Spārnotai pavasara iedvesmai

Mani laikam ir saķēris tas, ko mēdz dēvēt par pavasara nogurumu. Motivācijas un iedvesmas trūkumu glābj siltā saule, putnu vīterošana un arvien uzstājīgāk augošais zaļums aiz loga. Tomēr dienās, kad pavasaris parāda sava rakstura nejauko pusi, iedvesma jāmeklē kur citur. Lai arī ir cilvēki, kuri ir skeptiski pret spārnotu teicienu iespējām ietekmēt domas un darbus, man tie palīdz. Paņemu tādu kā mantru dienai, un viss rādās maznedaudz citādāk. Šīs ir dažas no manām pavasara iedvesmas mantrām.

Mēneša trends: stilīgie gumijas zābaki

Dienās, kad no ilgi gaidītā pavasara atnākšanas vēl nav ne vēsts un laiks aiz loga nemīlīgi lietains, ideālās apģērbu kombinācijas izvēle var būt īpaši grūts uzdevums. Arī šādā laikā ārpus mājas gribas ne vien justies silti un ērti, bet arī izskatīties stilīgi. Lieliska, praktiska un modīga izvēle būs gumijas zābaki – tie kājām palikt sausām un vienlaikus kalpos par lielisku stila elementu. Turklāt tie būs veiksmīgi pieskaņojami kā sportiskam, tā sievišķīgi romantiskam stilam.

Aprīļa notikumu ceļvedis

Aprīlis – pirmais īstais pavasara mēnesis – ir sācies. Un šķiet, ka līdz ar pavasara atnākšanu, mostas arī viss mums apkārt – aprīlī varēsim baudīt neskaitāmi daudz kultūras pasākumu, nodoties aktīvai atpūtai svaigā gaisā un, cerams, sagaidīt siltas un pavasarīgas Lieldienas!

Bohēmas renesanse

20. gadsimta 70. gadi tiek uzskatīti par vienu no ikoniskākajām desmitgadēm modes vēsturē. Ne velti ik pa laikam šai dekādei raksturīgie stila elementi kļūst aktuāli no jauna. Un pēc modes nedēļās redzētā jāsecina – šobrīd tas notiek vēl izteiktāk nekā jebkad iepriekš. Kas raksturīgs 70. gadu modei un ko no tās aizņemties, lai savā garderobē ieviestu desmitgades iedvesmotos aktuālos trendus, lasi šajā rakstā!

Jaunā H&M Conscious Exclusive kolekcija

Jau 16. aprīlī tikai mūsu, Galerijas Centrs, H&M taps pieejama jaunā, ilgtspējīgā Conscious Exclusive kolekcija. Pagājušajā nedēļā mums ar Kristiānu bija iespēja to aplūkot, aptausīt un uzmērīt.

Modes nedēļu aktualitātes: 20 pamanāmākās tendences

Modes pasaulē pavasara atnākšana iesākusies ar spilgtām modes nedēļām. Vienā pēc otras modes metropolēs Londonā, Milānā, Ņujorkā un Parīzē pasaules vadošie dizaineri un zīmoli izrādīja savas rudens/ziemas 2015 kolekcijas. Jāteic, ka īpašu pārsteigumu tajās nav - vairums trendu joprojām noturīgi nezaudē savu aktualitāti. Lūk, 20 spilgtākās tendences, kas pilnīgi noteikti pēc vasaras būs redzamas veikalu skatlogos, modes žurnālos, blogos un skapjos.

Krāsu spēks un burvība

Psihologi un fiziķi ir apstiprinājuši, ka krāsām IR ietekme uz mūsu uztveri, spriedumiem, emocijām un uzvedību. Tāpēc, veidojot interjeru vai pošoties kādam īpašam pasākumam, ir vērts zināt, kādu iespaidu katra krāsa var atstāt uz apkārtējiem un Tevi pašu. Ieskaties krāsu psiholoģijā!

Marta notikumi un pasākumi

Pirmie strazdi jau pieķerti, šur tur izlīdis kāds sniegpulkstenītis, un gaiss smaržo pēc atdzimšanas. Pavasaris tuvojas! Mums līdz ar pavasari atnāk jauna enerģija, dzīvesprieks un vēlme rosīties. Tāpēc ar prieku dalāmies notikumos un nodarbēs, ko, mūsuprāt, nevajadzētu palaist garām martā.

Jauno kolekciju atradumi

Pavasaris, putni, krāsas, saule, smaidi un jautrība. Un stilīgas lietas no jaunajām kolekcijām. Bet kas ir Tavā prātā?

Mazi knifiņi interjera uzlabošanai

Tas, kā istabā tiek izvietotas grāmatas, dekori un interjera priekšmeti, telpas kopējo izskatu ietekmē daudz vairāk, nekā sākotnēji varētu šķist. Ar attiecīgiem interjera priekšmetiem telpu vari padarīt plašāku un gaišāku, kas īpaši aktuāli šķiet, gaidot pavasari. Lai ienestu jaunas vēsmas mājokļa interjerā, nav nepieciešams dārgs remonts – patīkami izmainīt istabas izskatu var nelielas izkārtojuma izmaiņas un mazi jauninājumi. Lūk, dažas noderīgas idejas!

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!