Oktobra notikumi un atradumi

Vai Tu ievēroji, cik skaistas sāk krāsoties koku lapas? Oktobris atnesis zelta rudeni un ne tikai – šomēnes norisinās dažādi pasākumi, ko vajadzētu izbaudīt. Uzzini, kādi ir mūsu šī mēneša atradumi, un iedvesmojies lieliskam oktobrim!

10 idejas mājīgam interjeram

Rudens ir klāt. Vasarīgi siltos vakarus nomaina rudens krēsla, kam tā vien piestāv sildīšanās zem segas un nesteidzīgi tējas vakari. Līdz ar izmaiņām dabā, gribas nedaudz pamainīt arī mājas iekārtojumu – atnākot rudenim, tajā vairāk tiecamies pēc siltuma un omulības. Lūk, idejas, kas palīdzēs telpas rudenī padarīt mājīgākas.

Saderīgas krāsas Tavā garderobē

Ja apģērbā un aksesuāros krāsas ir saskaņotas harmoniski, tad skatītāja acij tā ir kā skaistākā operas ārija. Ja Tev nav paveicies piedzimt ar perfektu krāsu izjūtu (kā lielai daļai no mums) vai neesi stundām ilgi jaukusi "guašenes" mākslas skolā, šeit būs špikeris un padomi, kā lieliski sakombinēt krāsas.

Mēneša trends: melnbaltais šiks

Melnās un baltās krāsas salikums savas elegances dēļ aktuāls būs vienmēr. Šo krāsu valkātājs var iejusties kā ikdienišķā, tā glamūrīgā stilā, nezaudējot šarmu un izsmalcinātību. Manuprāt, septembris ir īstais laiks, kad šo krāsu burvību akcentēt. Šis mēnesis taču tik ļoti asociējas ar baltām blūzītēm un melniem svārciņiem. Un galu galā rudens sākumam melnbaltais šiks vienkārši piestāv, tādēļ arī blogā šomēnes ieceļam to mēneša trenda godā!

Parīzes stāsti. Ceļojuma piezīmes

Šogad augusta beigās es pirmo reizi viesojos Parīzē. Modes mekā, visu mīlētāju pilsētā un arhitektūras pērlē. Atzīšos, ka Parīze mani apbūra jau no mūsu pirmajām tikšanās minūtēm.

Rockettstgeorge.co.uk

Septembra notikumi un atradumi

Vasara kārtējo reizi paskrējusi vēja spārniem. Tomēr tik daudz redzēts, sajusts, izbaudīts. Septembris, kā jau mēnesis, kas maz pamazām ievada rudens atnākšanu, ir klāt ar rudenim pienācīgu notikumu ražu - pēc vasaras atpūtas jauno sezonu atklāj teātri, koncertzāles, sākas septembra festivāli un notikumi, kam tieši rudens piedod īsto auru. Iedvesmojies un izbaudi!

Street Fashion tendences 2015

1. septembri Galerijā Centrs atzīmējām ar nu jau par tradīciju kļuvušās Street Fashion akcijas noslēguma pasākumu. Street Fashion modes skate, kas norisinājās Rīdzenes ielā, pulcēja daudzus stilīgus jauniešus, kuri demonstrēja šī brīža aktuālās ielu modes tendences savās interpretācijās. Kas stilīgs Rīgas ielās redzams šajā sezonā un kādas ir jauniešu ielu modes aktuālās tendences, lasi šajā rakstā!

Biznesa ceļojums ar šiku

Šis raksts ir tām no jums, kuras retāk vai biežāk dodas biznesa darīšanās ārpus Latvijas. Kādu apģērbu, lai iekombinē mazajā rokas bagāžas koferītī? Zīmols Ivo Nikkolo sniedz palīdzīgu roku ar savu iecienīto Travel kolekciju, šoreiz jau rudenīgās noskaņās.

Atklājam Instagram noslēpumus

Sociālajā tīklā Instagram skaisti var izskatīties jebkas – brokastu kafijas krūze, mīļāko kurpju pāris vai darba galds rosīgā pēcpusdienā. Arī modes pasaulē bez šī sociālā tīkla vairs nu nekādi neiztikt. Tomēr izrādās, ka, lai tiktu pie lieliskām un elpu aizraujošām Instagram bildēm, nepietiek vien ar talantu saskatīt skaisto apkārt. Nav noslēpums, ka virkne pasaulē slavenu blogeru šajā sociālajā tīklā ievieto attēlus, kas izskatās kā nākuši no glancētiem žurnāliem. Kā viņiem tas izdodas? Lūk, mazi knifi, kas noderēs ikvienam Instagram lietotājam.

Melnbournegirl.com.au

Garderobes "brīnumlīdzeklis" - formējošā veļa

"Burvīga kleita, bet tās apakšveļas vīlītes, kas spiežas cauri audumam..." "Mmm, un tie apspīlētie zīmuļsvārki! Bet tajos mans vēderiņš izceļas kā bumbieris." Šādas un līdzīgas lietas esmu dzirdējusi no virknes savu draudzeņu. Izklausās pazīstami? Un ja vēl acu priekšā no žurnāliem un interneta gozējas superzvaigznes, kas izskatās lieliski pašās ciešākajās kokteiļkleitās? Kā gan lai negribētos nopirkt lielāka izmēra kleitu vai izvairīties no sievišķīga topiņa. Dārgās, ir "brīnumlīdzekļi", kas nojauks vienīgu iebildumu uzvilkt to lielisko kleitiņu - formējošā veļa! Un tā nav domāta tikai apaļīgākām skaistulēm.

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!