Riga Fashion Mood Premium modes noskaņojums

2013.05.30.

Šī pavasara Riga Fashion Mood bija īsts atradums "trenētiem" modes gardēžiem, jo 1) pēc modes bija jābrauc uz Ventspili un 2) vienā vakarā bija baudāmas veselas 14 modes skates. Bija vērojamas kolekcijas gan bērniem, gan arī vīriešiem un sievietēm. Šoreiz es uz visu pasākumu skatījos citām acīm, jo pati piedalījos tā organizēšanā. Foto - Uldis Vilks, Latvijas Modes palāta

Manās rokās bija (ir)  Riga Fashion Mood komunikācija un sadarbība ar medijiem. Secināju, ka daudz labāk visas modes nianses var izbaudīt, ja tu neesi pasākuma "virtuvē", bet vari atslābināties un ļauties skaisti pasniegtam un izdekorētam modes saldajam ēdienam.  Šoreiz tas man neizdevās. Tāpēc bildes ir glābiņš. :)

Hebe

Man patīk, ka bērni ģērbjas kā bērni, nevis kā maza auguma vīrietīši un sievietītes. Manuprāt, Hebe to ļauj darīt ar saviem ērtajiem, vienkāršajiem un piemīlīgajiem apģērbiem.

Puiša kostīmiņš - Do you have that in my size?

Aristocrat Kids

Kā vēsta pats nosaukums, šī zīmola apģērbi bērniem ir "ar glanci" - maziem prinčiem un princesēm. Krāsainie apģērbi pauž pārliecību, ka arī krāsu salikumi bērniem var būt ļoti gaumīgi un izsmalcināti.

Leny Tomy Factory

Lai arī ar tilla tu-tu svārciņiem nevienas mazas fašionistas mammu vairs nepārsteigsi, jāatzīst, ka tie meitenēm izskatās ļoooti forši un svinīgi. Tie ir viena no Leny Tomy Factory atpazīstamības zīmēm.

Naksnīgi violetā žakete un greznā josta - Like!

Reinis Ratnieks

Reinis Ratnieks ir lieliski piešāvis roku bikšu darināšanā. Šī viņa kolekcija vīriešiem ir ļoti lakoniska (7 tērpi). Bet vīriešiem jau nav nepieciešami ziljons varianti izvēlei, vai ne?

Kristiāna Kalniņa

Savu prieku par Kristiānas dizainiem esmu paudusi jau iepriekš. Viņas modes konsumēšanu esmu sākusi ar legingiem, bet man ir sajūta, ka ar to viss nebeigsies. :) Manuprāt, Kristiānai ir talants radīt lieliskus audumu printus un izcelt to skaistumu gana vienkāršos, bet ļoti baudāmos fasonos. Viņas tērpi netop skaidri pirmajā acu uzmetienā, uz tiem gribas vēl atskatīties.

Natālija Jansone

Manuprāt, ļoti vienkārša, klasiska un īpašiem, elpo aizraujošiem mirkļiem nabadzīga kolekcija. Skaisti. Punkts.

Taste

Taste uz modes skates mēles ienesa daudz sievišķības. Šķiet, ka pat modeles izstaroja vairāk sievišķās un maigās enerģijas nekā iepriekšējās skatēs. Sievišķība ir Taste kleitu burvju eliksīrs.

Salt

Salt "parāde" kā kolekcija man likās vienveidīga. Bet katrs tērps atsevišķi - ļoti skaists un iekārojams.

Alexander Pavlov

Biju patīkami pārsteigta par Aleksandra Pavlova kolekciju. Viņa darinājumus biju ievietojusi sava prāta kategorijā ar nosaukumu "Varbūt man piestāvēs pēc kādiem 10 gadiem". Nu būs jāvelk no turienes ārā, jo ļoti daudzi no skatē redzētajiem tērpiem man patīk jau tagad. Spilgti krāsu salikumi defilē blakus elegantiem klasiska piegriezuma tērpiem "ar odziņu".

Keita

Man tik ļoti patika puķes modeļu matos, ka gandrīz par daudz aizrāvos ar to aplūkošanu un palaidu garām Keitas tērpus... :) Izsmalcināti, skaisti un vasarīgi. Daudzveidīgi savā vienkāršībā - patiks visdažādākā stila un rakstura sievietēm.

Recycled.lv

Ah, cik daudzi vīrieši ir palikuši puskaili Recycled modes vārdā! Šīs kleitas ir darinātas no veseliem vīriešu krekliem (tur nekas nav nofeikots - visi izejmateriāli ir īsti vīriešu krekli). Domājams, ka ar to līdzi nāk arī vīrišķīgs spēks, kas kopā ar sievišķīgu būtni ir viena vellišķīga kombinācija.

Šeila

Šeila, sen neredzēta, man atklāja jaunu prieku par sevi. Ļoti asprātīga un rotaļīga kolekcija, kas veiksmīgi nepārkāpj sensitīvo bezgaumības robežu. Tērpi, kuri liek izcelties, uztvert dzīvi vienkāršāk un noņemt nopietnības masku.

Žanete Auziņa

Modes skates laikā modeles pa mēli pārvietojās tik lēni, ka ikvienam bija iespēja acīm izceļot katru izgriezumiem bagāto rotu līkloci. Šī kolekcija, manuprāt, ir īsta bauda acīm.

Amoralle

Kad svinības beigušās un visi izsmalcinātie tērpi krīt, kas slēpjas zem tiem? Ja atklāti, manam stilam un dzīves uztverei Amoralle apakšveļa, mājas un nakts tērpi ir pārāk buduārīgi, tāpēc es tos diezin vai nēsātu. Bet baudīt kā tādu skaistu gleznu gan ir patīkami.

"Dārgais, vai vēlēsies tasīti tējas?"

Autors: Renāte

Maijs 2013