Mazie iepirkšanās un modes knifiņu padomi

2014.11.27.

Ikvienai no mums ir savi ikdienas rituāli, kas palīdz izskatīties labi, veiksmīgi organizēt savu drēbju skapi un aksesuāru lādīti. Modes, stila un skaistuma knifiņu nekad nevar būt par daudz, tādēļ piedāvājam mazo modes padomu izlasi.

1. Sarkanvīna atstātās pēdas iztīrīt palīdzēs baltvīns.

2. Lai apģērbi labi piegulētu augumam, izvēlies tādus, kuru sastāvā ir likra. Labākā formula – 95% kokvilna, 5% likra t-krekliem un vismaz 2% likras džinsiem.

3. Viens no veidiem, kā ieviest kārtību skapī, ir organizēt apģērbus, sakārtojot tos no gaišiem uz tumšiem. Vēl viens veids ir kārtot apģērbus pēc to tipiem.

4. Revidējot savu skapi, uzdodot sev jautājumu: „Ko no visa šā es iegādātos tad, ja iepirktos šobrīd?” Atstāj visu to, ko tu noteikti pirktu, bet no skapja izvāc to, par kura iegādi atbildētu ar „Nē”.

5. Stilisti norāda, ka eleganti pasākumi nav gluži tās vietas, kurās izrādīt jaunākos trendus. Tā vietā saproti, kāds ir tavs siluets, un pieturies pie pārbaudītām vērtībām.

6. Nevelc apģērbu uzreiz pēc tā gludināšanas – ļauj tam pāris minūtes iestāvēties, citādi vari panākt tikai saburzītāku efektu.

7. Lai izvairītos no saplīsušām zeķubiksēm, tās uzvelkot, uzpūt tām nedaudz matu lakas.

8. Tu dodies kleitas meklējumos kādam svarīgam pasākumam. L ai labāk saprastu, kāds varētu būt gala rezultāts, stilisti iesaka ieveidot matus un uzlikt līdzīgu make-up, kādu plāno izvēlēties pasākumam.

9. Iegādājoties žaketi vai mēteli, galvenais, kam stilisti iesaka pievērst uzmanību, ir tas, vai apģērbs labi „stāv” plecos. Ja pārējās detaļas varēsi pielabot pie šuvēja, tad ar plecu daļu to izdarīt būs grūtāk.

10. Nenovērtē par zemu stilīgu, elegantu ziemas mēteli – stilisti norāda, ka tā var būt viena no labākajām investīcijām. Zem tā Tu vari pavilkt arī pidžamu un pat tad izskatīsies labi. :)

11. Apģērbi ar „V” veida izgriezumu vizuāli liks tavam augumam izskatīties garākam.

12. Ja šaubies par to, kāda izmēra džinsus izvēlēties, dod priekšroku mazākam izmēram – džinsi laika gaitā izstaipās.

13. Vienkāršākais veids, kā likt savam skapim izskatīties labi organizētam – iegādājies vienādus pakaramos.

14. Ja vēlies savam koptēlam piedot „odziņu”, to vari izdarīt, izmantojot, šalli, lakatu, brilles vai liela izmēra aksesuārus.

15. Lai pasargātu matus no lūšanas un kairināšanas, izvēlies zīda vai satīna spilvendrānu. Līdz ar to arī Tava āda būs gludāka un maigāka, nekā pēc saskaršanās ar kokvilnas audumu.

 

Komentāru sadaļā padalies ar saviem īpašajiem modes un skaistuma padomiem! Jaunas zināšanas vienmēr noder! :)

Avoti: Stylecaster.com, Songofstyle.com

Autors: Kristiāna

Novembris 2014