Izmeklēti aksesuāri rudens kāzām

Par to, ko vilkt mugurā, viesojoties kāzās vasaras laikā, pārāk stipri galva nav jālauza. Kad pienācis rudens un vēsāks laiks, aktualizējas jautājums, kā šajos skaistastajos svētkos izskatīties svinīgi un eleganti. Baznīcā un ārā jātērpjas siltos mēteļos, bet iekštelpās negribētos pārspīlēt ar vasarīgu vieglumu. Risinājums? - Rudens spēks ir aksesuāros!

New York Fashion Week SS 2015

Līdz ar septembri pasaules metropolēs sācies īsts modes drudzis – Ņujorkā, Londonā, Parīzē, Milānā un citviet tiek prezentētas mūsu planētas ievērojamāko modes zīmolu jaunākās – pavasara/vasaras 2015 – kolekcijas! Lai gan mēs vēl tik tikko esam „iekāpuši” rudenī, modes pasaule skrien laikam pa priekšu un rāda mums to, kas būs aktuāls pavasarī. Pirmā no modes nedēļām laikā no 4. līdz 11. septembrim norisinājās Ņujorkā. Tāpat kā pati pilsēta, arī tur izrādītās kolekcijas nevar atstāt vienaldzīgu. New York Fashion Week bija redzamas pavisam 92 modes skates – blogā piedāvāju Tev aplūkot savus NYFW SS2015 kolekciju favorītus!

Christianlouboutin.com

Statusa aksesuāri

God is in the details. Šis teiciens ir pilnībā attiecināms un lietām un aksesuāriem, kas raksturo cilvēka tēlu un personību. Šajā rakstā par to, kā aksesuāru izvēle, dažādas detaļas un elementi ir lielisks statusa raksturojums.

Septembra atradumi

Pēdējais vasaras mēnesis ir aizvadīts, un vēja spārniem pienācis septembris. Tas pie mums atnācis ar meteoroloģisko rudeni, pirmajām iesārtajām lapām, sarkaniem pīlādžiem un virkni lielisku pasākumu, notikumu, lietu un sajūtu, ko izbaudīt tieši šomēnes. Blogā dalāmies ar iedvesmojošiem atradumiem, kas septembrī neliks skumt pēc vasaras.

Kur satiekas ielu mode, deja, mūzika un Carnival Youth?

Vakar ar grandiozu grupas Carnival Youth koncertu noslēdzās StreetFashion dienas Galerijā Centrs. 11 StreetFashion dienu laikā pie mums valdīja gan ielu modes, gan dejas, gan rozā cepures un mācību gada sākuma gaidas. Tas viss savu kulmināciju piedzīvoja 1. septembrī Rīdzenes ielā.

Šīs vasaras ielu modes tendences

Tāpat kā StreetFashion dienas, arī pēdējais vasaras mēnesis ir noslēdzies. Tāpēc ir īstais laiks atskatam un apkopojumam par to, kas tad šajā vasarā bija modē. Modes nami nereti iedvesmu jaunajām kolekcijām smeļas ielu modes fotogrāfu darbos. Tāpēc arī es par šī "pētījuma" informācijas avotu izmantoju 11 StreetFashion dienu ielu modes liecības.

Street Fashion 8.-11. dienas finālisti

Street Fashion dienas Galerijā Centrs pamazām tuvojas nobeigumam. To ietvaros esam aizvadījuši 11 lieliskas un krāsainas fotografēšanas dienas, kuru laikā Street Fashion fotostudijā Galerijā Centrs paviesojušies vairāki simti stilīgu jauniešu. Ar katras dienas pieciem finālistiem, kurus izvēlējusies žūrija, balsojums sociālajos tīklos un radio Pieci.lv viesi, varēsi iepazīties jau 1. septembrī lielajā Street Fashion modes skatē plkst. 17.00 Galerijā Centrs. Tikmēr šodien blogā uzzini to, kuri dalībnieki iekļuvuši finālā no 8., 9., 10. un 11. Street Fashion fotografēšanās dienas!

Street Fashion 4.-7. dienas finālisti

Aizritējušas jau kopumā astoņas Street Fashion fotografēšanās dienas, un to ietvaros pie Street Fashion fotogrāfes Lauras Galerijā Centrs viesojušies daudzi stilīgi jaunieši. Viņu apģērbos redzamas aktuālākās street style tendences, sejās staro smaids un pašpārliecība. Visus šo astoņu Street Fashion dienu foto meklē Galerijas Centrs sociālajos tīklos Facebook un Draugiem.lv, bet šodien blogā iepazīsties ar 4., 5., 6. un 7. dienas finālistiem!

5 lietas, ko aizņemties no puišu garderobes

Ja nu pēkšņi gadījies tā, ka gribi savam tēlam piešķirt „odziņu”, bet nekādi nevari izdomāt, kā to izdarīt, talkā var nākt... kāds aksesuārs vai apģērbs no Tava drauga vai brāļa garderobes! Šis trends modes blogeru un ielu modes spilgtāko pārstāvju vidū pēdējā laikā iemantojis lielu popularitāti. Arī pazīstamu zīmolu sieviešu rudens apģērbu kolekciju prezentācijās šogad nereti dominēja apģērbi, kuru veidošanā iedvesma gūta no vīriešu garderobes.

Too cool for school jeb kas bija modē manā skolas laikā

Tuvojoties 1. septembrim, pakavējos atmiņās par saviem skolas gadiem. Arī toreiz, 90. gadu pašā plaukumā, mēs, jauni, zaļi un ar ierobežotām iespējām tikt pie jaunām drēbēm, piedomājām pie sava stila un ārējā izskata. Bija tendences, vietējie "trendsetteri" un vecmodīgie. Lai arī mācījos mazpilsētas vidusskolā, mums bija gan goti, gan reperi, gan bārbijmeitenes.