Kā piešķirt stilam "odziņu"?

"Fashions fade, style is eternal" - tā vēsta slavenā modes dizainera Īva Senlorāna citāts. Ne vienmēr akla sekošana modes tendencēm Tevi padarīs stilīgu. Svarīgāk par aktuālajiem trendiem Tavā garderobē ir tas, kā Tu proti sakombinēt savu apģērbu komplektu. Pavērojot ielu modi un cilvēkus, ko ielu modes fotogrāfi iemūžina vislabprātāk, varam aizņemties dažas mazas, bet vērtīgas idejas.

Kā atrast īstos svārkus?

Baudot izpārdošanas laika piedāvājumus, nolēmu savai garderobei pievienot jaunus svārkus. Tu nevari iedomāties, kā es nomocījos! It kā jau neesmu pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Bet šoreiz īsto svārku atrašana man bija īsts izaicinājums. Tie, kas izskatās skaisti uz pakaramā, man nepiestāv. Tie, kuri it kā piestāv, ne ar ko manā skapī nebūs sakombinējami. Izlēmu ķerties pie pašiem pamatiem - teorijas. Kā tad atrast savam ķermeņa tipam piemērotākos svārkus?

Karstās vasaras modes tendences

Latvijas vasaras ir īsas, tomēr piesātinātas. Mūs pārsteidz tropisks karstums, ko nomaina rudenīgas lietusgāzes. Un teju katru dienu norisinās dažnedažādi brīvdabas pasākumi, kuru apmeklēšana ir viena burvīga vasaras sastāvdaļa. Tādēļ vasara ir arī lielisks laiks stilīgām apģērbu kombinācijām – krāsām, aksesuāriem un tērpiem, kas aktuāli vien šim gadalaikam. Lasi par 2014. gada vasaras trendiem un iedvesmojies brīvdabas kino, festivālu, koncertu apmeklējumu tērpiem.

Kristinekrauze.com

Jurmala Resort Collections mode

Sestdien Jūrmalā sākās, kā pasākuma organizatori raksturoja, "vasaras krāšņākā kūrorta modes parāde". Ar modes skati Jomas ielas svētku ietvaros tika ievadīts "Jurmala Resort Collections" mēnesis, kurš sola veselu modes pasākumu programmu.

Wallpaperswide.com

Ko nepalaist garām jūlijā?

Jūnijs ir paskrējis vēja spārniem un klāt jau nākamais vasaras mēnesis. Jūlijs būs pilns festivālu, koncertu, izstāžu un dažnedažādu elpu aizraujošu notikumu. Cerams, ka arī debesu zilumu un sauli jūlijs mums atnesīs pārpārēm! Par to, kādus notikumus, lietas un sajūtas mēs Tev iesakām izbaudīt jūlijā, lasi šajā rakstā!

Modes mekas. 1. sērija: Parīze

Modes aktualitātes un jaunākās tendences visai ātri apceļo pasauli, nonākdamas it visur. Tomēr ir vairākas ievērojamas pasaules vietas, kuras pelnījušas apzīmējumu „modes meka”. Tās ir pilsētas, kurās atzītākie un pieprasītākie dizaineri un zīmoli diktē modes pasaules noteikumus. Mode tajās kūsā it visā – regulārās modes nedēļās, izstādēs un arī uz ielām.

Dzīves baudītāji

Šopavasar es rakstīju maģistra darbu. Ja esi piedzīvojusi/-is sesiju vai eksāmenu drudzi, noteikti zini, kā tas ir – kādu laiku neatrauties no datora ekrāna, satraukti rakstot referātus, vai mācīties teorijas, ieurbjoties konspektos un grāmatu kalnos. Tas viss manī tik ļoti sakrājis ilgas pēc TĀS dzīves baudīšanas sajūtas, kad gan dari trakas, neizmēģinātas lietas, gan rodi prieku mazos dzīves sīkumos. Pārpārēm.

Latvijas jaunie modes dizaina talanti

"Ko Tu darīji nedēļas nogalē," es jautāju draudzenei Kristīnei (fotogrāfei). "Sestdien aizgāju uz Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu modes skati. Redzēto tērpu kvalitāte - apbrīnojama," viņa atbild. "O, parādīsi bildes?" ...Apskatījusi fotogrāfijas, es sapratu, ka vēlos bildes ielikt blogā.

H&M rudens vēsmas

Piektdien H&M showroom tika prezentēta zīmola rudens/ziemas kolekcija. Kā ierasts, jaukā atmosfērā varējām izpētīt, uzmērīt un aptaustīt labāko no gaidāmā. Es tagad varētu skaisti un plaši aprakstīt, kādas tendences būs vērojamas šajā kolekcijā. Bet, cerams, Tava vasara ir tik aizraujoša, ka ikviena doma par rudeni vienā mirklī tiek izmesta no prāta. Tāpēc - mazāk vārdu, vairāk bilžu! :) Ļaujamies noskaņām!

Atradumi modīgai vasarai

Kad klāt silti, vasarīgi laikapstākļi un garderobē parādās arvien plānāki apģērbi, laiks izpētīt, kādi modīgi vasaras sezonas jaunumi atrodami Galerijas Centrs veikalu plauktos. Savus šīmēneša atradumus iemūžinājām jau ierastajos selfijos. Lasi, skaties un iepazīsties ar veikalu šīs sezonas lieliskajiem piedāvājumiem, kā arī uzzini par īpašiem jaunumiem Galerijā Centrs. Daži no tiem mūs tā sakārdināja, ka prom devāmies teju pilniem maisiem! :)

Wallpaperswide.com

Dabas maģija Tavam skaistumam

Man gribētos ticēt, ka latviešiem ir īpaša saikne ar dabu. Ne velti gandrīz ikviens no mums sapņo par savu māju ar dārziņu, audzē uz palodzes tomātus un lociņus, spēj uztaisīt pikniku starp trim ozoliem pilsētas centra parkā utt. Tas nav nekāds noslēpums, ka daba rūpējas par mūsu skaistumu, veselību un labklājību. Tu noteikti to visu jau zini. Te būs tikai neliels atgādinājums par dažām lietām, ko no dabas maģiskajām dāvanām Tu vari izmantot.