Rīdzenes ielas hronikas

Rīdzenes iela mūsdienās plašāk zināma kā gājēju iela, kas izvijas cauri GALERIJAS CENTRS stiklotajai pasāžai, kurā steidzīgos rīdziniekus uzkavēties mudina daudzveidīgā izstāžu programma, veikali un kafejnīcas. Taču šai ielai ir bijusi liela nozīme Rīgas pilsētas izveidē un uzplaukumā jau tālajā 13. gadsimtā.

Mēneša trends: Īpašā soma

Viens no šīs sezonas aktuālajiem aksesuāru trendiem ir oriģināla un pamanāma clutch somiņa. Runa vairs nav tikai par klasiskām formām un ierastām krāsām – nu dizaineri piedāvā arī pilnīgi radošus, neikdienišķus un trakus risinājumus – aktuālajos somu dizainos redzamas gan popārta vēsmas un ironiskas frāzes, gan neparastas formas un tekstūras. Skaidrs ir viens – šosezon modē "jo trakāk – jo labāk"!

Ienirsti Oasis ziedos!

Nav nekāds noslēpums, ka Oasis ir mūsu ar Kristiānu viens no iemīļotākajiem veikaliem. Tajā ikreiz esam apburtas ar sievišķīgiem siluetiem, krāšņiem un rotaļīgiem printiem un "gribu to un gribu šito" maģiju. :) Šī SS2015 kolekcija nav izņēmums. Iekārdinu arī Tevi.

Modes mekas. 4. sērija: Ņujorka

Runā, ka Ņujorka ir pilsēta, kas nekad neguļ. Metropole, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu un diktē noteikumus dažādās sfērās. Krāsaina, ekstravaganta, bet vienlaikus klasiska un eleganta, Ņujorka līdzās Milānai, Londonai un Parīzei ir viena no modes pasaules „lielā četrinieka” pilsētām. Dažādu stilu sajaukumi, modes ikonas, slaveni dizaineri un pat modes nedēļu pirmsākumi – tas viss un vēl daudz vairāk raksturo Ņujorku.

Maija notikumu ceļvedis

Maijs ir mēnesis, kad viss pēkšņi uzplaukst – kā satrakojušies dzied putni, pilniem ziediem plaukst ābeles, ķirši un ievas, siltie vakari mudina baudīt vēlās stundas, bet dzestrajos rītos saule modina arvien agrāk un agrāk. Tāpēc maijā baudi visu, kas apkārt – pasakaini ziedošo dabu, pirmos siltos vakarus, pirmos pavasara negaisus, pasaules klases mākslu, kas atvesta tepat, uz mūsu pašu zemi, brīvdabas koncertsezonas atklāšanu un vēl neskaitāmi daudz notikumu, pasākumu un lietu, kas sajūsmā liek aizrauties elpai!

Jaunas kurpītes, dārgā?

Nesen Latvijas apavu un aksesuāru veikalu sortimentu papildināja jauns zīmols - Galerijas Centrs 3. stāvā atvērts britu veikals Dune London. Mani novērojumi liecina, ka Latvijas sievietes apavos meklē kvalitāti, komfortu un kādu odziņu, kas ļautu paspilgtināt tēlu. Dune London tā visa ir pārpārēm.

Kādas saulesbrilles izvēlēties šajā pavasarī?

Saulesbrilles ir lielisks aksesuārs, kas ļaus tev gan izskatīties stilīgi un moderni, gan kalpos par lielisku koptēla akcentu. Tomēr pareizo saulesbriļļu izvēle nereti var būt visai grūts uzdevums. Ja nezini, kāda stila brilles šosezon izvēlēties, lūk, aktuālie trendi, kas novēroti pasaules vadošo dizaineru SS2015 kolekcijās un ielu modes stilīgāko pārstāvju garderobē.

Nostalģija vēstures skavās

Pavisam nesen Galerijā Centrs viesojās jaunatklāšanas raidījums TE!. Domāju, ka raidījumā redzēto par Galeriju Centrs nezināja pat dažs labs "rūdīts" rīdzinieks. Man šķiet ļoti interesanti, ka vietas un detaļas, kuras ikdienā nepamanām vai nezinām par to eksistenci, patiesībā ir mums visapkārt. Tās nes sev līdzi vēstures elpu. Atliek tik apstāties, ievilkt mierpilnu elpu un sajust, ko čukst ēkas senākās daļas.

5 matu sakārtojumu idejas steidzīgiem rītiem

Atzīšos, ka esmu no tiem cilvēkiem, kam rītos patīk gulēt līdz pēdējam mirklim. Tādēļ arī sarežģītu matu sakārtojumu veidošana agrās rīta stundās pilnīgi noteikti neietilpst manu paveicamo darbu sarakstā. Tā vietā izvēlos brīvi izlaistus, iztaisnotus matus. Tomēr bieži vien pieķertu sevi pie domas, ka būtu lieliski, ja arī brīžos, kad itin nemaz nav laika, bet jādodas ārpus mājas, būtu iespējams izveidot stilīgu frizūru. Ja arī Tev kaut reizi bijis līdzīgi, tad Tev noteikti noderēs kāda no šīm matu sakārtojumu idejām - tie izveidojami pavisam ātri un bez lielas piepūles.

Spārnotai pavasara iedvesmai

Mani laikam ir saķēris tas, ko mēdz dēvēt par pavasara nogurumu. Motivācijas un iedvesmas trūkumu glābj siltā saule, putnu vīterošana un arvien uzstājīgāk augošais zaļums aiz loga. Tomēr dienās, kad pavasaris parāda sava rakstura nejauko pusi, iedvesma jāmeklē kur citur. Lai arī ir cilvēki, kuri ir skeptiski pret spārnotu teicienu iespējām ietekmēt domas un darbus, man tie palīdz. Paņemu tādu kā mantru dienai, un viss rādās maznedaudz citādāk. Šīs ir dažas no manām pavasara iedvesmas mantrām.

Mēneša trends: stilīgie gumijas zābaki

Dienās, kad no ilgi gaidītā pavasara atnākšanas vēl nav ne vēsts un laiks aiz loga nemīlīgi lietains, ideālās apģērbu kombinācijas izvēle var būt īpaši grūts uzdevums. Arī šādā laikā ārpus mājas gribas ne vien justies silti un ērti, bet arī izskatīties stilīgi. Lieliska, praktiska un modīga izvēle būs gumijas zābaki – tie kājām palikt sausām un vienlaikus kalpos par lielisku stila elementu. Turklāt tie būs veiksmīgi pieskaņojami kā sportiskam, tā sievišķīgi romantiskam stilam.

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!