Wallpaperswide.com

Oktobra atradumi

Pirmās salnas esam sagaidījuši, un koku lapas sāk mainīt savu garerobi rudens toņos. Oktobris pienācis ar burvīgi rudenīgu pirmo dienu. Kā tikpat lieliski pavadīt atlikušās 30, iedvesmojies šajā rakstā!

Rudens make-up, matu un manikīra tendences

Arī to, kas modē grima, frizūru un manikīra "lauciņā", nosaka lielās modes nedēļas un dizaineru vīzija par modeļu izskata detaļām. Jā, par visu ir padomāts par līdz filigrānākajam mākslas darbam uz katra modeles naga. Lasi tālāk un uzzini, kas ir pasludinātas par šīs sezonas tendencēm!

Milan Fashion Week SS2015

Turpinot sekot līdzi modes nedēļām, kas septembrī norisinās pasaules modes mekās, klāt Milānas kārta. Modes aprindās izslavētā Itālijas pilsēta arī šoreiz nepieviļ – Milānas modes nedēļā izrādītās zīmolu 2015. gada pavasara/vasaras kolekcijas ir īstas pērles. Milāna rāda dažādību, skaidri izceļ trendus un katra skate tajā atklāj kādu īpašu „odziņu”. Un kā nu ne – tajā piedalās zīmoli, kas jau gadu desmitu garumā visā pasaulē apliecinājuši sevi kā ievērojamākie spēlētāji modes dizaina arēnā.

Pārsteigumiem bagātā Karen Millen sieviete

Zīmola "Karen Millen" rudens/ziemas sezonas kolekcijas mērķis ir dot iespēju sievietei būt pārsteigumu pilnai. Ar apģērbu palīdzību mēs varam parādīt savu izdomu, veikt eksperimentus un izcelt savu sievišķīgo pašpārliecību.

London Fashion Week SS2015

Ja seko līdzi notikumiem pasaules modes metropolēs, noteikti jau būsi pamanījusi to, ka aizritējušas divas modes nedēļas – Ņujorkā un Londonā. Ievērojamākie pasaules modes dizaineri un spilgtākās uzlecošās zvaigznes tajās demonstrējuši savas jaunākās – SS2015 – kolekcijas, kas diktēs modes pasaules noteikumus nākamā gada pavasarī un vasarā.

Izmeklēti aksesuāri rudens kāzām

Par to, ko vilkt mugurā, viesojoties kāzās vasaras laikā, pārāk stipri galva nav jālauza. Kad pienācis rudens un vēsāks laiks, aktualizējas jautājums, kā šajos skaistastajos svētkos izskatīties svinīgi un eleganti. Baznīcā un ārā jātērpjas siltos mēteļos, bet iekštelpās negribētos pārspīlēt ar vasarīgu vieglumu. Risinājums? - Rudens spēks ir aksesuāros!

New York Fashion Week SS 2015

Līdz ar septembri pasaules metropolēs sācies īsts modes drudzis – Ņujorkā, Londonā, Parīzē, Milānā un citviet tiek prezentētas mūsu planētas ievērojamāko modes zīmolu jaunākās – pavasara/vasaras 2015 – kolekcijas! Lai gan mēs vēl tik tikko esam „iekāpuši” rudenī, modes pasaule skrien laikam pa priekšu un rāda mums to, kas būs aktuāls pavasarī. Pirmā no modes nedēļām laikā no 4. līdz 11. septembrim norisinājās Ņujorkā. Tāpat kā pati pilsēta, arī tur izrādītās kolekcijas nevar atstāt vienaldzīgu. New York Fashion Week bija redzamas pavisam 92 modes skates – blogā piedāvāju Tev aplūkot savus NYFW SS2015 kolekciju favorītus!

Christianlouboutin.com

Statusa aksesuāri

God is in the details. Šis teiciens ir pilnībā attiecināms un lietām un aksesuāriem, kas raksturo cilvēka tēlu un personību. Šajā rakstā par to, kā aksesuāru izvēle, dažādas detaļas un elementi ir lielisks statusa raksturojums.

Septembra atradumi

Pēdējais vasaras mēnesis ir aizvadīts, un vēja spārniem pienācis septembris. Tas pie mums atnācis ar meteoroloģisko rudeni, pirmajām iesārtajām lapām, sarkaniem pīlādžiem un virkni lielisku pasākumu, notikumu, lietu un sajūtu, ko izbaudīt tieši šomēnes. Blogā dalāmies ar iedvesmojošiem atradumiem, kas septembrī neliks skumt pēc vasaras.

Kur satiekas ielu mode, deja, mūzika un Carnival Youth?

Vakar ar grandiozu grupas Carnival Youth koncertu noslēdzās StreetFashion dienas Galerijā Centrs. 11 StreetFashion dienu laikā pie mums valdīja gan ielu modes, gan dejas, gan rozā cepures un mācību gada sākuma gaidas. Tas viss savu kulmināciju piedzīvoja 1. septembrī Rīdzenes ielā.

Šīs vasaras ielu modes tendences

Tāpat kā StreetFashion dienas, arī pēdējais vasaras mēnesis ir noslēdzies. Tāpēc ir īstais laiks atskatam un apkopojumam par to, kas tad šajā vasarā bija modē. Modes nami nereti iedvesmu jaunajām kolekcijām smeļas ielu modes fotogrāfu darbos. Tāpēc arī es par šī "pētījuma" informācijas avotu izmantoju 11 StreetFashion dienu ielu modes liecības.