2015. gada tendences (ne tikai modē)

Gads jau nedaudz ieskrējies, nu ir īstais laiks parunāt par to, kas 2015. būs stilīgs, modīgs un "trendīgs". Šoreiz ne tikai par modi, bet arī par tehnoloģijām, ēdienu, interjeru un...lasi tālāk! :)

Skaistumkopšanas padomi ziemai

Lai cik skaista būtu sniegotā ainava aiz loga tikko ausušā ziemas rītā, šim gadalaikam ir arī savi mīnusi. Lielā mērā tos apjaušam tad, kad problemātiska kļūst ziemas vēja nesaudzēta sejas āda un mati zem cepurēm un šallēm parāda pirmās neveselīguma pazīmes. Tāpēc skaistumkopšanas procedūras kļūst nedaudz specifiskākas. Šodien lasi par skaistumkopšanas padomiem, kas īpaši noderīgi būs ziemā. Arī pavasaris vairs itin nemaz nav aiz kalniem, un ir pēdējais laiks, lai sagatavotos laikam, kad par tuntuļošanos cepurēs un mēteļos varēsim uz brīdi aizmirst!

Dziedinošās burvju lellītes

Skaistajā Ziemassvētku laikā Galerijas Centrs lielajai eglei bija īpaši rotājumi - ar rokām darinātas lellītes. Šīs lelles ar savu pozitīvismu un vienkāršo sirsnību bija labdarības kampaņas "Ārkārtas gadījumiem" simbols. Šajā laikā Rīdzenes ielā bija iespēja ziedot Bērnu slimnīcas fondam, rūpējoties par to, lai mazajiem pacientiem pašos negaidītākajos un grūtākajos brīžos būtu iespēja saņemt palīdzību. Egles rotājumi noņemti. Bet kā lellītes radušās un kas ar tām notiks tālāk?

12 ikoniskākās kleitas modes vēsturē

Ja apskatīji pirms dažām dienām notikušā „Zelta globusa” pasniegšanas ceremonijā uz sarkanā paklāja redzamās kleitas, tad noteikti nonāci pie secinājuma, ka daudzas no tām ir pasakaini krāšņas un glamūrīgas. Pasaules modes arēnā daiļas un elegantas kleitas nav retums un ne velti daudzas no tām, pēc modes žurnālu, ekspertu un stilistu domām, tiek atzītas par ikoniskām. Sarkanā paklāja tērpu parādes iedvesmota, apkopoju šos sarakstus, izvēloties 12 ikoniskākās kleitas modes pasaulē 20. un 21. gadsimtā.

Pielaikojam H&M SS2015 kolekciju

Lai dzīvo 70-tie, bohēma un Palmspringsas nepiespiestā atmosfēra! H&M pavasara/vasaras kolekcijā tā visa ir pārpārēm. Šo sajūtu, tērpus un aksesuārus uzlaikojām arī mēs.

Janvāra notikumi un atradumi

Pēc Ziemassvētku-Jaungada laika svinēšanas, viesošanās, kulināro atradumu baudīšanas un atpūšanās maratona janvāri, šķiet, gribas pavadīt mierīgākā ritmā. Ja Tevī ir uzkrājusies enerģija, ko gribētos izmantot pasākumu apmeklēšanai un citām aktīvām nodarbēm, dalāmies idejās, ko pasākt un piedzīvot janvārī.

2014. gads modes pasaulē

Šis gads modes pasaulē viennozīmīgi bijis spilgts. Ierasti mainīgā vide diktējusi pati savus noteikumus - viens pēc otra radušies jauni trendi, notikušas grandiozas modes skates un pie apvāršņa parādījušās jaunas stila ikonas. Šo gadu raksturo greznas kāzu kleitas un žilbinoši iznācieni uz sarkanā paklāja. Lūk, daži no spilgtākajiem 2014. gada notikumiem modes pasaulē, kas lieliski raksturo aizvadīto gadu.

Ko darīt Ziemassvētku brīvdienās? 2. sērija: DIY un kulinārija

Ziemassvētku brīvdienas ir pavisam tuvu – var teikt, ka pamazām jau varam mesties svētku virpulī. Doties ciemos pie tuviem un tāliem draugiem un radiem, baudīt (cerams!) sinoptiķu beidzot piesolīto ziemas atnākšanu un vēl un vēl. Lai Ziemassvētku brīvdienas padarītu interesantākas, piedāvājam Tev dažas idejas svētku brīvdienām – radošu izpaušanos kulinārijā un DIY. Kas zina, varbūt kaut kas no šī visa var pārtapt arī sirsnīgās Ziemassvētku dāvanās!

Ko darīt Ziemassvētku brīvdienās? 1. sērija: filmas un grāmatas

Šogad Ziemassvētku laiks solās būt īpaši patīkams daudzo brīvdienu dēļ. Arī Tu jau noteikti esi ieplānojusi ciemošanos pie draugiem, radiem un citas Ziemassvētku laika aktivitātes. Mūsuprāt, Ziemassvētku brīvdienas ir lieliski piemērotas arī atpūtai mājās un sevis palutināšanai ar labu mūziku, filmām, grāmatām, spēlēm un kulināriju. Tādēļ piedāvājam Tev mazo iedvesmu Ziemassvētku brīvdienu pavadīšanas idejām – šoreiz labākās Ziemassvētku filmas un grāmatas!

Dreskodu rokasgrāmata

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gada nogalei, arvien biežāk norisinās dažādi svētku pasākumi – sākot ar korporatīvajām ballītēm līdz greznām pieņemšanām pilīs un ballēm muižās. Lai izbaudītu svētku noskaņu pilnībā un izrādītu cieņu svinību rīkotājiem, dodoties uz pasākumu, svarīgi ievērot norādīto dreskodu. Bet, lai neapjuktu daudzo terminu burzmā, ieskaties izplatītāko svētku dreskodu sarakstā!

Gatavojamies svētku ballītei!

Man apkārt notiek liela rosība un gatavošanās Ziemassvētku pasākumiem. Kuru kleitu vilkt? Kā taisīt matus? Nagus lakot spilgtus vai neitrālā tonī? Uz šiem jautājumiem Tu varbūt jau esi izdomājusi atbildes. Šoreiz vairāk par to, kā ballītei "uzpost" savu dabīgo skaistumu - lai acis un āda mirdzētu, lai pieskārieni būtu maigi kā samts un lai pēc balles princese nepārvērstos par Pelnrušķīti.