Cilvēki kā atradumi #1 (Kristīne Krauze)

2011.12.10.

Ķēdīte sekojoša – 5 jautājumi, katrs intervētais iesaka nākamās intervijas "varoni". Interesanti, pie kādiem cilvēkiem šī ķēdīte mūs aizvedīs... Pirmajam intervijas varonim bija jābūt kādam "tuvāk mājām" – savējam. Izvēlējos Kristīni, tuvu draudzeni un padomdevēju (viņas " what are you, twelve?" palīdzējis man neiegādāties dažu labu pārlieku kruzuļainu vai putnainu topiņu ;)).  Vārds: Kristīne Krauze Nodarbošanās: “Swedbank Uzņēmējdarbības kompetences centra” vadītāja, www.manambiznesam.lv

1.  Kas, Tavuprāt, raksturīgs modei mūsdienās?

Es to redzu tēlos un kombinēšanas talantā. Tas, ko un kā valkājam ikdienā, ir mūsu izvēlētā tēla un attieksmes jautājums, kuru nosaka vai nu paredzamie apstākļi vai konkrētā brīža noskaņojums. Katru dienu mēs apzināti vai neapzināti esam vizuāls tēls, kurš atstāj vai nu spilgtu vai, gluži pretēji, vienaldzīgu iespaidu uz „skatītājiem”. Ir dienas, kad vēlies būt pamanāma, ir dienas, kad to gribas vismazāk.

2.Kā Tev šķiet, ar ko Latvijas sievietes var lepoties?

Ar gaumi. Tiešām. Tā ir īpašība, ar kuru noteikti lielākā daļa Latvijas sieviešu var lepoties. Problēma tā, ka mēs par maz sevi svinam. Par maz lepojamies ar mazajiem sasniegumiem. Un tas kaitē mūsu pašapziņai. Nevajag gaidīt, kad kāds mums to iedos vai uzdāvinās, ir jācenšas pašām to uzbūvēt un nosargāt. Un, ja emocijas ir pozitīvas, tad arī izvēle vairs nekritīs uz veco, novalkāto džemperīti.

3. Atklāj, lūdzu, kādu sevis izskaistināšanas (piemēram, skaistumkopšanas, garderobes, iepirkšanās u.c.) noslēpumu!

Man viena draudzene iemācīja rēķināt „lietderības koeficientu” iepirkumiem, proti, pirms izdarīt pirkumu, vienmēr pāršķirstīt apģērbus, ar kuriem kombinācija var būt veiksmīga. Ja iespējamais kombināciju skaits ir ar vismaz diviem, trijiem jau esošiem apģērbiem un valkāšanas biežums vismaz 1x mēnesī, tad var uzskatīt, ka pirkums sevi attaisnos. Bet citādi, kā jau jebkura sieviete, iepērkos spontāni, jo īpaši, kad apģērbs „ar tevi runā”. Un, ja paveicas ar smaidīgu un laipnu pārdevēju, tad pirkums garantēts.

4. Ja Tev jāizvēlas viena lieta, kura ir garderobes veidošanas „pamatakmens”, kas tā būtu un kāpēc?

Šalles! Ar tām var uzlabot, atsvaidzināt jebkuru askētiskāko risinājumu.

5. Pastāsti par kādu pēdējā laika atklājumu (piemēram, modē, kulinārijā, literatūrā u.c.)! Protams, par šallēm. Mazliet piedomājot, kā to nēsāt – būsiet pārsteigtas par tās ietekmi uz rezultātu:   http://bit.ly/fNBgHR.

Autors: Renāte

Decembris 2011