Rīdzenes tirdziņš 29.martā - pirms Lieldienām

Nākamais Rīdzenes tirdziņš notiks jau pirms Lieldienu brīvdienām,- ceturtdien 29. martā. Rīgas senākajā tirdzniecības vietā – Rīdzenes ielā būs iespēja sagatavoties svētkiem un pavasarim – te varēsiet nobaudīt un iegādāties tradicionālos lauku labumus un atradīsiet oriģinālus un skaistus Latvijas mājražotāju darinājumus. Uz tikšanos tirdziņā!

Rīdzenes tirdziņā šonedēļ

Jau 8.-9. martā Rīgas senākajā tirdzniecības vietā – Rīdzenes ielā – norisināsies Galerija Centrs tradicionālais tirdziņš. Te atradīsiet oriģinālus un skaistus Latvijas mājražotāju darinājumus, kā arī varēsiet nobaudīt tradicionālos lauku labumus. Uz tikšanos tirdziņā!

Grāmatas “HomoNovus” atvēršanas svētki Galerijā Centrs

Par godu vienai no Latvijas simtgades spēlfilmām–pārpratumu komēdijai “HomoNovus”, kuras pirmizrāde vēl tikai gaidāma šī gada septembrī, apgāds “Jumava” klajā laidis īpašu ievērojamā latviešu rakstnieka, žurnālista un gleznotāja Anšlava Eglīša romāna “HomoNovus” izdevumu, kas papildināts ar tāda paša nosaukuma filmas kostīmu un vides ilustrācijām un fotogrāfijām no filmēšanas procesa.

Rīgas Domes atzinība!

Galerija Centrs saņem Rīgas Domes atzinību par veikala un skalogu noformējumu Ziemassvētkos

Atsākas Rīdzenes tirdziņi Galerijā Centrs

Rīgas senākajā tirdzniecības vietā - Rīdzenes ielā Galerijā Centrs – vēsturiskās tradīcijas turpinās arī šodien. Šeit katru mēnesi var iepazīties ar Latvijas talantīgāko meistaru un mākslinieku rokām darinātajām modes precēm, iegādāties lietas labsajūtai, skaistumam un mājai, kā arī nogaršot īstos Latvijas lauku gardumus un mājražotāju delikateses. Katrs Rīdzenes tirdziņa dalībnieks ir ar savu unikālo stāstu un stilu, šeit neatradīsiet divas vienādas preces – viss ir pašu ražots un rokām darināts.

Pirmais ieskats Latvijas simtgades spēlfilmā HomoNovus!

Ar prieku paziņojam, ka esam kļuvuši par filmas atbasltītājiem, un visa gada garumā tev būs iespēja apmeklēt ar to saistītus pasākumus, kuros varēsi izjust īpašo „toreiz un tagad” sintēzi – kā vēsturiskais pie mums sadzīvo ar mūsdienu modes tendencēm.

Laimē 2018 eiro! UZVARĒTĀJS!

Piepildi kādu Jaunā gada vēlēšanos vēl šogad - laimē 2018 eiro vērtu Galactico Dāvanu karti, iepērkoties Galerijā Centrs!