B-yourself.co.uk

Pareiza audumu kopšanas ābece

Varbūt arī Tev ir kādreiz nācies apmaldīties audumu un to kopšanas džungļos. Lai vienreiz par visām reizēm noskaidrotu, kas ir kas un kā to kopt, kopīgi izpētām audumu ābeci!

Saderīga krāsu kombinēšana Tavā garderobē

Ja apģērbā un aksesuāros krāsas ir saskaņotas harmoniski, tad skatītāja acij tā ir kā skaistākā operas ārija. Ja Tev nav paveicies piedzimt ar perfektu krāsu izjūtu (kā lielai daļai no mums) vai neesi stundām ilgi jaukusi "guašenes" mākslas skolā, šeit būs špikeris un padomi, kā lieliski sakombinēt krāsas.

Rīgas iepirkšanās paradīze kopš 1938. gada

Galerija Centrs ir vienīgais tirdzniecības centrs Rīgā, kas var lepoties ar tik tradīcijām bagātu vēsturi, kas aizsākās jau ar Armijas ekonomiskā veikala (AEV) tapšanu Latvijas brīvvalsts laikā. Armijas ekonomiskais veikals bija iepirkšanās paradīze - visā Baltijā nebija otra tik skaista, moderna, ērta un izsmalcināta iepirkšanās centra. Un arī mūsdienās Galerija Centrs ar lepnumu nes tā vēsturiskās tradīcijas.

Rīdzenes ielas hronikas

Rīdzenes iela mūsdienās plašāk zināma kā gājēju iela, kas izvijas cauri GALERIJAS CENTRS stiklotajai pasāžai, kurā steidzīgos rīdziniekus uzkavēties mudina daudzveidīgā izstāžu programma, veikali un kafejnīcas. Taču šai ielai ir bijusi liela nozīme Rīgas pilsētas izveidē un uzplaukumā jau tālajā 13. gadsimtā.

Ieskats Galerija Centrs vēstures līkločos

Pavisam nesen Galerijā Centrs viesojās jaunatklāšanas raidījums TE!. Domāju, ka raidījumā redzēto par Galeriju Centrs nezināja pat dažs labs "rūdīts" rīdzinieks. Man šķiet ļoti interesanti, ka vietas un detaļas, kuras ikdienā nepamanām vai nezinām par to eksistenci, patiesībā ir mums visapkārt. Tās nes sev līdzi vēstures elpu. Atliek tik apstāties, ievilkt mierpilnu elpu un sajust, ko čukst ēkas senākās daļas.

Kā pareizi saģērbties, ievērojot etiķeti

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gada nogalei, arvien biežāk norisinās dažādi svētku pasākumi – sākot ar korporatīvajām ballītēm līdz greznām pieņemšanām pilīs un ballēm muižās. Lai izbaudītu svētku noskaņu pilnībā un izrādītu cieņu svinību rīkotājiem, dodoties uz pasākumu, svarīgi ievērot norādīto dreskodu. Bet, lai neapjuktu daudzo terminu burzmā, ieskaties izplatītāko svētku dreskodu sarakstā!

Mazie iepirkšanās un modes knifiņu padomi

Ikvienai no mums ir savi ikdienas rituāli, kas palīdz izskatīties labi, veiksmīgi organizēt savu drēbju skapi un aksesuāru lādīti. Modes, stila un skaistuma knifiņu nekad nevar būt par daudz, tādēļ piedāvājam mazo modes padomu izlasi.

Kā mainījusies skaistuma uztvere cauri gadsimtiem

Skaistuma uztvere cauri gadsimtiem ir pārsteidzoši mainījusies – to, kas kādreiz šķita nepieņemamas, nu uzskatām par normu, un otrādi. Katrs laikmets iezīmē savu unikālo un katrā laika posmā skaistuma definīcija bijusi atšķirīga.

Fashiononrock.com

Kā rūpēties par rudens un ziemas apģērbiem?

Viena no rudens un ziemas sezonas skaudrajām pusēm ir tā, ka lietus, sniegs, vējš un migla kaitē apģērbam un apaviem. Arvien biežāk ietērpjamies mīkstā džemperī, kurš pēc tam prasa īpašu tīrīšanu un kopšanu. Kā parūpēties par savu mīļāko mēteli, ērtākajiem zābakiem un siltāko mohēras džemperi? Iepazīsties ar šiem padomiem!

Riga Fashion Wekk 2014 izlase

No vairākiem simtiem Riga Fashion Week izrādīto tērpu (no kolekcijām, kuras tika demonstrētas Podium a.k.a. RFW zāle) ar spontānās atlases metodi* piedāvājam 56 favorītus.

Riga Fashion Mood pērles un akmeņi

10. modes festivāls Riga Fashion Mood. Kopumā tika izrādītas 17 dizaineru un zīmolu kolekcijas. Dažas no tām šogad jau redzētas Latvijas Mākslas akadēmijas studentu modes skatē. Bet vairākums no modes skatēm bija atklājumu pilnas. Šoreiz par tām.