Rudens/ziemas vīriešu mode

Es zinu, šis blogs ir par un ap dāmām. :) Un arī šis raksts par vīriešu modi ir domāts Tev, dārgā! Jo Tavs vīrietis shoppingā visdrīzāk dodas kopā ar savu uzticamāko stila konsultanti - Tevi. "Uzlādējies" ar 9 vīriešu modes tendencēm, kas ir aktuālas šajā rudenī un ziemā!

80-to stils Tavā garderobē

Modes cikliskā daba atkal liek par sevi manīt – šosezon par aktualitāti kļūst pagājušā gadsimta 80. gadu stila elementi, apliecinot, ka modes pasaulē tā bijusi viena visnotaļ spilgta desmitgade. 80. gadu vēsmas parādās gan dizaineru kolekcijās, gan ielu modē, pārsteidzot ar disko stila cienīgiem apģērbiem un aksesuāriem, polsterētiem pleciem, džinsu dažādās variācijās un daudz ko citu. Varbūt kādu no tiem mūsdienīgā versijā Tev vērts iekļaut arī savā garderobē?

Viņu īpašie mājdzīvnieki

Daudziem no mums mājdzīvnieki ir mīļumam un emocijām vai arī praktiskākiem nolūkiem, piemēram, drošībai vai peļu "prevencijai". Tomēr virknei slavenību viņu dzīvnieki ir arī kā aksesuārs vai statusa apliecinājums. Lūk, populāri cilvēki, kuru dzīvnieki ieguvuši īpašu ievērību. Vai arī dzīvnieki, kuri to izpelnījušies paši. :)

Mēneša trends: karaliskais samts

Jā, to nu var apgalvot pavisam droši – samts 2015/2016 gada rudens/ziemas sezonā piedzīvo īstu slavas uznācienu. Karaliskais audums, kas modē dominēja pagājušā gadsimta 80. gados, nu atgriežas ar jaunu sparu un vērienu, ļaujot ikvienai no mums garderobē ienest greznas samta detaļas vai izvēlēties elegantas kleitas. Šajā sezonā samts ir it visur – iedvesmojies un iekļauj to arī savā garderobē!

Rudens patvērums - paaugstinātā apkakle

Šajā rudenī topus un kleitas ar paaugstinātu apkakli esmu it kā atklājusi no jauna. Un, zini, ir ļoti silti, kā arī variāciju un kombināciju ir vesels lērums. Līdz ar 70. gadu vēsmām modē augstās apkakles ("bītlenes") piedzīvo savu atdzimšanu. Kā to valkāt, kas piestāvēs tavam stilam un kādus aksesuārus kombinēt pie šāda tērpa? Lasi tālāk!

6 padomi produktīvai pirmdienai

Atzīšos – es pilnīgi noteikti piederu pie tiem cilvēkiem, kas no rītiem agri mostas ar grūtībām un kuru pirmā dienas puse tādēļ ir visai miegaina. It īpaši pirmdienās, kad pēc laiskām brīvdienām ar jaunu sparu jāmetas darbos. Lai grūtos pirmdienu rītus padarītu kaut nedaudz produktīvākus un patīkamākus, cenšos ieviest savā nedēļas pirmās darba dienas rutīnā kādu no šīm nodarbēm. Iespējams, ka šie padomi noderēs arī Tev, pilnu sparu metoties jaunajā darba nedēļā!

Rudens ielu modes pērles

Oktobris visā pasaulē aizvadīts kā modes nedēļu mēnesis. Kamēr dizaineri prezentēja savas jaunākās kolekcijas, aiz modes pasākumu durvīm modes baudītāji izrādīja savus apģērbus, sacenzdamies skaistāko, ievērojamāko un elegantāko street style apģērbu neoficiālajā konkursā. Tā kā mūsu platuma grādos rudens šogad lutina ar neparasti siltu laiku un nav jādomā par biezām šallēm un dūraiņiem, varam paspēt iedvesmoties no oktobrī redzētās pasaules metropoļu ielu modes, lai smeltos idejas sava rudens stila izveidei!

Novembra notikumi un atradumi

Novembri savā ziņā gribas dēvēt par latvisku, pat par Latvijas mēnesi – šomēnes svinēsim valsts dibināšanas gadadienu un atzīmēsim Lāčplēša dienu. Norisināsies ne viens vien sirsnīgs un patriotisks pasākums, un visam pa vidu senās tradīcijas atgādinās Mārtiņdiena. Tomēr tas nebūt nav viss, ko mums piedāvā novembris – šajā mēnesī mūs sagaida vēl neskaitāmi daudz citu jautru, burvīgu un interesantu notikumu! Ko šomēnes iesakām izbaudīt, redzēt un paveikt, lasi šeit!

6 kārdinošās marsalas kombinācijas

Šķiet, ka uz planētas Zeme nav neviena modes medija, kas nejūsmotu par šī gada krāsu - marsalu. Un tagad, rudenī, mēs to redzam teju katra zīmola kolekcijās. Atzīsi taču, ka marsala ļoti piestāv šim gadalaikam? (Krāsainās lapas, sarkanvīns un tumšās lūpukrāsas...). Šeit būs 6 veidi, kā skaisti un gaumīgi kobinēt šo garšīgo un rudenīgo krāsu.

Vai esi gatava Helovīna ballītei?

Ja šajās brīvdienās apmeklēsi kādu Helovīna ballīti, tad noteikti jau esi sākusi domāt par tērpa izvēli. Es noteikti neesmu šausmu filmu cienītāja, tādēļ ballītēs ar pārģērbšanos dodu priekšroku kaut kam efektīvam un skaistam, nevis biedējošam. Ja Tev vēl nav ideju, kā tērpties Helovīna ballītē, šajā rakstā atradīsi iedvesmu gan tam, kā pēdējā brīdī pirms došanās uz pasākumu izlīdzēties tikai ar make-up, gan kā saskaņoti tērpties pārim un pārtapt par slavenām filmu varonēm!

Mēneša trends: daudzveidīgie adījumi

Rudens un ziema viennozīmīgi ir īstais laiks adītiem apģērbiem - tā, lai būtu ne vien stilīgi, bet arī silti un omulīgi. Tā kā oktobris atnācis ar pirmajām īsti aukstajām dienām, tad šomēnes tieši adījumi kļūst par bloga mēneša trendu. Lūk, piecas idejas, kas palīdzēs Tev radoši kombinēt adījumus savos ikdienas apģērbu komplektos.

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!