Rīdzenes ielā atklāta izstāde „Es lasu! Vai Tu lasi?” - izdevniecības Rīgas Viļņi iniciatīva par drukātās preses lasīšanas veicināšanu.

2018.08.29.

Šonedēļ izdevniecība Rīgas Viļņi sākusi iniciatīvu par preses lasīšanas veicināšanu, atklājot izstādi Galerijā Centrs un apjomīgu kampaņu medijos.

Mūsdienās, kad ir tik daudz diskusiju par uzticamu informāciju, aicinām atšķirt žurnālu vai avīzi un izlasīt īstus stāstus, ko radījuši savas jomas lietpratēji, apverot visplašāko tēmu spektru – intervijas, politiku, sociālus jautājumus, televīziju un izklaidi, modi, dizainu, veselību, mistiku, praktiskus padomus, piedzīvojumus un daudzas citas.
Preses lasīšanas iniciatīvā iesaistījušās arī sabiedrībā pazīstamas un iemīļotas personības — Intars Busulis, Anatolijs Kreipāns, Olga Dreģe, Anatolijs Danilāns u. c., kas apliecina, ka drukāto mediju tradīcija vieno dažādu profesiju pārstāvjus, vecuma grupas un intereses. Vairāk par iniciatīvu aicinām uzzināt, lasot izdevniecības Rīgas Viļņi preses izdevumus un apmeklējot akcijas fotoizstādi Galerijā Centrs no 26. augusta līdz 12. septembrim.
Drukāto mediju autoru materiāli bieži gūst plašu sabiedrības rezonansi, tiek citēti un kļūst par diskusiju avotu gan privātajā, gan publiskajā telpā. Izdevniecības profesionāļu komanda ir klāt visos svarīgajos notikumos, runā ar interesantākajiem cilvēkiem un stāsta to lasītājiem jau vairāk nekā 20 gadus. Izdevniecība Rīgas Viļņi ir viens no lielākajiem drukāto un digitālo mediju uzņēmumiem Latvijā, kas veiksmīgi darbojas arī citās valstīs.
Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs izvēlas lasīt izdevniecības Rīgas Viļņi preses izdevumus, un kopā ar portālu auditoriju lasītāju skaits ir vairāk nekā viens miljons!
Izdevniecība Rīgas Viļņi izdod vairāk nekā 20 preses izdevumu un uztur divus interneta ziņu portālus krievu un latviešu valodā: Rīgas Viļņi, Patiesā Dzīve, 100 labi padomi, Kas Jauns, Kas Jauns Avīze, 9Vīri, OK!, Pastaiga, Pastaiga.ru, Tautas Veselības Avīze, Laimīgā Programma, Otkrito, Mīklas, Ko Ārsti Tev Nestāsta, Ko Gydytojai Tau Nepasako, Mida Arstid Sulle Ei Raagi, www.jauns.lv, www.otkrito.lv. Papildus tiek izdoti arī dažādi tematiskie žurnālu speciālizlaidumi.
Informāciju sagatavoja:
Gita Dimitrijeva,
izdevniecība Rīgas Viļņi
mārketinga projektu vadītāja
Tālr. 28234180, gita.dimitrijeva@rigasvilni.lv