5 saulainas filmas lietainajām vasaras dienām

Kamēr vasarīgās dienas ir pavisam aizkavējušās, un aiz loga redzamā aina nemaz neliecina par sauli un siltumu, par mūsu platuma grādos teju aizmirsto gadalaiku – vasaru – atgādinās kino. Aizpildi lietainās dienas un vakarus ar vasarīgu un vieglu kino un gatavojies no skapja izņemt kleitas un peldkostīmu – jau nākamajā nedēļā (ak, beidzot!) tiek solīta siltuma atnākšana!

Kādos apavos iesoļosim rudenī? (Rudens 2015 apavu tendences)

Es ticu, ka daudzas no mums rudens apavus valkā arī šobrīd, bet vasaras kurpītes skumji guļ plauktā. Tāpēc šodien nav kauns ielūkoties, kas apavu modē aktuāls būs rudenī. (Ja šo rakstu lasi kādā karstā un saulainā vietā vai dienā...apsveicu! :)) Rudens 2015 apavu tendencēs ieskatīsimies caur Tamaris un Vagabond tālskati.

Rīgas iepirkšanās paradīze kopš 1938. gada

Galerija Centrs ir vienīgais tirdzniecības centrs Rīgā, kas var lepoties ar tik tradīcijām bagātu vēsturi, kas aizsākās jau ar Armijas ekonomiskā veikala (AEV) tapšanu Latvijas brīvvalsts laikā. Armijas ekonomiskais veikals bija iepirkšanās paradīze - visā Baltijā nebija otra tik skaista, moderna, ērta un izsmalcināta iepirkšanās centra. Un arī mūsdienās Galerija Centrs ar lepnumu nes tā vēsturiskās tradīcijas.

5 idejas vasaras svinēšanai

To, kas pēdējo nedēļu laikā darās aiz loga, par īstu vasaru nosaukt grūti. Tomēr tajā pašā laikā būtu pavisam muļķīgi neatnākušā siltuma dēļ palaist garām vasaras priekus. Jo tādu ir patiešām daudz – galvenais likt lietā radošumu un ļauties piedzīvojumiem. Kā vēsta teiciens – nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs, tādēļ meties vasarā, lai kāda tā būtu! Šis bloga raksts Tev palīdzēs noskaņoties vasaras svinēšanai – vienatnē, divatā vai draugu pulkā. Tikai nedaudz piepūles, un diena pārvēršas burvīgā piedzīvojumā!

Mēneša trends: vienreizējie zelta tetovējumi

Vienreizējie zelta un sudraba tetovējumi manu uzmanību piesaistīja jau pagājušajā vasarā kā kaut kas ļoti stilīgs, vasarīgs un vienlaikus vienkāršs – to uzklāšanas un lietošanas princips ir tieši tāds pats kā bērnībā aktuālajiem, košļeņu paciņās atrodamajiem tetovējumiem. Šovasar zelta tetovējumi kļuvuši par karstāko modes trendu, ar ko rotāties, apmeklējot vasaras festivālus un ballītes. Šiem tetovējumiem nu pieejami visdažādākie raksti – atliek vien izvēlēties sev tīkamākos, kombinēt tos gan savā starpā, gan ar dažādām rotām un iekļaut savā vasaras aksesuāru klāstā.

Pilsēta - talantīgākais dizaineris

Atceries bērnības prieku - spēles ar papīra lellēm? Tā bija viena no aizraujošākajām nodarbēm - kombinēt dažādus apģērbus un tēlus no žurnālā piedāvātajiem vai pašai uzzīmēt un izgriezt jaunu tērpu savai papīra draudzenei? Jordānas ilustrators Shamekh Al-Bluwi ir gājis vēl soli tālāk.

8 idejas Tavai festivālu frizūrai

Vasaras festivālu laiks ir sācies – vēl pavisam nedaudz līdz tādiem vasaras gaidītākajiem pasākumiem kā Positivus, Laba Daba un Summer Sound. Lai savam festivāla tēlam piedotu īpašu „odziņu”, noteikti piedomā ne vien pie apģērba un aksesuāriem, bet arī matu sakārtojuma. Lūk, 8 idejas, kā izveidot interesantas frizūras, kas lieliski piestāvēs dažādu festivālu apmeklējumam.

Ielu stila iedvesma karstai vasaras dienai

Beidzot! Beidzot vasarai nav jākaunas par laika prognozēs vēstīto. Šajā nedēļas nogalē un nākamajā nedēļā mūs sagaidīs īsts karstuma vilnis. Savam karstās vasaras tēlam iedvesmojies no šīm street style bildēm!

Jūlija notikumi un atradumi

Līdz ar vasaras uzplaukumu jūlijā zied arī dažādas aizraujošas nodarbes. Mums tiek piedāvāta virkne festivālu, koncertu un dažādu brīvdabas pasākumu. Šeit ir mūsu jūlija notikumu un atradumu izlase, ko iesakām iekļaut šī mēneša kalendārā.

Mēneša trends: vienmēr aktuālie džinsu šorti

Šorti ir viens no tiem vasaras apģērbiem, kas gadu no gada savu aktualitāti nezaudē. Šīs vasaras modes tendenču apskati liecina, ka noteikti "nenošausi greizi", izvēloties ieplēstus džinsu šortus vai šortus ar paaugstinātu vidukļa daļu. Turklāt šis apģērbs ir tik universāls, ka kombinējams un iekļaujams visdažādākajos tēlos - ja vien nedodies uz pavisam oficiālu pasākumu, džinsu šorti būs lieliska izvēle un derēs gan romantiskam randiņam, gan trakai ballītei pludmalē. Lūk, 7 idejas, kā šo apģērbu šosezon kombinēt dažādos atšķirīgos tēlos!

Netradicionālās Jāņu tradīcijas

Tradīciju gandarījums un enerģija ir tajā, ka tās atkārtojas, ir mums pazīstamas un ietver sevī paredzamību. Latviešiem nav tradīcijām bagātāku svētku kā Jāņi. Tomēr kā būtu, ja šogad īsākās nakts svinībām Tu piešķirtu mazu "odziņu"?

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!