Marta notikumi un pasākumi

Pirmie strazdi jau pieķerti, šur tur izlīdis kāds sniegpulkstenītis, un gaiss smaržo pēc atdzimšanas. Pavasaris tuvojas! Mums līdz ar pavasari atnāk jauna enerģija, dzīvesprieks un vēlme rosīties. Tāpēc ar prieku dalāmies notikumos un nodarbēs, ko, mūsuprāt, nevajadzētu palaist garām martā.

Jauno kolekciju atradumi

Pavasaris, putni, krāsas, saule, smaidi un jautrība. Un stilīgas lietas no jaunajām kolekcijām. Bet kas ir Tavā prātā?

Mazi knifiņi interjera uzlabošanai

Tas, kā istabā tiek izvietotas grāmatas, dekori un interjera priekšmeti, telpas kopējo izskatu ietekmē daudz vairāk, nekā sākotnēji varētu šķist. Ar attiecīgiem interjera priekšmetiem telpu vari padarīt plašāku un gaišāku, kas īpaši aktuāli šķiet, gaidot pavasari. Lai ienestu jaunas vēsmas mājokļa interjerā, nav nepieciešams dārgs remonts – patīkami izmainīt istabas izskatu var nelielas izkārtojuma izmaiņas un mazi jauninājumi. Lūk, dažas noderīgas idejas!

Sievišķīgā vienkāršība /Lindex Extended SS2015/

Lindex ir viens no maniem iecienītākajiem zīmoliem. Man tuva ir gan zīmola filosofija, gan arī stils. Tas ir sievišķīgs un elegants, bet nekad nezaudē savu skandināvisko vienkāršību. Tieši vienkāršība ir viena no galvenajām tendencēm šī pavasara Lindex kolekcijā „Extended”. Tā atspoguļo dzīvesveidu, kurā atgriežamies pie pamatvērtībām - tās ir ļoti svarīgas šajā spriedzes un informācijas pārbagātajā pasaulē.

20 padomi pavasara sagaidīšanai

Lai gan februāris tiek dēvēts par puteņu mēnesi, tomēr tajā pašā laikā tas iezīmē ziemas beigu sākumu. Ziema vēl turpinās, tomēr maz pamazām jūtamas arī pirmās pavasara vēsmas. Līdz ar šīm vēsmām gribas dzīvot veselīgāk, sakārtot savu apkārtējo vidi, uzņemt vitamīnus un visādi citādi atmest negatīvos ieradumus, lai pavasari un vasaru sagaidītu lieliskā formā un noskaņojumā. Lūk, 20 universāli padomi, kā, gaidot pavasari, sakārtot savu ikdienu un padarīt to veselīgāku un patīkamāku. Vēl labāk, ja tie kļūst ne tikai par pavasara sagaidīšanas, bet visa gada ieradumiem! :)

8 randiņu likumi

Daudzas no jums, izlasījušas virsrakstu, nodomāja: "Uj, kur tad nu man par randiņiem! Kur tas laiks, kad vairs neeju!" Šie randiņu padomi ir domāti gan tām, kuras ir aktīvākā vai nejaušību pilnā randiņu periodā, gan tām, kuras uz pēdējo romantisko tikšanos bija vēl tad, kad rādīja "Krēslas" pirmo daļu. :)

Februāra notikumi un atradumi

Kad pasauli februārī pārņem Valentīna dienas (un šogad arī filmas " Fifty Shades of Grey" ) drudzis, šķiet, ka visi mēneša notikumi ir pieskaņojušies vien šiem diviem tematiem. Mīlnieki steidz rezervēt galdiņus kafejnīcās, lai atzīmētu Valentīna dienu, "Fifty Shades of Grey" fanes izpērk biļetes uz pirmizrādi, lai pirmās ieraudzītu bestsellera ekranizāciju, bet veikalu plauktos vīd šokolādes konfektes sirsniņu formā un sarkanu rožu kalni. Tomēr arī tad, ja neesi sajūsmā par Valentīna dienu, atradīsi pietiekami daudz izklaižu februārim – šomēnes Latvijā viesojas vairāki pasaulslaveni mūziķi, notiek lieliskas izrādes un ar modi saistīti pasākumi.

Modes mekas. 3. sērija: Londona

Lai gan, pēc pētījumu datiem, pilsēta, kas uzskatāma par pasaules modes galvaspilsētu, katru gadu mainās, tomēr vadošais četrinieks – Ņujorka, Milāna, Parīze un Londona – savas pozīcijas notur nemainīgi. Katru gadu kāda no tām tiek atzīta par ietekmīgāko modes industrijas spēlētāju. Tajās norisinās pasaules ievērojamākās modes nedēļas, apgrozās ietekmīgākie dizaineri, atzītākie modeļi un tajās viennozīmīgi nokļūt ir ikvienas fešionistas plānos. Šoreiz par Londonu – aristokrātisko modes metropoli.

2015. gada tendences (ne tikai modē)

Gads jau nedaudz ieskrējies, nu ir īstais laiks parunāt par to, kas 2015. būs stilīgs, modīgs un "trendīgs". Šoreiz ne tikai par modi, bet arī par tehnoloģijām, ēdienu, interjeru un...lasi tālāk! :)

Skaistumkopšanas padomi ziemai

Lai cik skaista būtu sniegotā ainava aiz loga tikko ausušā ziemas rītā, šim gadalaikam ir arī savi mīnusi. Lielā mērā tos apjaušam tad, kad problemātiska kļūst ziemas vēja nesaudzēta sejas āda un mati zem cepurēm un šallēm parāda pirmās neveselīguma pazīmes. Tāpēc skaistumkopšanas procedūras kļūst nedaudz specifiskākas. Šodien lasi par skaistumkopšanas padomiem, kas īpaši noderīgi būs ziemā. Arī pavasaris vairs itin nemaz nav aiz kalniem, un ir pēdējais laiks, lai sagatavotos laikam, kad par tuntuļošanos cepurēs un mēteļos varēsim uz brīdi aizmirst!

Dziedinošās burvju lellītes

Skaistajā Ziemassvētku laikā Galerijas Centrs lielajai eglei bija īpaši rotājumi - ar rokām darinātas lellītes. Šīs lelles ar savu pozitīvismu un vienkāršo sirsnību bija labdarības kampaņas "Ārkārtas gadījumiem" simbols. Šajā laikā Rīdzenes ielā bija iespēja ziedot Bērnu slimnīcas fondam, rūpējoties par to, lai mazajiem pacientiem pašos negaidītākajos un grūtākajos brīžos būtu iespēja saņemt palīdzību. Egles rotājumi noņemti. Bet kā lellītes radušās un kas ar tām notiks tālāk?

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!