Aizmirstā karaliene - piespraude

Piespraude man asociējas ar karalisku, elegantu un senatnīgi cēlu izskatu un noskaņu. Šodien šo īpašo aksesuāru nākas redzēt gana reti. Vai mēs vairs neprotam to "iznest"? Skaista, stilīgi pieskaņota piespraude var būt tik izcils aksesuārs, ka, šķiet, bez tās vai ar citu rotu tēls nebūtu ne uz pusi tik vērā ņemams. Mēģinu atgūt to pašpārliecinātības daļu, kas nepieciešama piespraudes nēsāšanai. Šajā rakstā par to, kā ar to rotāties dažādos veidos.

Rudens apģērbu un aksesuāru tendences

2014. gada rudens/ziemas apģērbi un aksesuāri jau nonākuši veikalu plauktos, steidzot demonstrēt sezonas aktuālākās tendences. Jāteic, ka iezīmes, ko tie iemieso šosezon, raksturojamas kā piezemētas, tomēr tajā pašā laikā radoši daudzveidīgas. Tajās kaut ko piemērotu sev atradīs ikviens, jo modes namu pavasarī demonstrētās kolekcijas nu iedzīvojas pa īstam, uzrādot kā karalisku spozmi, tā askētisku vienkāršību.

Paris Fashion Week SS2015

Lai gan rudens vēl tikai iesācies, modes pasaulē līdz ar nākamo sezonu kolekciju izrādīšanu jau ienācis pavasaris. Četras ievērojamākās pasaules modes nedēļas, kas noritēja Ņujorkā, Londonā, Milānā un Parīzē, ir aizvadītas un atstājušas mums virkni iedvesmu nākamās sezonas apģērbu idejām. Parīzes modes nedēļa uzskatāma par visu modes nedēļu kulmināciju. Šoreiz blogā lasi par to, kādu vēstījumu tā mums atstājusi.

Riga Fashion Mood pērles un akmeņi

Pagājušajā nedēļā norisinājās 10. modes festivāls Riga Fashion Mood. Kopumā tika izrādītas 17 dizaneru un zīmolu kolekcijas. Dažas no tām šogad jau bijām redzējuši Latvijas Mākslas akadēmijas studentu modes skatē. Bet vairākums no modes skatēm bija atklājumu pilnas. Šoreiz par tām.

Wallpaperswide.com

Oktobra atradumi

Pirmās salnas esam sagaidījuši, un koku lapas sāk mainīt savu garerobi rudens toņos. Oktobris pienācis ar burvīgi rudenīgu pirmo dienu. Kā tikpat lieliski pavadīt atlikušās 30, iedvesmojies šajā rakstā!

Rudens make-up, matu un manikīra tendences

Arī to, kas modē grima, frizūru un manikīra "lauciņā", nosaka lielās modes nedēļas un dizaineru vīzija par modeļu izskata detaļām. Jā, par visu ir padomāts par līdz filigrānākajam mākslas darbam uz katra modeles naga. Lasi tālāk un uzzini, kas ir pasludinātas par šīs sezonas tendencēm!

Milan Fashion Week SS2015

Turpinot sekot līdzi modes nedēļām, kas septembrī norisinās pasaules modes mekās, klāt Milānas kārta. Modes aprindās izslavētā Itālijas pilsēta arī šoreiz nepieviļ – Milānas modes nedēļā izrādītās zīmolu 2015. gada pavasara/vasaras kolekcijas ir īstas pērles. Milāna rāda dažādību, skaidri izceļ trendus un katra skate tajā atklāj kādu īpašu „odziņu”. Un kā nu ne – tajā piedalās zīmoli, kas jau gadu desmitu garumā visā pasaulē apliecinājuši sevi kā ievērojamākie spēlētāji modes dizaina arēnā.

Pārsteigumiem bagātā Karen Millen sieviete

Zīmola "Karen Millen" rudens/ziemas sezonas kolekcijas mērķis ir dot iespēju sievietei būt pārsteigumu pilnai. Ar apģērbu palīdzību mēs varam parādīt savu izdomu, veikt eksperimentus un izcelt savu sievišķīgo pašpārliecību.

London Fashion Week SS2015

Ja seko līdzi notikumiem pasaules modes metropolēs, noteikti jau būsi pamanījusi to, ka aizritējušas divas modes nedēļas – Ņujorkā un Londonā. Ievērojamākie pasaules modes dizaineri un spilgtākās uzlecošās zvaigznes tajās demonstrējuši savas jaunākās – SS2015 – kolekcijas, kas diktēs modes pasaules noteikumus nākamā gada pavasarī un vasarā.

Izmeklēti aksesuāri rudens kāzām

Par to, ko vilkt mugurā, viesojoties kāzās vasaras laikā, pārāk stipri galva nav jālauza. Kad pienācis rudens un vēsāks laiks, aktualizējas jautājums, kā šajos skaistastajos svētkos izskatīties svinīgi un eleganti. Baznīcā un ārā jātērpjas siltos mēteļos, bet iekštelpās negribētos pārspīlēt ar vasarīgu vieglumu. Risinājums? - Rudens spēks ir aksesuāros!

New York Fashion Week SS 2015

Līdz ar septembri pasaules metropolēs sācies īsts modes drudzis – Ņujorkā, Londonā, Parīzē, Milānā un citviet tiek prezentētas mūsu planētas ievērojamāko modes zīmolu jaunākās – pavasara/vasaras 2015 – kolekcijas! Lai gan mēs vēl tik tikko esam „iekāpuši” rudenī, modes pasaule skrien laikam pa priekšu un rāda mums to, kas būs aktuāls pavasarī. Pirmā no modes nedēļām laikā no 4. līdz 11. septembrim norisinājās Ņujorkā. Tāpat kā pati pilsēta, arī tur izrādītās kolekcijas nevar atstāt vienaldzīgu. New York Fashion Week bija redzamas pavisam 92 modes skates – blogā piedāvāju Tev aplūkot savus NYFW SS2015 kolekciju favorītus!