Rīdzenes ielā skatāma izstāde „Latvijas modes aizkulisēs”

Atzīmējot Rīgas modes nedēļas trīsdesmito jubilejas sezonu, nozīmīgākie pašmāju modes notikumi apkopoti retrospektīvā foto izstādē, kas aicina ielūkoties līdz šim maz apskatītajā laika posmā pēc neatkarības atgūšanas. Izstāde aplūkojama no 17. līdz 29. maijam.

Rīdzenes ielā aplūkojama “Grafikas darbnīcas” estampu un pasteļgleznu izstāde „ZIEDI”

Pavasaris ir plaukstošu pumpuru un ziedu piepildīts laiks. Izstāde “Ziedi”, kas aplūkojama Rīdzenes ielā no 20.aprīļa, radīta par godu dabas brīnumainajam laikam, kad viss mostas un zied! Eksponētie darbi tapuši dažādās grafikas tehnikās un pasteļos. “Grafikas darbnīca” sākusi darboties 1997.gadā. Kopš 2009. gada darbnīca radusi mājvietu tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” rosīgajā Kalēju ielas pusē. Darbnīca ir atvērta, radoša telpa visiem interesentiem, lieliem un maziem- mākslas mīļotājiem, profesionāļiem.

Rīdzenes ielā skatāma “Grafikas darbnīcas” un mākslas studijas dalībnieku jaunā estampu un zīmējumu izstāde „Putni”

No 8. Līdz 20. martam Rīdzenes ielā apskatāma jauna izstāde, kas veltīta tik dažādajai spārnoto radību pasaulei. Šīs izstādes iedvesma ir Grafikas darbnīcas un mākslas studijas dalībnieces Montas Ērgles estampa kompozīcija „Pavasarīgais Putns”, kas pērn ieguva galveno balvu savā vecuma grupā 21. Starptautiskājā Grafikas biennāles Polijā -Toruņā.

Vecrīgā atklāta īpaša tikšanās vieta “Meeting Point”

No 6.marta Vecrīgā, tirdzniecības centra “Galerija Centrs” 4.stāvā, durvis vērusi jauna un īpaša tikšanās vieta - “Meeting Point”. Tā ir mājīgi iekārtota telpa sarīkojumiem, meistarklasēm, prezentācijām un nodarbībām par visdažādākajām cilvēku interešu, iniciatīvu un hobiju tēmām.

I LOVE MONEY!

Ar vienu pirkumu LAIMĒ 1000 € GALACTICO DĀVANU KARTI!

Galerija Centrs un LNT raidījums “Rīta pietura” iedvesmo pārvērtībām

No februāra ik sestdienu Galerijā Centrs viesojas LNT raidījums “Rīta pietura”. Rubrikā “Stils un dzīvesstils ar Galeriju Centrs” modes dizaineru Aleksandra Pavlova un Anitas Altmanes konsultācijām un stila pārvērtībām ļaujas kāds Galerija Centrs klients ar interesantu hobiju vai dzīvesstilu.