Jaunā H&M Conscious Exclusive kolekcija

Jau 16. aprīlī tikai mūsu, Galerijas Centrs, H&M taps pieejama jaunā, ilgtspējīgā Conscious Exclusive kolekcija. Pagājušajā nedēļā mums ar Kristiānu bija iespēja to aplūkot, aptausīt un uzmērīt.

Modes nedēļu aktualitātes: 20 pamanāmākās tendences

Modes pasaulē pavasara atnākšana iesākusies ar spilgtām modes nedēļām. Vienā pēc otras modes metropolēs Londonā, Milānā, Ņujorkā un Parīzē pasaules vadošie dizaineri un zīmoli izrādīja savas rudens/ziemas 2015 kolekcijas. Jāteic, ka īpašu pārsteigumu tajās nav - vairums trendu joprojām noturīgi nezaudē savu aktualitāti. Lūk, 20 spilgtākās tendences, kas pilnīgi noteikti pēc vasaras būs redzamas veikalu skatlogos, modes žurnālos, blogos un skapjos.

Krāsu spēks un burvība

Psihologi un fiziķi ir apstiprinājuši, ka krāsām IR ietekme uz mūsu uztveri, spriedumiem, emocijām un uzvedību. Tāpēc, veidojot interjeru vai pošoties kādam īpašam pasākumam, ir vērts zināt, kādu iespaidu katra krāsa var atstāt uz apkārtējiem un Tevi pašu. Ieskaties krāsu psiholoģijā!

Marta notikumi un pasākumi

Pirmie strazdi jau pieķerti, šur tur izlīdis kāds sniegpulkstenītis, un gaiss smaržo pēc atdzimšanas. Pavasaris tuvojas! Mums līdz ar pavasari atnāk jauna enerģija, dzīvesprieks un vēlme rosīties. Tāpēc ar prieku dalāmies notikumos un nodarbēs, ko, mūsuprāt, nevajadzētu palaist garām martā.

Jauno kolekciju atradumi

Pavasaris, putni, krāsas, saule, smaidi un jautrība. Un stilīgas lietas no jaunajām kolekcijām. Bet kas ir Tavā prātā?

Mazi knifiņi interjera uzlabošanai

Tas, kā istabā tiek izvietotas grāmatas, dekori un interjera priekšmeti, telpas kopējo izskatu ietekmē daudz vairāk, nekā sākotnēji varētu šķist. Ar attiecīgiem interjera priekšmetiem telpu vari padarīt plašāku un gaišāku, kas īpaši aktuāli šķiet, gaidot pavasari. Lai ienestu jaunas vēsmas mājokļa interjerā, nav nepieciešams dārgs remonts – patīkami izmainīt istabas izskatu var nelielas izkārtojuma izmaiņas un mazi jauninājumi. Lūk, dažas noderīgas idejas!

Sievišķīgā vienkāršība /Lindex Extended SS2015/

Lindex ir viens no maniem iecienītākajiem zīmoliem. Man tuva ir gan zīmola filosofija, gan arī stils. Tas ir sievišķīgs un elegants, bet nekad nezaudē savu skandināvisko vienkāršību. Tieši vienkāršība ir viena no galvenajām tendencēm šī pavasara Lindex kolekcijā „Extended”. Tā atspoguļo dzīvesveidu, kurā atgriežamies pie pamatvērtībām - tās ir ļoti svarīgas šajā spriedzes un informācijas pārbagātajā pasaulē.

20 padomi pavasara sagaidīšanai

Lai gan februāris tiek dēvēts par puteņu mēnesi, tomēr tajā pašā laikā tas iezīmē ziemas beigu sākumu. Ziema vēl turpinās, tomēr maz pamazām jūtamas arī pirmās pavasara vēsmas. Līdz ar šīm vēsmām gribas dzīvot veselīgāk, sakārtot savu apkārtējo vidi, uzņemt vitamīnus un visādi citādi atmest negatīvos ieradumus, lai pavasari un vasaru sagaidītu lieliskā formā un noskaņojumā. Lūk, 20 universāli padomi, kā, gaidot pavasari, sakārtot savu ikdienu un padarīt to veselīgāku un patīkamāku. Vēl labāk, ja tie kļūst ne tikai par pavasara sagaidīšanas, bet visa gada ieradumiem! :)

8 randiņu likumi

Daudzas no jums, izlasījušas virsrakstu, nodomāja: "Uj, kur tad nu man par randiņiem! Kur tas laiks, kad vairs neeju!" Šie randiņu padomi ir domāti gan tām, kuras ir aktīvākā vai nejaušību pilnā randiņu periodā, gan tām, kuras uz pēdējo romantisko tikšanos bija vēl tad, kad rādīja "Krēslas" pirmo daļu. :)

Februāra notikumi un atradumi

Kad pasauli februārī pārņem Valentīna dienas (un šogad arī filmas " Fifty Shades of Grey" ) drudzis, šķiet, ka visi mēneša notikumi ir pieskaņojušies vien šiem diviem tematiem. Mīlnieki steidz rezervēt galdiņus kafejnīcās, lai atzīmētu Valentīna dienu, "Fifty Shades of Grey" fanes izpērk biļetes uz pirmizrādi, lai pirmās ieraudzītu bestsellera ekranizāciju, bet veikalu plauktos vīd šokolādes konfektes sirsniņu formā un sarkanu rožu kalni. Tomēr arī tad, ja neesi sajūsmā par Valentīna dienu, atradīsi pietiekami daudz izklaižu februārim – šomēnes Latvijā viesojas vairāki pasaulslaveni mūziķi, notiek lieliskas izrādes un ar modi saistīti pasākumi.

x
Piesakies un uzzini modes jaunumus ar Galeriju Centrs!
Dati nosūtīti, paldies, ka pieteicāties!
Vārds un E-pasts jāaizpilda obligāti!