Aicina uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi 21.maijā T/C Galerijā Centrs

Melanomas modrības dienu organizatori - Latvijas Jūras medicīnas centrs, Galerija Centrs un Starptautiskais Viroterapijas Centrs aicina iedzīvotājus uz bezmaksas dzimumzīmju pārbaudi. Bezmaksas dzimumzīmju pārbaudes norisināsies š.g. 21.maijā no plkst. 11:00 – 20:00, T/C Galerija Centrs, Rīgā, Audēju ielā 16, kur, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģiju dermatoskopijas iekārtu, bezmaksas ādas skrīningu veiks un konsultēs sertificēts onkologs Dr. Mārīte Andersone un dermatologs Dr. Elīna Ozola.

Filmas HomoNovus ieskaņas izstāde "Rīga toreiz un tagad"

No 14.aprīļa līdz 9.maijam nāc un izbaudi 30-to gadu modes, mākslas un kino sinerģiju Galerijā Centrs, Rīdzenes ielā, kur esam iekārtojuši filmai veltītu izstādi. Izstādē aplūkojami divi filmas tapšanā iesaistīti retro automobiļi, kā arī fotogrāfijas no filmēšanas laukuma. Nāc un izbaudi šo maģisko atmosfēru Rīdzenes ielā!

Grāmatas “HomoNovus” atvēršanas svētki Galerijā Centrs

Par godu vienai no Latvijas simtgades spēlfilmām–pārpratumu komēdijai “HomoNovus”, kuras pirmizrāde vēl tikai gaidāma šī gada septembrī, apgāds “Jumava” klajā laidis īpašu ievērojamā latviešu rakstnieka, žurnālista un gleznotāja Anšlava Eglīša romāna “HomoNovus” izdevumu, kas papildināts ar tāda paša nosaukuma filmas kostīmu un vides ilustrācijām un fotogrāfijām no filmēšanas procesa.

Rīgas Domes atzinība!

Galerija Centrs saņem Rīgas Domes atzinību par veikala un skalogu noformējumu Ziemassvētkos

Pirmais ieskats Latvijas simtgades spēlfilmā HomoNovus!

Ar prieku paziņojam, ka esam kļuvuši par filmas atbasltītājiem, un visa gada garumā tev būs iespēja apmeklēt ar to saistītus pasākumus, kuros varēsi izjust īpašo „toreiz un tagad” sintēzi – kā vēsturiskais pie mums sadzīvo ar mūsdienu modes tendencēm.

Foto izstāde “Valsts Akadēmiskais koris Latvija. Laikam ejot”

Jau izsenis Latvija ir bagāta ar kora dziedāšanas tradīcijām, ik pēc pieciem gadiem kopā pulcējot dziedātājus un dejotājus Vispārējos Latvijas Dziesmu un Deju svētkos. Jau 75 gadus latviešu koru tradīcijas kopj Valsts Akadēmiskais koris Latvija, kas savā pastāvēšanas vēsturē kļuvis par vienu no vispazīstamākajiem Eiropas koriem. Šogad korim aprit 75. jubileja, kuras koris ir izveidojis foto izstādi “Valsts akadēmiskais koris Latvija. Laikam ejot.”, kas atspoguļo laika ritējumu no kora pirmsākumiem līdz šodienai un izceļ kora mākslinieciskos vadītājus un galvenos diriģentus, sadarbības ar pasaulslaveniem komponistiem un diriģentiem, kā arī koristu brīvā laika aktivitātes.