Atmiņu stāsts, ar ko rotāties

Atceries vēstures stāstus par mūsu senčiem, kuri sēja mezglus aukliņā vai nēzdodziņā, lai kaut ko atcerētos? Ir kāds ļoti izsmalcināts veids, kā izveidot skaistāko dzīves notikumu atmiņu hroniku. Ar rokassprādzi...

Kā skaistuma uztvere mainījusies cauri gadsimtiem

Skaistuma uztvere cauri gadsimtiem ir pārsteidzoši mainījusies – to, kas kādreiz šķita nepieņemamas, nu uzskatām par normu, un otrādi. Katrs laikmets iezīmē savu unikālo un katrā laika posmā skaistuma definīcija bijusi atšķirīga.

Latvisko zīmju tulks

Nu jau labu laiku ar prieku vēroju to, kā mums visapkārt uzplaukst latviskums – Latvijas svētku mēnesī novembrī arvien vairāk cilvēku ar lepnumu nēsā pie apģērba piespraustas sarkanbaltsarkanas lentītes, jaunieši, kā rokassprādzes, izmanto prievītes un karoga lentītes. Un mūsu tradicionālie simboli kļuvuši par nozīmīgu elementu dizaineru radītos apģērbos un aksesuāros. Arī es esmu starp tiem, kas šādā veidā asociējas ar savu zemi. Tomēr interesantas man šķiet ne vien pašas zīmes, bet arī īpašā nozīme, kas katrai no tām jau izsenis piedēvēta.

Fashiononrock.com

5 veidi, kā parūpēties par saviem rudens/ziemas tērpiem

Viena no rudens/ziemas sezonas skaudrajām pusēm ir tā, ka lietus, sniegs, vējš un migla kaitē apģērbam un apaviem. Arvien biežāk ietērpjamies mīkstā džemperī, kurš pēc tam prasa īpašu tīrīšanu un kopšanu. Kā parūpēties par savu mīļāko mēteli, ērtākajiem zābakiem un siltāko mohēras džemperi? Iepazīsties ar šiem padomiem!

Novembra atradumi

Novembrī dienas turpina kļūt īsākas un vēsākas, arvien vairāk ļaujot sajust ziemas tuvošanos. Tomēr šomēnes ir neskaitāmi daudz lietu, kas Tavā ikdienā ienesīs siltumu, gaišumu un patīkamas sajūtas – koncerti, izstādes, valsts svētku svinības un daudzas citas norises. Par to, ko no dažādā novembra pasākumu piedāvājuma Tev iesakām izvēlēties mēs, lasi tālāk!

Riga Fashion Week izlase

No vairākiem simtiem Riga Fashion Week izrādīto tērpu (no kolekcijām, kuras tika demonstrētas Podium a.k.a. RFW zāle) ar spontānās atlases metodi* esmu izvēlējusies savus 56 favorītus. Dažām kolekcijām bija grūti izvēlēties mīļākos, jo patika ļoooti daudzi tērpi. Atsevišķiem zīmoliem bija grūti izvēlēties, jo prātā dominēja doma: "Klau, a ko šis dara Rīgas Modes Nedēļā?"

Rotas, kas sievietei liek justies īpašai

Kas rada izsmalcinātas un skaistas rotaslietas? Kur dzimst iedvesma kaklarotām, auskariem un uzmanību piesaistošiem gredzeniem? Atbildes uz šiem jautājumiem bija iespēja gūt pagājušajā nedēļā, kad veikalā Shine, Galerijā Centrs viesojās zīmola NANIS rotu dizainere Laura Bicego. Viņa ir zīmola radošā dvēsele. Lauras Bicego sapnis ir ikvienai sievietei dot iespēju justies īpašai. Manuprāt, ar NANIS rotām šis sapnis piepildās.

5 idejas Tavam Helovīna ballītes tērpam

Oktobra beigās Latvijā arvien populārākas kļūst jautras Helovīna ballītes. Lai gan šī tradīcija ienākusi no ārzemēm, tomēr tā ir lieliska iespēja sev un draugiem vai kolēģiem uzrīkot krāsainu un stilīgu atpūtas vakaru. Ja arī Tu šonedēļ plāno apmeklēt Visu svēto dienas ballīti, bet tipiskie sexy kitten un bargās raganas tērpi nav Tavā gaumē, Tev noderēs šīs 5 idejas, kā pārtapt maģiskā tēlā, kļūstot par kaut ko neikdienišķu!

Modes mekas. 2. sērija: Milāna

Turpinot stāstu sēriju par modes mekām, šoreiz dodamies uz Milānu – pilsētu, kurā norisinās ietekmīgas modes nedēļas, savu mājvietu raduši vieni no Itālijas un pasaules labākajiem modes dizaineriem un ielās nepārtraukti jūtama modes klātbūtne.

Calvin Klein modernais minimālisms

Ceturtdien Galerijā Centrs ienāca Calvin Klein. Šoreiz diemžēl ne pats dizaineris, bet gan zīmols veikala "Calvin Klein Jeans" izskatā. Atklāšanas pasākums bija stilīgs, omulīgs un izsmalcināts. Gluži kā pats zīmols un kolekcija.

Aizmirstā karaliene - piespraude

Piespraude man asociējas ar karalisku, elegantu un senatnīgi cēlu izskatu un noskaņu. Šodien šo īpašo aksesuāru nākas redzēt gana reti. Vai mēs vairs neprotam to "iznest"? Skaista, stilīgi pieskaņota piespraude var būt tik izcils aksesuārs, ka, šķiet, bez tās vai ar citu rotu tēls nebūtu ne uz pusi tik vērā ņemams. Mēģinu atgūt to pašpārliecinātības daļu, kas nepieciešama piespraudes nēsāšanai. Šajā rakstā par to, kā ar to rotāties dažādos veidos.