Galactico servisi

Informācijas centrs
Galerija Centrs informācijas centra darbinieki sniedz visprecīzāko informāciju par veikaliem, akcijām un atrastām mantām, kā arī nodrošina vairākus Galactico servisus.

Mobilo telefonu uzlāde
Galerijā Centrs netālu no informācijas centra tiek piedāvāts pakalpojums – mobilo telefonu uzlāde. Šis pakalpojums ir pieejams speciālā mobilo telefonu uzlādes punktā, kas sastāv no vairākiem slēdzamiem mobilo telefonu uzlādes skapīšiem.

Taksometra izsaukšana
Pēc klienta lūguma Galerija Centrs darbinieks izsauks taksometru uz tirdzniecības centru.

Beznodokļu iepirkšanās
Personas, kuru pastāvīgā deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Eiropas Savienības, var iepirkties Galactico tirdzniecības centru veikalos, izmantojot beznodokļu iepirkšanās (Tax Free) pakalpojumu. Par iespēju izmantot beznodokļu iepirkšanos (Tax Free) jautājiet veikalos!

Atsauksmes
Ikvienam klientam ir iespēja nodot savus ieteikumus, atsauksmes un sūdzības par tirdzniecības centru kopumā, kā arī par tā veikaliem un klientu apkalpošanu speciālā atsauksmju kastītē, kas izvietota pie Galerijas Centrs informācijas centra.

Kopēšanas pakalpojumi
Galerija Centrs informācijas centrā ir iespējams saņemt dokumentu kopēšanas pakalpojumus saskaņā ar cenrādi.

Skenēšanas pakalpojumi
Galerija Centrs informācijas centrā ir iespējams saņemt skenēšanas (ieskenēt un nosūtīt uz klienta norādītu e-pasta adresi) pakalpojumus saskaņā ar cenrādi.

Māmiņu istaba
Galerijā Centrs ir pieejamas bezmaksas māmiņu telpas, kur māmiņas var pabarot un apkopt mazuli. Šajā telpā var iebraukt ar bērnu ratiņiem. Šī telpa ir piemērota tualetes apmeklējumam vecākiem kopā ar maziem bērniem.

Tualete cilvēkiem ar kustību traucējumiem
Galerijā Centrs ir pieejamas speciāli aprīkotas un pielāgotas bezmaksas tualetes cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Pirmā palīdzība
Galerijā Centrs ir vieta pirmās palīdzības sniegšanai, kas ir aprīkota ar speciālu inventāru un pirmās palīdzības materiāliem.

Interaktīvās atpūtas zona
Interaktīvās atpūtas zonas ir domātas Galerija Centrs pircēju personisko (mobilo tālruņu, planšetdatoru vai portatīvo datoru u. c.) vai piedāvāto (iPad) elektronisko ierīču lietošanai, kā arī īsām lietišķu tikšanos reizēm.

Bezmaksas Wi-Fi
Galerijā Centrs tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets.

Galactico dāvanu kartes
Galactico dāvanu karte ir elektroniska dāvanu karte. Tā ir elektronisks bezskaidras naudas maksāšanas līdzeklis plastikāta kartes formā, ar kuru var apmaksāt pirkumus visos piecos Galactico tirdzniecības centros: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole.
Galactico dāvanu karti var iegādāties t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole informācijas centrā vai www.galactico.lv.

Galactico Privilēģiju programma
Galactico Privilēģiju programma ir radīta, lai Galactico tirdzniecības centriem lojālie klienti par saviem pirkumiem varētu maksāt mazāk un turklāt daļu no iztērētās naudas saņemt atpakaļ – vēl iepriecinošākiem pirkumiem!
Galactico Privilēģiju programma nodrošina privilēģijas visos Galactico tirdzniecības centros: t/p Alfa, t/c Origo, t/c Mols, t/c Dole un, protams, arī t/c Galerija Centrs.

Galactico mobilā aplikācija
Galactico mobilajā aplikācijā jebkurā sev ērtā laikā un vietā var sazināties ar t/p Alfa, t/c Origo, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Dole informācijas centru, kā arī uzzināt informāciju par veikaliem, savas Galactico dāvanu kartes atlikumu, sekot līdzi Galactico Privilēģiju programmas punktu kontam un iepazīties ar Galactico servisiem.

Banka ar pagarinātu darba laiku
Klientu ērtībām Galerijā Centrs bankas Citadele darba laiki ir pagarināti salīdzinājumā ar banku standarta darba laikiem. Turklāt tā stādā arī brīvdienās.

Bankomāti
Klientu ērtībām Galerijā Centrs ir pārstāvēts visplašākais banku automātu piedāvājums.

Ar bērnu ratiņiem pieejama vide
Galerija Centrs interjers ir veidots tā, lai veikali un pakalpojumu sniedzēji būtu pieejami vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem
Galerija Centrs interjers ir veidots tā, lai veikali un pakalpojumu sniedzēji būtu pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Navigācijas informācijas stends
Galerijā Centrs ir izvietoti elektroniskie navigācijas informācijas stendi, kuros var apskatīt pārstāvētos veikalus, to preču sortimentu, darba laiku, kā arī uzzināt īsāko ceļu līdz kādai Galerija Centrs tirdzniecības vietai. Ir iespējams iepazīties arī ar veikalu īpašajiem piedāvājumiem.

Interneta terminālis
Galerijā Centrs ir izvietoti interneta termināļi, kurus var izmantot, lai ātri un ērti piekļūtu Galerija Centrs mājaslapai.

Sabiedriskā transporta uzziņas
Pēc klienta lūguma Galerija Centrs informācijas centra darbinieki uzzinās sabiedriskā transporta kustības sarakstu. To iespējams uzzināt arī interaktīvās atpūtas zonās izvietotajos iPad – Rīgas satiksmes mājaslapā vai 1188 uzziņu portālā.

Velosipēdistiem draudzīgs
Pie Galerija Centrs ir pieejamas velosipēdu novietnes.

Lietussargu maisiņi
Galerijā Centrs ir izvietoti lietussargu maisiņi, kas paredzēti apmeklētāju slapjo lietussargu ievietošanai. Lai iepirkšanās ērtāka un patīkamāka.

Lietussargu noma
Galerija Centrs informācijas centrā ir iespēja aizņemties lietussargu pret drošības naudu. Drošības nauda tiek atdota atpakaļ klientam, kad viņš atdod atpakaļ lietussargu saskaņā ar lietussarga nomas pakalpojuma noteikumiem.