Biznesa ceļojums ar šiku

Šis raksts ir tām no jums, kuras retāk vai biežāk dodas biznesa darīšanās ārpus Latvijas. Kādu apģērbu, lai iekombinē mazajā rokas bagāžas koferītī? Zīmols Ivo Nikkolo sniedz palīdzīgu roku ar savu iecienīto Travel kolekciju, šoreiz jau rudenīgās noskaņās.

Atklājam Instagram noslēpumus

Sociālajā tīklā Instagram skaisti var izskatīties jebkas – brokastu kafijas krūze, mīļāko kurpju pāris vai darba galds rosīgā pēcpusdienā. Arī modes pasaulē bez šī sociālā tīkla vairs nu nekādi neiztikt. Tomēr izrādās, ka, lai tiktu pie lieliskām un elpu aizraujošām Instagram bildēm, nepietiek vien ar talantu saskatīt skaisto apkārt. Nav noslēpums, ka virkne pasaulē slavenu blogeru šajā sociālajā tīklā ievieto attēlus, kas izskatās kā nākuši no glancētiem žurnāliem. Kā viņiem tas izdodas? Lūk, mazi knifi, kas noderēs ikvienam Instagram lietotājam.

Melnbournegirl.com.au

Garderobes "brīnumlīdzeklis" - formējošā veļa

"Burvīga kleita, bet tās apakšveļas vīlītes, kas spiežas cauri audumam..." "Mmm, un tie apspīlētie zīmuļsvārki! Bet tajos mans vēderiņš izceļas kā bumbieris." Šādas un līdzīgas lietas esmu dzirdējusi no virknes savu draudzeņu. Izklausās pazīstami? Un ja vēl acu priekšā no žurnāliem un interneta gozējas superzvaigznes, kas izskatās lieliski pašās ciešākajās kokteiļkleitās? Kā gan lai negribētos nopirkt lielāka izmēra kleitu vai izvairīties no sievišķīga topiņa. Dārgās, ir "brīnumlīdzekļi", kas nojauks vienīgu iebildumu uzvilkt to lielisko kleitiņu - formējošā veļa! Un tā nav domāta tikai apaļīgākām skaistulēm.

Mēneša trends: vasaras platmale

Kad saule kļuvusi pavisam karsta, par labāko aksesuāru var kļūt vasaras platmale. Tā būs gan lielisks koptēla elements, gan palīdzēs patverties no spožajiem saules stariem. Turklāt vasaras platmales ir tik dažādas, ka sev piemērotāko atrast būs pavisam vienkārši. Lūk, idejas tam, kā platmali iekļaut savā vasaras garderobē, kombinējot to ar dažādu stilu apģērbiem.

Greenarea.me

12 padomi, kā atvēsināties karstajā laikā

Es izbaudu ikvienu mirkli šībrīža patiesi karstās vasaras. Ja Tu labāk dod priekšroku "Latvijas vasarai" (temperatūra nav augstāka par 22 grādiem), Tev noderēs šie padomi, kā atvēsināties tropiski karstajā laikā.

Augusta notikumi un atradumi

Augusta sākumā mēs pievienojamies visiem tiem, kuri beidzot atviegloti nopūšas par tomēr atnākušo vasaru. Lai gan "labāk vēlu, nekā nekad" noteikti nav teiciens, ko gribētos attiecināt uz vasaras atnākšanu, šogad nekas cits šo gadalaiku raksturot nespēj. Ja divos iepriekšējoas mēnešos lieliskus pasākumus baudījām, neskatoties uz nepatīkamiem laikapstākļiem, tad šomēnes beidzot klāt arī siltie vasaras vakari un tveicīgās pēcpusdienas. Un ne viens vien lielisks pasākums, ko apmeklēt gan galvaspilsētā, gan ārpus tās. Ieskaties un iedvesmojies lieliskam augustam!

5 saulainas filmas lietainajām vasaras dienām

Kamēr vasarīgās dienas ir pavisam aizkavējušās, un aiz loga redzamā aina nemaz neliecina par sauli un siltumu, par mūsu platuma grādos teju aizmirsto gadalaiku – vasaru – atgādinās kino. Aizpildi lietainās dienas un vakarus ar vasarīgu un vieglu kino un gatavojies no skapja izņemt kleitas un peldkostīmu – jau nākamajā nedēļā (ak, beidzot!) tiek solīta siltuma atnākšana!

Kādos apavos iesoļosim rudenī? (Rudens 2015 apavu tendences)

Es ticu, ka daudzas no mums rudens apavus valkā arī šobrīd, bet vasaras kurpītes skumji guļ plauktā. Tāpēc šodien nav kauns ielūkoties, kas apavu modē aktuāls būs rudenī. (Ja šo rakstu lasi kādā karstā un saulainā vietā vai dienā...apsveicu! :)) Rudens 2015 apavu tendencēs ieskatīsimies caur Tamaris un Vagabond tālskati.

Rīgas iepirkšanās paradīze kopš 1938. gada

Galerija Centrs ir vienīgais tirdzniecības centrs Rīgā, kas var lepoties ar tik tradīcijām bagātu vēsturi, kas aizsākās jau ar Armijas ekonomiskā veikala (AEV) tapšanu Latvijas brīvvalsts laikā. Armijas ekonomiskais veikals bija iepirkšanās paradīze - visā Baltijā nebija otra tik skaista, moderna, ērta un izsmalcināta iepirkšanās centra. Un arī mūsdienās Galerija Centrs ar lepnumu nes tā vēsturiskās tradīcijas.

5 idejas vasaras svinēšanai

To, kas pēdējo nedēļu laikā darās aiz loga, par īstu vasaru nosaukt grūti. Tomēr tajā pašā laikā būtu pavisam muļķīgi neatnākušā siltuma dēļ palaist garām vasaras priekus. Jo tādu ir patiešām daudz – galvenais likt lietā radošumu un ļauties piedzīvojumiem. Kā vēsta teiciens – nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs, tādēļ meties vasarā, lai kāda tā būtu! Šis bloga raksts Tev palīdzēs noskaņoties vasaras svinēšanai – vienatnē, divatā vai draugu pulkā. Tikai nedaudz piepūles, un diena pārvēršas burvīgā piedzīvojumā!

Mēneša trends: vienreizējie zelta tetovējumi

Vienreizējie zelta un sudraba tetovējumi manu uzmanību piesaistīja jau pagājušajā vasarā kā kaut kas ļoti stilīgs, vasarīgs un vienlaikus vienkāršs – to uzklāšanas un lietošanas princips ir tieši tāds pats kā bērnībā aktuālajiem, košļeņu paciņās atrodamajiem tetovējumiem. Šovasar zelta tetovējumi kļuvuši par karstāko modes trendu, ar ko rotāties, apmeklējot vasaras festivālus un ballītes. Šiem tetovējumiem nu pieejami visdažādākie raksti – atliek vien izvēlēties sev tīkamākos, kombinēt tos gan savā starpā, gan ar dažādām rotām un iekļaut savā vasaras aksesuāru klāstā.

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!