No 14. Līdz 26.maijam Galerijā Centrs apskatāma izstāde "Sievietes patiesais skaistums - leģendārais fotogrāfs Peters Lindbergs"

2018.05.14.

Leģendārā fotogrāfa Petera Lindberga (Peter Lindbergh) fotogrāfijas, kuras turpmāk stiprinās arī veikalu Douglas zīmola identitāti, var apskatīt izstādē Rīgā, Galerijā Centrs, uz Rīdzenes ielas.

Kosmētikas un parfimērijas veikali Douglas visā pasaulē piedzīvo lielas pārmaiņas un ar lielu prieku vēlas iepazīstināt ar tām savus uzticamos klientus. Par Douglas zīmola vēstnesēm un reklāmas sejām ir izvēlētas pasaulsslavenas modeles un mūsdienu stila ikonas Kara Delaviņja, Ambera Valeta, Aleksa Čanga, Lineisija Montero. Šīs sievietes ar sev piemītošo dabisko skaistumu un pārliecību mudina ticēt katrai no mums, ka patiess skaistums nozīmē mīlēt un attīstīt sevi, atklājot visas sievietes unikālās personības šķautnes.
Douglas zīmola jaunā vizuālā identitāte ir tapusi sadarbībā ar leģendāro fotogrāfu un filmu režisoru Pīteru Lindbergu, kurš ir strādājis ar žurnālu Vogue, ar tādām pasaulslavenām modelēm kā Naomi Kembela, Sindija Krauforde, mūziķiem Tinu Tērneri un Beyonce. Lindbergs ir veidojis fotogrāfijas leģendārajam Pirelli kalendāram, ar saviem darbiem iedvesmojis modes dizaineru Džanni Versače radīt jaunas apģērbu kolekcijas un dziedātāju Džordžu Maiklu. Lindberga fotogrāfijas ir izstādītas Ņurjokas Metropolitēna muzejā, Pompidū centrā Parīzē un Vikotrijas un Alberta muzejā Londonā.