Ielu stila iedvesma karstai vasaras dienai

Beidzot! Beidzot vasarai nav jākaunas par laika prognozēs vēstīto. Šajā nedēļas nogalē un nākamajā nedēļā mūs sagaidīs īsts karstuma vilnis. Savam karstās vasaras tēlam iedvesmojies no šīm street style bildēm!

Jūlija notikumi un atradumi

Līdz ar vasaras uzplaukumu jūlijā zied arī dažādas aizraujošas nodarbes. Mums tiek piedāvāta virkne festivālu, koncertu un dažādu brīvdabas pasākumu. Šeit ir mūsu jūlija notikumu un atradumu izlase, ko iesakām iekļaut šī mēneša kalendārā.

Mēneša trends: vienmēr aktuālie džinsu šorti

Šorti ir viens no tiem vasaras apģērbiem, kas gadu no gada savu aktualitāti nezaudē. Šīs vasaras modes tendenču apskati liecina, ka noteikti "nenošausi greizi", izvēloties ieplēstus džinsu šortus vai šortus ar paaugstinātu vidukļa daļu. Turklāt šis apģērbs ir tik universāls, ka kombinējams un iekļaujams visdažādākajos tēlos - ja vien nedodies uz pavisam oficiālu pasākumu, džinsu šorti būs lieliska izvēle un derēs gan romantiskam randiņam, gan trakai ballītei pludmalē. Lūk, 7 idejas, kā šo apģērbu šosezon kombinēt dažādos atšķirīgos tēlos!

Netradicionālās Jāņu tradīcijas

Tradīciju gandarījums un enerģija ir tajā, ka tās atkārtojas, ir mums pazīstamas un ietver sevī paredzamību. Latviešiem nav tradīcijām bagātāku svētku kā Jāņi. Tomēr kā būtu, ja šogad īsākās nakts svinībām Tu piešķirtu mazu "odziņu"?

5 idejas stilīgai pludmales frizūrai

Pludmales sezona ir teju klāt – katrā ziņā mēs to ļoti gaidām atnākam jau tuvākajā laikā. Tomēr vējš, saule un aktīva atpūta visas dienas garumā ne vienmēr ir draugs ikdienas frizūrai. Lai izskatītos nevainojami gan pludmalē, gan dažādos brīvdabas pasākumos, talkā nāks frizūras, kurās izmantotas bizes – tās ne vien palīdzēs savākt nepaklausīgos matus, bet arī ļaus Tev izskatīties eleganti un valdzinoši!

Ieskats H&M AW2015

H&M rudens kolekcijā valda "back to future" noskaņa. Tur ir gan futūristiski elementi, kosmosa iedvesmoti apavi un aksesuāri, transformējami mēteļi un daudz metāliska spīduma, gan arī nostalģisas pagātnes vēsmas no 60. un 70. gadiem.

5 lietas Tavai vasaras garderobei

Par to, kādi modes un stila elementi būs aktuāli šajā vasarā, dizaineri mums vēstīja jau modes skatēs pagājušajā rudenī. Nu lielais vairums šo trendu parādījušies veikalu plauktos, žurnālu stila lapās un uz ielām. Ko tad galu galā modes pasaule sagatavojusi šai sezonai un kā neapjukt bagātīgajā piedāvājumā? Lūk, mans aktuālo vasaras modes tendenču top 5!

Jūnija notikumi un atradumi

Jūnijs ir brīnišķīgs mēnesis. Vasara ir tikko sākusies, dienas turpina kļūt garākas, daba zied un zaļo. Brīvdabas estrādes un skatuves piedāvā neskaitāmi daudzus un dažādus pasākumus, āra kafejnīcas aicina uz gardiem vasaras kokteiļiem, sākas īsta Dziesmu svētku vasara un vēl, un vēl! Notikumu jūnijā ir tik daudz, ka, lai tos visus paspētu izbaudīt, Tev jau tagad jāsāk rezervēt dienas savā plānotājā! Iedvesmojies un izbaudi! :)

Galleryhip.com

Būt sievietei

Atceries, kā bērnībā lielākais prieks bija izmēģināt mammas lūpu pomādi un pastaigāt viņas augstpapēžu kurpēs? Es reizi nedēļā izlūdzos, lai mamma man uz mazā pirkstiņa naga uzklāj caurspīdīgu nagu laku ar spīdumiņiem. Jutos kā īsta dāma. Ikviens “štātēšanās” notikums – pirmo reizi uzkrāsotas skropstas, pirmās augstpapēžu kurpes, pirmā garā kleita – bija īsti svētki. Svētki sievietei manī. Šo sajūtu dēļ man ir skumji noraudzīties, kā arvien biežāk medijos parādās “emancipēto” sieviešu skaļi paziņojumi par visa sievišķīgā boikotēšanu vai bildes ar aizaugušām padusēm.

Mode Francijas Rivjērā

Ik gadu pavasarī Francijas Rivjērā notiek Kannu kino festivāls, kurā pulcējas kinozvaigznes, slavenākās modeles un mūziķi no visas pasaules. Šis festivāls ir ne vien pasaulē zināmu filmu pirmizrāžu vieta – tas ir dēvējams arī par īstu modes un stila parādi.

Rīdzenes ielas hronikas

Rīdzenes iela mūsdienās plašāk zināma kā gājēju iela, kas izvijas cauri GALERIJAS CENTRS stiklotajai pasāžai, kurā steidzīgos rīdziniekus uzkavēties mudina daudzveidīgā izstāžu programma, veikali un kafejnīcas. Taču šai ielai ir bijusi liela nozīme Rīgas pilsētas izveidē un uzplaukumā jau tālajā 13. gadsimtā.

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!