Izstāde ”Linogriezums” Rīdzenes ielā

2018.05.25.

No 26.maija līdz 6.jūnijam Galerijā Centrs, Rīdzenes ielā būs aplūkojama “Grafikas darbnīcas” izstāde ”Linogriezums”.

Grafikas darbnīcā linogriezums ir iecienīta stājgrafikas tehnika lieliem un maziem mākslas mīļotājiem. Katra mākslinieka individuālie meklējumi linogriezuma tehnikā iedvesmo jauniem meklējumiem. No formas un izteiksmes veidā skaidras līnijas un idejas līdz gleznieciski smalkām niansēm linogriezuma redukcijas lietojumā,- daudzveidīgs un stabils ir linogriezums. Mākslinieču: Ievas Helmūtes, Indas Kauliņas, Ievas Ritumas, Mētras Drulles, Elīnas Eleres darbos iedvesmoties jauniem meklējumiem, aicina izstāde ”Linogriezums”.
Izstādes atklāšana 26.maijā plkst 12:00 „Galerija Centrs” Rīdzenes ielā. Atklašanā varēs satikt izstādes darbu autorus un iemēģināt roku drukāšanā ar Unikālo Mobilo Grafikas presi.
“Grafikas darbnīca” sākusi darboties 1997.gadā Rīgas Centra Daiļamatniecības pamatskolas telpās. Kopš 2009. gada darbnīca radusi mājvietu tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” rosīgajā Kalēju ielas pusē. Darbnīca ir atvērta radoša telpa visiem interesentiem, lieliem un maziem, gan mākslas mīļotājiem, gan profesionāļiem. Darbnīcas vadītāja no pašiem pirmsākumiem ir grafiķe un mākslas pedagoģe Ieva Helmūte, kura kopā māksliniecēm grafiķēm Mētru Drulli, Elīnu Eleri, Indu Kauliņu un Ievu Ritumu aicina ikvienu interesentu piedalīties radošās nodarbībās, iepazīt un atklāt grafikas mākslas noslēpumus.