Meistarklase „Augstapēžu terapija ar Zigmundu Līpiņu” - 7.maijā no pulksten 19:00-20:00

Otrdien, 7.maijā jaunatvērtajā MeetingPoint telpā Galerijā Centrs 4.stāvā notiks interesanta meistarklase -- kā justies komfortabli un pārliecinoši augstpapēžu kurpēs, kā pasniegt sevi eleganti - ar šiem noslēpumiem un citiem modeļu knifiem dalīsies modeļu aģentūras "Vacatio" dibinātājs un pieredzējis defile pasniedzējs Zigmunds Līpiņš. Pieteikšanās nodarbībai: zigmunds.lipins@gmail.com Nodarbība ir bezmaksas. Līdzi ņemam augstapēžu kurpes un labu garastāvokli!

10.aprīlī MeetingPoint: Akvareļu darbnīca ar Alisi Ķīnasti

10. aprīlī jaunatklātajā tikšanās vietā MEETING POINT, “Galerija Centrs” 4. stāvā, no plkst.11:00 līdz 15:00 un no 16:00 līdz 20:00 māksliniece Alise Ķīnaste ielūdz uz akvareļu darbnīcu, kur būs iespēja apgūt akvareļu tehnikas pamatus - pludināt, šļakstīt, pleķot, ļauties un sagleznot vairāk kā 10 dažādu izmēru un veidu darbus, noslēgumā labāko ierāmējot.

Cik lieliska Tu, sieviete, esi!

27. martā jaunatklātajā MEETING POINT īpaši gaidītas ir dāmas - diplomēta vecmāte un sievietes veselības speciāliste Anna Suhanova piedāvā sievietes dzīves ekoloģijas un veselības dienu.

Jogo! - lai attīstītos fiziski, emocionāli, enerģētiski un garīgi

Vecrīgā, tirdzniecības centra “Galerija Centrs” 4.stāvā, durvis vērusi jauna un īpaša tikšanās vieta – MEETING POINT. Tā ir mājīgi iekārtota telpa sarīkojumiem, meistarklasēm, prezentācijām un nodarbībām par visdažādākajām cilvēku interešu, iniciatīvu un hobiju tēmām.