5 lietas, ko aizņemties no puišu garderobes

Ja nu pēkšņi gadījies tā, ka gribi savam tēlam piešķirt „odziņu”, bet nekādi nevari izdomāt, kā to izdarīt, talkā var nākt... kāds aksesuārs vai apģērbs no Tava drauga vai brāļa garderobes! Šis trends modes blogeru un ielu modes spilgtāko pārstāvju vidū pēdējā laikā iemantojis lielu popularitāti. Arī pazīstamu zīmolu sieviešu rudens apģērbu kolekciju prezentācijās šogad nereti dominēja apģērbi, kuru veidošanā iedvesma gūta no vīriešu garderobes.

Too cool for school jeb kas bija modē manā skolas laikā

Tuvojoties 1. septembrim, pakavējos atmiņās par saviem skolas gadiem. Arī toreiz, 90. gadu pašā plaukumā, mēs, jauni, zaļi un ar ierobežotām iespējām tikt pie jaunām drēbēm, piedomājām pie sava stila un ārējā izskata. Bija tendences, vietējie "trendsetteri" un vecmodīgie. Lai arī mācījos mazpilsētas vidusskolā, mums bija gan goti, gan reperi, gan bārbijmeitenes.

20 idejas dārza svētkiem

Nu ir ideāli piemērots laiks dārza ballītei, vai ne? Šis ir tas notikums, kuram šīs vasaras to-do listē vēl neesmu ievilkusi ķeksīti. Meklējot iedvesmu, esmu salasījusi jau veselas 20 idejas dārza svētku iekārtojumam. P.S. Ja Tev nav dārza, uzrīko pikniku parkā! :)

Atradumi piedzīvojumu pilnam augustam

Rakstot šīs rindas, ārā līst lietus. Lai nopurinātu ikvienu rudenīgas smeldzes atblāzmu, ko šāds laiks var radīt, iegrimstam sapņos un plānos par augusta - pēdējā vasaras mēneša - notikumiem un piedzīvojumiem. Izbaudi vasaru līdz pēdējai vīlītei!

Tetovējums kā lielisks vasaras aksesuārs

Kad biju maza, lieliska izklaide man šķita bērnu košļājamajās gumijās atrodamo vienreizējo tetovējumu līmēšana uz ādas. Nu jau visai ilgi par šiem tetovējumiem un prieku, ko tie sagādāja, biju pavisam aizmirsusi, līdz pēdējo dienu laikā tie atkal lika par sevi manīt. Lai arī tradicionālais tetovējums kā mākslas forma savu aktualitāti, manuprāt, nezaudē, tomēr arvien populārāki kļūst tā līdzinieki – pagaidu tetovējumi jeb temporary tatoos, kas pieejami arvien inovatīvākās formās. Vasaras festivālu laikā tie var kļūt par lieliskiem aksesuāriem!

Kā piešķirt stilam "odziņu"?

"Fashions fade, style is eternal" - tā vēsta slavenā modes dizainera Īva Senlorāna citāts. Ne vienmēr akla sekošana modes tendencēm Tevi padarīs stilīgu. Svarīgāk par aktuālajiem trendiem Tavā garderobē ir tas, kā Tu proti sakombinēt savu apģērbu komplektu. Pavērojot ielu modi un cilvēkus, ko ielu modes fotogrāfi iemūžina vislabprātāk, varam aizņemties dažas mazas, bet vērtīgas idejas.

Kā atrast īstos svārkus?

Baudot izpārdošanas laika piedāvājumus, nolēmu savai garderobei pievienot jaunus svārkus. Tu nevari iedomāties, kā es nomocījos! It kā jau neesmu pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Bet šoreiz īsto svārku atrašana man bija īsts izaicinājums. Tie, kas izskatās skaisti uz pakaramā, man nepiestāv. Tie, kuri it kā piestāv, ne ar ko manā skapī nebūs sakombinējami. Izlēmu ķerties pie pašiem pamatiem - teorijas. Kā tad atrast savam ķermeņa tipam piemērotākos svārkus?

Karstās vasaras modes tendences

Latvijas vasaras ir īsas, tomēr piesātinātas. Mūs pārsteidz tropisks karstums, ko nomaina rudenīgas lietusgāzes. Un teju katru dienu norisinās dažnedažādi brīvdabas pasākumi, kuru apmeklēšana ir viena burvīga vasaras sastāvdaļa. Tādēļ vasara ir arī lielisks laiks stilīgām apģērbu kombinācijām – krāsām, aksesuāriem un tērpiem, kas aktuāli vien šim gadalaikam. Lasi par 2014. gada vasaras trendiem un iedvesmojies brīvdabas kino, festivālu, koncertu apmeklējumu tērpiem.

Kristinekrauze.com

Jurmala Resort Collections mode

Sestdien Jūrmalā sākās, kā pasākuma organizatori raksturoja, "vasaras krāšņākā kūrorta modes parāde". Ar modes skati Jomas ielas svētku ietvaros tika ievadīts "Jurmala Resort Collections" mēnesis, kurš sola veselu modes pasākumu programmu.

Wallpaperswide.com

Ko nepalaist garām jūlijā?

Jūnijs ir paskrējis vēja spārniem un klāt jau nākamais vasaras mēnesis. Jūlijs būs pilns festivālu, koncertu, izstāžu un dažnedažādu elpu aizraujošu notikumu. Cerams, ka arī debesu zilumu un sauli jūlijs mums atnesīs pārpārēm! Par to, kādus notikumus, lietas un sajūtas mēs Tev iesakām izbaudīt jūlijā, lasi šajā rakstā!