Ko NEvēlas sievietes

2010.07.28.

Nesen lasīju kādu no kārtējiem rakstiem par to, kas vīriešiem nepatīk sieviešu garderobē un skaistumkopšanā, bet neesmu lasījusi nevienu rakstu par pretējo. Tad nu domāju šo lietu papētīt vairāk [protams, ne-zinātniski un pašā vienkāršākajā veidā – parunājoties par to ar draudzenēm]. Te nu ir mūsu nominētās 7  no-go lietas vīriešiem.

Zeķes + sandales

Foto - Kristīne Krauze

Izvēlies – vienu vai otru, bet kopā šīs lietas rada iznīcinošu efektu. Neesmu uzdrošinājusies pajautāt, kāpēc vīriešiem mēdz būt šāds ieradums – tas ir siltuma vai ērtības dēļ, kauns rādīt savus kāju pirkstus vai arī pēdas vienkārši ir pieradušas pavadīt zeķēs vismaz 8 stundas dienā?

Basketbola šorti ārpus basketbola laukuma

Mīlēt sportu, protams, ir lieliski. Bet tas nav visu laiku jāapliecina, valkājot savus mīļākos un ērtākos basketbola šortus gājienā uz kino, satiekot draugus uz pasēdēšanu alus terasē vai, dies' pas', uz vecmāmiņas dzimšanas dienas dārza svētkiem. Basketbola šorti nepiemērotā vidē spēj izraisīt tādu pašu nepatiku kā Limuzīna Jāņu nakts krāsā Mirtas tantei Uģa jaunie džinsi.

Personīgās higiēnas sarežģījumi

Šī, protams, ir diezgan delikāta lieta un mēs, sievietes, saprotam, ka cilvēkiem ir dažāda fizioloģija. Tomēr tādas pamatlietas kā tīrus nagus, svaigas zeķes [ne sandalēs!] un dezodoranta klātbūtni taču var nodrošināt katrs. Kosmētikas veikals sen vairs nav domāts tikai sievietēm. "Kāds-nokāpu-no-koka-tāds-esmu-gana-labs" vīrieša tips nav īsti modē.

Caurspīdīgie tīkliņkrekli

Pat ja vīrieša augums ir tāds, ko ir ne vien vērts, bet arī prieks apskatīt, tīkliņkrekli, kuriem cauri redzami gan vīrieša krūšu gali, gan naba, ir diezgan atbaidoši. Ja būtu pieejams caurspīdīgs galvaskauss, vai vīrietis tādā veidā vēlētos eksponēt arī savas smadzenes? Mums, sievietēm, gana seksīgi un pievilcīgi šķiet arī krekliņi, kas 3 sekunžu laikā neatklāj nabas diametru. 

Zīmolu nosaukumi uz katras plaknes

Pārbrendots apģērbs vēl neliecina par stila un gaumes izjūtu. Turklāt Latvijas apstākļos galvas stūrītī mīt nojausma, ka, piemēram, Dolce & Gabbana krekliņš var būt pirkts vietā, kur drēbes nav skaisti saliktas gaumīgos plauktos, bet drīzāk pakarinātas ārpusē pie stikla būdeles blakus citiem "zīmoliem", un iekšpusē krekliņam ir rakstīts "Made in China". Tā ka ar zīmološanos - uzmanīgi, ne pārmērīgi, lai paliek vieta arī Tavai personībai!

Lēts, uzbāzīgs odekolons lielos daudzumos

Lai saruna starp diviem cilvēkiem norisinātos veiksmīgi, pirmkārt, abiem jābūt spējīgiem ievilkt elpu. Bet ir gadījumi, kad tas nākas visai grūti, jo kopā ar svaigo gaisu nāsīs nonāk arī krietna deva spēcīga odiera. Lai arī pārtikas lielveikalā smaržas pirkt droši vien ir lētāk, iesaku pameklēt labākas alternatīvas veikalā Douglas. Tur uzzināju, ka ir parādījies jauns, vasarīgi svaigs aromāts vīriešiem Eternity Aqua by CK. Sportiskajiem patiks Allure Homme Sport vai Dior Higher Energy [pieejams arī dezodorants]. Atliek tik izvēlēties to, kas "runā" ar Tavu degunu.

Baseina čības tālāk par 50m no kādas ūdenstilpes

  Foto - baseballexp.com

Visdrīzāk ērtība ir par iemeslu tam, kāpēc baseina čības mēdz aiziet iepirkties, uz randiņu vai pat uz darbu. Ja baseina čības mācētu runāt, tās noteikti lūgtos netikt nēsātas tālu no upes/baseina/jūrmalas u.c. ūdeņiem, nekur citur tās nav piemērotas valkāšanai. Tā kā vasara vēl negatavojas atvēsināt savus "radiatorus" un vaļējas kurpes patiešām ir nepieciešamība, izmanto lielo atlaižu piedāvātās iespējas iegādāties ērtas un stilīgas vasaras kurpes/sandales/iešļūcenes!

Ja kādam vīrietim šobrīd radusies "ko-tu-piesējies-velku-ko-gribu" tipa emocionālā reakcija, varu mierināt, ka Tu drīksti turpināt ģērbties, apauties, izskatīties un smaržot, kā vien pats vēlies. Tomēr, ja kaut reizi esi paudis savu viedokli par to, ka sievietei kaut kas nepiestāv vai nav piemērots valkāšanai, esi gatavs dzirdēt arī viedokli par sevi!

Droši vien ir vēl šis tas, ko sievietēm no vīriešu garderobes gribētos aizsūtīt uz Marsu kopā ar nākamo pētījumu zondi. Ko Tu par to domā?

Autors: Renāte
Jūlijs 2010