5 idejas Tavam Helovīna ballītes tērpam

Oktobra beigās Latvijā arvien populārākas kļūst jautras Helovīna ballītes. Lai gan šī tradīcija ienākusi no ārzemēm, tomēr tā ir lieliska iespēja sev un draugiem vai kolēģiem uzrīkot krāsainu un stilīgu atpūtas vakaru. Ja arī Tu šonedēļ plāno apmeklēt Visu svēto dienas ballīti, bet tipiskie sexy kitten un bargās raganas tērpi nav Tavā gaumē, Tev noderēs šīs 5 idejas, kā pārtapt maģiskā tēlā, kļūstot par kaut ko neikdienišķu!

Modes mekas. 2. sērija: Milāna

Turpinot stāstu sēriju par modes mekām, šoreiz dodamies uz Milānu – pilsētu, kurā norisinās ietekmīgas modes nedēļas, savu mājvietu raduši vieni no Itālijas un pasaules labākajiem modes dizaineriem un ielās nepārtraukti jūtama modes klātbūtne.

Calvin Klein modernais minimālisms

Ceturtdien Galerijā Centrs ienāca Calvin Klein. Šoreiz diemžēl ne pats dizaineris, bet gan zīmols veikala "Calvin Klein Jeans" izskatā. Atklāšanas pasākums bija stilīgs, omulīgs un izsmalcināts. Gluži kā pats zīmols un kolekcija.

Aizmirstā karaliene - piespraude

Piespraude man asociējas ar karalisku, elegantu un senatnīgi cēlu izskatu un noskaņu. Šodien šo īpašo aksesuāru nākas redzēt gana reti. Vai mēs vairs neprotam to "iznest"? Skaista, stilīgi pieskaņota piespraude var būt tik izcils aksesuārs, ka, šķiet, bez tās vai ar citu rotu tēls nebūtu ne uz pusi tik vērā ņemams. Mēģinu atgūt to pašpārliecinātības daļu, kas nepieciešama piespraudes nēsāšanai. Šajā rakstā par to, kā ar to rotāties dažādos veidos.

Rudens apģērbu un aksesuāru tendences

2014. gada rudens/ziemas apģērbi un aksesuāri jau nonākuši veikalu plauktos, steidzot demonstrēt sezonas aktuālākās tendences. Jāteic, ka iezīmes, ko tie iemieso šosezon, raksturojamas kā piezemētas, tomēr tajā pašā laikā radoši daudzveidīgas. Tajās kaut ko piemērotu sev atradīs ikviens, jo modes namu pavasarī demonstrētās kolekcijas nu iedzīvojas pa īstam, uzrādot kā karalisku spozmi, tā askētisku vienkāršību.

Paris Fashion Week SS2015

Lai gan rudens vēl tikai iesācies, modes pasaulē līdz ar nākamo sezonu kolekciju izrādīšanu jau ienācis pavasaris. Četras ievērojamākās pasaules modes nedēļas, kas noritēja Ņujorkā, Londonā, Milānā un Parīzē, ir aizvadītas un atstājušas mums virkni iedvesmu nākamās sezonas apģērbu idejām. Parīzes modes nedēļa uzskatāma par visu modes nedēļu kulmināciju. Šoreiz blogā lasi par to, kādu vēstījumu tā mums atstājusi.

Riga Fashion Mood pērles un akmeņi

Pagājušajā nedēļā norisinājās 10. modes festivāls Riga Fashion Mood. Kopumā tika izrādītas 17 dizaneru un zīmolu kolekcijas. Dažas no tām šogad jau bijām redzējuši Latvijas Mākslas akadēmijas studentu modes skatē. Bet vairākums no modes skatēm bija atklājumu pilnas. Šoreiz par tām.

Wallpaperswide.com

Oktobra atradumi

Pirmās salnas esam sagaidījuši, un koku lapas sāk mainīt savu garerobi rudens toņos. Oktobris pienācis ar burvīgi rudenīgu pirmo dienu. Kā tikpat lieliski pavadīt atlikušās 30, iedvesmojies šajā rakstā!

Rudens make-up, matu un manikīra tendences

Arī to, kas modē grima, frizūru un manikīra "lauciņā", nosaka lielās modes nedēļas un dizaineru vīzija par modeļu izskata detaļām. Jā, par visu ir padomāts par līdz filigrānākajam mākslas darbam uz katra modeles naga. Lasi tālāk un uzzini, kas ir pasludinātas par šīs sezonas tendencēm!

Milan Fashion Week SS2015

Turpinot sekot līdzi modes nedēļām, kas septembrī norisinās pasaules modes mekās, klāt Milānas kārta. Modes aprindās izslavētā Itālijas pilsēta arī šoreiz nepieviļ – Milānas modes nedēļā izrādītās zīmolu 2015. gada pavasara/vasaras kolekcijas ir īstas pērles. Milāna rāda dažādību, skaidri izceļ trendus un katra skate tajā atklāj kādu īpašu „odziņu”. Un kā nu ne – tajā piedalās zīmoli, kas jau gadu desmitu garumā visā pasaulē apliecinājuši sevi kā ievērojamākie spēlētāji modes dizaina arēnā.

Pārsteigumiem bagātā Karen Millen sieviete

Zīmola "Karen Millen" rudens/ziemas sezonas kolekcijas mērķis ir dot iespēju sievietei būt pārsteigumu pilnai. Ar apģērbu palīdzību mēs varam parādīt savu izdomu, veikt eksperimentus un izcelt savu sievišķīgo pašpārliecību.