Ko darīt Ziemassvētku brīvdienās? 1. sērija: filmas un grāmatas

Šogad Ziemassvētku laiks solās būt īpaši patīkams daudzo brīvdienu dēļ. Arī Tu jau noteikti esi ieplānojusi ciemošanos pie draugiem, radiem un citas Ziemassvētku laika aktivitātes. Mūsuprāt, Ziemassvētku brīvdienas ir lieliski piemērotas arī atpūtai mājās un sevis palutināšanai ar labu mūziku, filmām, grāmatām, spēlēm un kulināriju. Tādēļ piedāvājam Tev mazo iedvesmu Ziemassvētku brīvdienu pavadīšanas idejām – šoreiz labākās Ziemassvētku filmas un grāmatas!

Dreskodu rokasgrāmata

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gada nogalei, arvien biežāk norisinās dažādi svētku pasākumi – sākot ar korporatīvajām ballītēm līdz greznām pieņemšanām pilīs un ballēm muižās. Lai izbaudītu svētku noskaņu pilnībā un izrādītu cieņu svinību rīkotājiem, dodoties uz pasākumu, svarīgi ievērot norādīto dreskodu. Bet, lai neapjuktu daudzo terminu burzmā, ieskaties izplatītāko svētku dreskodu sarakstā!

Gatavojamies svētku ballītei!

Man apkārt notiek liela rosība un gatavošanās Ziemassvētku pasākumiem. Kuru kleitu vilkt? Kā taisīt matus? Nagus lakot spilgtus vai neitrālā tonī? Uz šiem jautājumiem Tu varbūt jau esi izdomājusi atbildes. Šoreiz vairāk par to, kā ballītei "uzpost" savu dabīgo skaistumu - lai acis un āda mirdzētu, lai pieskārieni būtu maigi kā samts un lai pēc balles princese nepārvērstos par Pelnrušķīti.

Decembra atradumi

Decembris ir mēnesis, kurā no visiem gada mēnešiem ir visvairāk sapņu, gaidu un ilgu. Tās uzbur īpašo sajūtu, kas nepieciešama, lai mēs ar jo lielāku prieku sagaidītu Ziemassvētkus un ar jo lielāku iedvesmu noskaņotos jauna gada sākumam. Šoreiz decembra notikumu un pasākumu atradumos mēs tostarp piedāvājam idejas arī svētku gaidīšanas aktivitātēm.

Mazie modes padomi

Esmu droša, ka ikvienai no mums ir savi ikdienas rituāli, kas palīdz izskatīties labi, veiksmīgi organizēt savu drēbju skapi un aksesuāru lādīti. Modes, stila un skaistuma knifiņu nekad nevar būt par daudz, tādēļ piedāvāju Tev mazo modes padomu izlasi. Neslēpšu, ka daži no tiem man bija atklājums, ko noteikti izmēģināšu. :)

Atmiņu stāsts, ar ko rotāties

Atceries vēstures stāstus par mūsu senčiem, kuri sēja mezglus aukliņā vai nēzdodziņā, lai kaut ko atcerētos? Ir kāds ļoti izsmalcināts veids, kā izveidot skaistāko dzīves notikumu atmiņu hroniku. Ar rokassprādzi...

Kā skaistuma uztvere mainījusies cauri gadsimtiem

Skaistuma uztvere cauri gadsimtiem ir pārsteidzoši mainījusies – to, kas kādreiz šķita nepieņemamas, nu uzskatām par normu, un otrādi. Katrs laikmets iezīmē savu unikālo un katrā laika posmā skaistuma definīcija bijusi atšķirīga.

Latvisko zīmju tulks

Nu jau labu laiku ar prieku vēroju to, kā mums visapkārt uzplaukst latviskums – Latvijas svētku mēnesī novembrī arvien vairāk cilvēku ar lepnumu nēsā pie apģērba piespraustas sarkanbaltsarkanas lentītes, jaunieši, kā rokassprādzes, izmanto prievītes un karoga lentītes. Un mūsu tradicionālie simboli kļuvuši par nozīmīgu elementu dizaineru radītos apģērbos un aksesuāros. Arī es esmu starp tiem, kas šādā veidā asociējas ar savu zemi. Tomēr interesantas man šķiet ne vien pašas zīmes, bet arī īpašā nozīme, kas katrai no tām jau izsenis piedēvēta.

Fashiononrock.com

5 veidi, kā parūpēties par saviem rudens/ziemas tērpiem

Viena no rudens/ziemas sezonas skaudrajām pusēm ir tā, ka lietus, sniegs, vējš un migla kaitē apģērbam un apaviem. Arvien biežāk ietērpjamies mīkstā džemperī, kurš pēc tam prasa īpašu tīrīšanu un kopšanu. Kā parūpēties par savu mīļāko mēteli, ērtākajiem zābakiem un siltāko mohēras džemperi? Iepazīsties ar šiem padomiem!

Novembra atradumi

Novembrī dienas turpina kļūt īsākas un vēsākas, arvien vairāk ļaujot sajust ziemas tuvošanos. Tomēr šomēnes ir neskaitāmi daudz lietu, kas Tavā ikdienā ienesīs siltumu, gaišumu un patīkamas sajūtas – koncerti, izstādes, valsts svētku svinības un daudzas citas norises. Par to, ko no dažādā novembra pasākumu piedāvājuma Tev iesakām izvēlēties mēs, lasi tālāk!

Riga Fashion Week izlase

No vairākiem simtiem Riga Fashion Week izrādīto tērpu (no kolekcijām, kuras tika demonstrētas Podium a.k.a. RFW zāle) ar spontānās atlases metodi* esmu izvēlējusies savus 56 favorītus. Dažām kolekcijām bija grūti izvēlēties mīļākos, jo patika ļoooti daudzi tērpi. Atsevišķiem zīmoliem bija grūti izvēlēties, jo prātā dominēja doma: "Klau, a ko šis dara Rīgas Modes Nedēļā?"