Attā! Adieu! Au revoir!

Ne tikai pozitīvisma psiholoģijas iedvesmotas, bet arī iekšēju sajūtu un pārliecības vadītas, mēs zinām, ka šis nav skumjais noslēgums. Aizveram piedzīvojumiem, emocijām un zināšanām bagātīgi piepildīto koferi, lai dotos tālāk. Šis ir bloga pēdējais ieraksts.

8 idejas Jaunā gada ballītes noformējumam

Gada nogales ballīšu laiks jau ir sācies. Ja šogad ne tikai dodies ciemos, bet plāno viesus uzņemt arī pie sevis, Tev noderēs daži mazi, bet lieliski padomi svētku ballītes dekorāciju izveidei. Jaunā gada sagaidīšana taču ir pilna jautrības - iedvesmojies skaistām un mirdzošām ballīšu noformējuma idejām!

Itālijas skaistuma stāsts

To nevar noliegt, itāļiem ir īpaša skaistuma un izsmalcinātības izjūta. Mēs baudām itāļu vīnus, sekojam līdzi modei un filmām. Un šo īpašo estētiku lieliski var redzēt arī Itālijā radītās rotās.

Mēneša trends: mirdzošie fliteri

Kad vēl, ja ne decembrī, ietērpties no galvas līdz kājām spožos un svinīgi mirdzošos apģērbos? Viena no manām Jaunā gada ballīšu apģērbu asociācijām viennozīmīgi ir mirdzošas kleitiņas, kas rotātas ar fliteriem. Bet ikdienā šomēnes aizraujos ar maziem mirdzumiņiem klātām nagu lakām. Gada nogales ballītes jau ir pavisam tuvu, un arī svētku noskaņa pamazām jaušama gaisā. Tāpēc ir īstais laiks mazai mirdzošai decembra iedvesmai!

Iepazīsties - 2016. gada krāsas!

2016. gadam izvēlētas krāsas, kas ienes mieru un rāmu noskaņu. Jā, krāsaS. Pirmo reizi Pantone.com izvēlas nevis vienu, bet divas krāsas, kuru kombinācija pasludināta par 2016. gada top tendenci.

23 lietas, ko paveikt līdz Ziemassvētkiem

Kad novembra beigās uzsniga pirmais sniedziņš, zeme sāka zaigot un vizuļot, šur tur ieskanējās pa kādai Ziemassvētku dziesmai un māju logos iedegās lampiņas, mani pārņēma visīstākā Ziemassvētku sajūta. Sāku pētīt Ziemassvētku dekorus, galda noformēšanas idejas un iegrimt skaistā, ziemīgā svētku atmosfērā. Diemžēl sniegs pazuda tik ātri, cik parādījies, sāka līt lietus, plosīties vētra... Un kādi gan vairs Ziemassvētki drēgnā rudenī. Nolēmu, ka vēl jāpagaida – līdz svētkiem taču vēl tik daudz laika!

Foto - Psxextreme.com

Decembra notikumi un atradumi

Decembris ir maģisks mēnesis. Gaisā sāk virmot piparkūku un mandarīnu smarža, apkārt skan Ziemassvētku dziesmas, un svētku sajūtas ir jau tepat, pavisam tuvu. Burvīgo un sirsnīgo svētku sajūtu šomēnes noķert nebūs grūti – kā jau tas pieklājas decembrī, koncertu, pasākumu un notikumu kalendārs piepildījies tik ļoti, ka brīžiem grūti izvēlēties, ko redzēt un izbaudīt. Ja Tavā svētku kalendārā vēl ir brīvas ailītes, lasi šo bloga ierakstu un iedvesmojies skaistiem decembra pasākumiem, notikumiem un aktivitātēm!

Rudens/ziemas vīriešu mode

Es zinu, šis blogs ir par un ap dāmām. :) Un arī šis raksts par vīriešu modi ir domāts Tev, dārgā! Jo Tavs vīrietis shoppingā visdrīzāk dodas kopā ar savu uzticamāko stila konsultanti - Tevi. "Uzlādējies" ar 9 vīriešu modes tendencēm, kas ir aktuālas šajā rudenī un ziemā!

80-to stils Tavā garderobē

Modes cikliskā daba atkal liek par sevi manīt – šosezon par aktualitāti kļūst pagājušā gadsimta 80. gadu stila elementi, apliecinot, ka modes pasaulē tā bijusi viena visnotaļ spilgta desmitgade. 80. gadu vēsmas parādās gan dizaineru kolekcijās, gan ielu modē, pārsteidzot ar disko stila cienīgiem apģērbiem un aksesuāriem, polsterētiem pleciem, džinsu dažādās variācijās un daudz ko citu. Varbūt kādu no tiem mūsdienīgā versijā Tev vērts iekļaut arī savā garderobē?

Viņu īpašie mājdzīvnieki

Daudziem no mums mājdzīvnieki ir mīļumam un emocijām vai arī praktiskākiem nolūkiem, piemēram, drošībai vai peļu "prevencijai". Tomēr virknei slavenību viņu dzīvnieki ir arī kā aksesuārs vai statusa apliecinājums. Lūk, populāri cilvēki, kuru dzīvnieki ieguvuši īpašu ievērību. Vai arī dzīvnieki, kuri to izpelnījušies paši. :)