Galerijas Centrs 80-ās gadadienas rudens momentloterija. UZVARĒTĀJS!

2018.10.02.

Piedalies Galerijas Centrs 80-ās gadadienas rudens momentloterijā, kurā visas lozes pilnas!

No 5. līdz 21. oktobrim iepērkoties Galerijas Centrs modes preču veikalos par summu 100 EUR* (čeki summējas) , dodies uz informācijas centru 1. stāvā un piedalies momentloterijā! Tu vari laimēt dāvanu kuponus     5, 10 un 20 EUR vērtībā izmantošanai Galerijas Centrs modes preču veikalos.

Dāvanu kuponus Galerija Centrs modes preču veikalos varēsi izmantot līdz 2018. gada 25. novembrim.

Turklāt visi, kas pēc momentloterijas izlozes aizpildīs loterijas anketu, varēs piedalīties arī lielās balvas —    500   EUR Galactico Dāvanu kartes — izlozē, kuru varēs izmantot Galerijas Centrs modes preču veikalos. 500 EUR vērtās Galactico Dāvanu kartes izloze notiks šā gada 25. oktobrī!

Loterijas atļaujas Nr. 5331

Akcijas periods: 05.10.–21.10.2018

Š.g. 25. oktobrī, plkst. 11:00 tika noskaidrots laimīgais uzvarētājs, kurš saņems 500 EUR    Galactico Dāvanu karti pirkumiem GALERIJAS CENTRS modes veikalos!

Uzvarētājs:

Frančeska Kirke (tel. Nr. 29****12)

Apsveicam!

Pilni loterijas noteikumi     ŠEIT>>>

Dāvanu kuponu izmantošanas noteikumi         ŠEIT>>>  

*Pirkumā nedrīkst būt iekļauti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, Galactico Dāvanu kartes un Privilēģiju kartes, banku pakalpojumi un nedrīkst tikt apmaksāta dalība azartspēlēs/loterijās. Tāpat pirkums čekā nedrīkst būt iekļauti maksājumi par e-taloniem braukšanai sabiedriskajā transportā, jebkuri citi maksājumi par pakalpojumiem, ko nodrošina Galerija Centrs veikals “Narvesen” vai “Biļešu Serviss”, kā arī loterijā nepiedalās čeki no veikaliem “Drogas”, “Rimi” un “Narvesen”.