgajā ''Gabor" pasaulē. Modeļi, kas pilnībā atbilst aktuālajām modes tendencēm, palīdzēs justies stilīgi visu vasaru. Klasiskās baletkurpes, elegantās laiviņas, modernās sandales un stilīgie ''snikersi" liek sieviešu sirdis pukstēt straujāk...