Valsts svētku nedēļā Galerijā Centrs skatāma Likteņdārzam veltīta izstāde

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām, no 10. līdz 19. novembrim tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" ir skatāma vērienīgākajai 20. gadsimta Latvijas tautas piemiņas vietai Likteņdārzam veltīta izstāde. Izstādes laikā apmeklētājiem ir iespēja pasūtīt unikālu bruģakmeni ar savu, drauga vai tuvinieka vārdu, kas tiks iebruģēts Likteņdārza 18. novembra draugu alejā.

Izstāde “Ieraugi pasauli, kāda tā ir” - par godu redzes veselībai

Desmit dienu garumā, no 13. līdz 23. oktobrim tirdzniecības centra “Galerija Centrs” pirmajā stāvā apmeklētājiem ir iespēja apskatīt foto izstādi “Ieraugi pasauli, kāda tā ir”. Izstādē piedalās desmit sabiedrībā zināmas personas, kuras ikdienā nēsā brilles un ir nesuši Latvijas vārdu pasaulē.

Galerijā Centrs 30.to gadu atmosfērā sagaida filmas HomoNovus pirmizrādi

Fanu tikšanās ar filmas aktieru ziedu un autogrāfu sesija pirms pašas filmas pirmizrādes bija Galerijas Centrs Mākslas dienu kulinācija. Uz Rīdzenes ielas bija iespēja satikt filmas galvenos varoņus - Kristīni Krūzi, Andri Keišu, Kasparu Zvīguli, Aurēliju Anužīti - Lauciņu, Kasparu Znotiņu, Igoru Šelegovski, saņemt viņu autogrāfus. Valdīja svētku noskaņa – zibēja retro foto gaismas, valdīja sarunas par kino, modi, mākslu un dzīvi, pie Galerijas Centrs lepni pieripoja pirmskara retro auto rinda. Tas viss un vēl filmas tērpu izstāde, Toma Juhņeviča klavierspēle atdzīvināja 30-to gadu noskaņu un radīja īstus svētkus mums visiem.

Galerijā Centrs šodien - Art&Shopping Mākslas dienu kulminācija!

Galerija Centrs šonedēļ aicina uz Art&Shopping Mākslas dienām latviešu filmas HomoNovus noskaņās. Šodien, 26.septembrī, bus Mākslas dienu kulminācija – ar īpašo glezniecības un mūzikas performanci Lauras Blumbergas un Toma Juhņeviča izpildījumā, modes ilustrāciju darbnīcu, retro foto studiju, kā arī filmas HomoNovus galveno varoņu aktieru tikšanos ar skatītājiem - autogrāfu sesiju, šampanieti, sarkano paklāju un došanos uz Splendid Palace ar retro auto!

Galerijā Centrs apskatāma filmas "HomoNovus" tērpu izstāde "Rīga trīsdesmitajos"

No 15.septembra Galerijā Centrs apskatāma ilgi gaidītās Latvijas simtgades spēlfilmas “HomoNovus” tērpu izstāde. Romantiskā intrigu un pārpratumu komēdija ir latviešu literatūras klasikas ekranizācija, kas balstīta uz Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Filma pie skatītājiem kinoteātros visā Latvijā nonāks no 28.septembra.