Galactico dāvanu karte

Galactico dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus, darbiniekus un partnerus. Uzdāviniet viņiem Galactico dāvanu izvēles bezgalību!

Galactico dāvanu kartes un to iepakojumus var iegādāties Galactico tirdzniecības centru informācijas centros uzreiz vai Galactico I-veikalā !

Karte darbojas visos piecos Galactico tirdzniecības centros: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole!

Ar Galactico dāvanu karti var norēķinoties tirdzniecības centru veikalos, preses kioskos, kafejnīcās, restorānos, aptiekās, skaistumkopšanas salonos, sporta klubos, apdrošināšanas sabiedrībās, tūrisma firmās, video nomās un pie sadzīves pakalpojumu sniedzējiem - kopumā vairāk kā 600 vietās*!

* Galactico dāvanu karte nevar tikt izmantota norēķiniem pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav noslēguši vienošanos par Galactico dāvanu karšu pieņemšanu.

 

Pārbaudi Galactico dāvanu kartes bilanci šeit!

Kad Tev nav pieejams internets, Dāvanu kartes atlikumu iespējams uzzināt sūtot SMS ar kodu GDK un dāvanu kartes numuru uz numuru 157: GDK KARTESNUMURS