Cilvēki kā atradumi #6 (Liene Drāzniece)

2012.03.09.

"Cilvēki kā atradumi" interviju sērija tiek veidota, katras intervijas varonim iesakot nākamo intervējamo. Iepriekšējā bija Unda Putāne, un viņa ieteica 5 jautājumus uzdot grafiskajai dizainerei Lienei Drāzniecei.

1. Kas, Tavuprāt, raksturīgs modei mūsdienās?

Pēdējos trīs gados esmu sajutusi tendenci, ka mode nemaz nav modē. Apkārtējo cilvēku vidū ļoti atzinīgi tiek novērtēts individuālais stils un atļaušanās būt pilnīgi ārpus vispārpieņemtajām modes tendencēm. Tas gan nenozīmē, ka par modi sāk zust interese, drīzāk otrādi... Īpaši piesardzīgi tiek izvēlētas jaunas lietas - tā, lai trāpītu uz abiem pakāpieniem – būtu gan modīgi, gan varētu palepoties ar gudru izvēli.

2. Kā Tev šķiet, ar ko Latvijas sievietes var lepoties? 

Esam ļoti mērķtiecīgas, neatlaidīgas un gandrīz vai pašpietiekamas, bet mākam arī mīlēt un nesavtīgi rūpēties.

3. Atklāj, lūdzu, kādu sevis izskaistināšanas (piemēram, skaistumkopšanas, garderobes, iepirkšanās u.c.) noslēpumu!

Tas nebūs īsti izskaistinoši, bet varbūt mans piemērs kā situācijas risinājums kādam noder... Zeķes ir kaut kāds trakums - vienmēr esmu domājusi, kur ir tā vieta, kur paliek visas tās otrās zeķes?! Tad nu es vienmēr pērku vairākus līdzīgus, bet tomēr atšķirīgus pārus. Ar to problēmu nav, jo zeķu izvēle tiešām ir ļoti plaša. Tad es mierīgi atļaujos nesalikt kopā divas vienādas zeķes. Labi sader zilzaļa un rozā, sarkana ar violetu, vai mana vismīļākā kombinācija – pelēkmelnas, katra ar dažāda lieluma strīpām.

4. Ja Tev jāizvēlas viena lieta, kura ir garderobes veidošanas „pamatakmens”, kas tā būtu un kāpēc? 

Zābaki.

5. Pastāsti par kādu pēdējā laika atklājumu (piemēram, modē, kulinārijā, literatūrā u.c.)!

SIWA somas - ļoti vienkāršas un ļoti skaistas lietas no “inteliģenta” materiāla. Izskatās kā papīrs, bet tomēr nav papīrs. Sola, ka ir izturīgas un mazgājamas. Savu SIWA produktu vēl meklēju, kur labāk pasūtīt...

Autors: Renāte

Marts 2012