Rīdzenes ielā apskatāma foto izstāde “Meklējam krūtis!”

Pazudušas, sadrupušas, lolotas un izstādītas goda vietā, garāžās, guļamistabās un viesistabās, tie ir tikai daži no stāstiem, kas atklājas festivāla “LABA DABA” desmit gadu laikā radītajiem ģipša krūšu atlējumiem veltītajā fotoizstādē “Meklējam krūtis”, kas no 10. jūlija līdz 21. jūlijam apskatāma tirdzniecības centrā “Galerija Centrs”. Izstādē apskatāmi 17 vizuāli stāsti par festivāla “Laba daba” laikā ģipsī atlietajām krūtīm.

Galerijā Centrs apskatāma “Latvijas gadsimts. Priekšmetu stāsti.” satelītizstāde.

Izstāde “Priekšmetu stāsti” īss ieskats izstādē “Latvijas gadsimts”, un tajā dažādu Latvijas muzeju rūpīgi glabātajos 10 priekšmetos un to stāstos atspoguļojas Latvijas piedzīvotais laiks. Katrs priekšmets ir unikāls un vienlaikus simbolizē sava laikmeta norises: Sākšanos, Tapšanu, Sargāšanu, Veidošanos, Uzplaukumu, Aizliegumu, Pakļaušanu, Izdzīvošanu, Atdzimšanu un Turpināšanos.

Aicina uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi 21.maijā T/C Galerijā Centrs

Melanomas modrības dienu organizatori - Latvijas Jūras medicīnas centrs, Galerija Centrs un Starptautiskais Viroterapijas Centrs aicina iedzīvotājus uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi. Bezmaksas dzimumzīmju pārbaudes norisināsies š.g. 21.maijā no plkst. 11:00 – 20:00, T/C Galerija Centrs, Rīgā, Audēju ielā 16, kur, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģiju dermatoskopijas iekārtu, bezmaksas ādas skrīningu veiks un konsultēs sertificēts onkologs Dr. Mārīte Andersone un dermatologs Dr. Elīna Ozola.

Filmas HomoNovus ieskaņas izstāde "Rīga toreiz un tagad"

No 14.aprīļa līdz 9.maijam nāc un izbaudi 30-to gadu modes, mākslas un kino sinerģiju Galerijā Centrs, Rīdzenes ielā, kur esam iekārtojuši filmai veltītu izstādi. Izstādē aplūkojami divi filmas tapšanā iesaistīti retro automobiļi, kā arī fotogrāfijas no filmēšanas laukuma. Nāc un izbaudi šo maģisko atmosfēru Rīdzenes ielā!

Grāmatas “HomoNovus” atvēršanas svētki Galerijā Centrs

Par godu vienai no Latvijas simtgades spēlfilmām–pārpratumu komēdijai “HomoNovus”, kuras pirmizrāde vēl tikai gaidāma šī gada septembrī, apgāds “Jumava” klajā laidis īpašu ievērojamā latviešu rakstnieka, žurnālista un gleznotāja Anšlava Eglīša romāna “HomoNovus” izdevumu, kas papildināts ar tāda paša nosaukuma filmas kostīmu un vides ilustrācijām un fotogrāfijām no filmēšanas procesa.